JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA IMPREZY TEMATYCZNE – Podwodny Świat

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na imprezy w stylu Podwodny Świat

Podwodny Świat to popularny motyw przewodni, który rewelacyjnie sprawdzi się na imprezy dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Jest to temat magiczny, uwielbiany przez dzieci, który często pojawia się w bajkach i legendach pobudzając wyobraźnię wszystkich uczestników imprezy. Motyw Podwodny Świat występuje między innymi w Małej Syrence oraz opowieściach o podwodnym królestwie – Atlantydzie. Niedawno podwodny motyw został także wykorzystany w bajce pod tytułem Luca! Żeby przenieść uczestników Twojej imprezy w podmorskie głębiny pełne tajemniczych stworzeń, barwnych ryb i przepięknych raf koralowych potrzebujesz naprawdę niewiele.

 

Przeobrażenie miejsca Waszej imprezy w podwodną krainę będzie niezwykle proste, jeśli wybierzesz nasze dekoracje balonowe w motywie Podwodny Świat. Kolory mórz i oceanów są ciemne i głębokie, ale wcale nie oznacza to, że muszą być nudne i ponure! Atmosferę podwodnego świata idealnie odda balonowa girlanda organiczna w kolorach błękitu, granatu i fioletu imitując podwodne bąbelki i fale. Dodatkowo idealną dekoracją w tematyce Podwodny Świat będzie brama balonowa w odcieniach zielni, ciemnego różu i fioletu nawiązująca do morskiej flory i fauny – kolorowych ryb i ośmiornic, wodorostów, alg i koralowców. Uzupełnieniem tych pięknych dekoracji będą balony z helem w kształcie rybek, delfinów i żółwi.

 

Zrealizujemy każdą, nawet najbardziej magiczną i wymagającą dekorację według Waszego pomysłu na kameralne przyjęcie czy dużą imprezę! Jeśli nie macie wybranego projektu ani konkretnej wizji, ale chcielibyście mieć piękne dekoracje tematyczne dajcie nam znać a przygotujemy dla was spersonalizowaną ofertę dobraną do typu miejsca, ilości gości oraz waszych preferencji!

.

Podwodny Świat – Imprezy tematyczne Z JUBILA.PL

Jak dobrze wiecie, żeby impreza tematyczna miała odpowiedni klimat musi mieć efektowne dekoracje, nawiązujące do wybranego motywu przewodniego. Nasze dekoracje balonowe przeniosą was ze zwykłego świata do magicznej, podwodnej krainy rekinów, ryb i kałamarnic, w której muzyką jest cisza fal i prądów morskich a koralowce i muszle stanowią najpiękniejsze ozdoby! Posiadamy wyjątkowe foliowe balony w kształcie delfinów, wielorybów czy rozgwiazd, z których tworzymy przepiękne kompozycje balonowe.

 

W nawiązaniu do tego niezwykłego świata stworzymy dla was girlandy balonowe, ścianki z balonów czy bukiety balonów z helem inspirowane Podwodnym Światem. Hitem tego sezonu są tiulowe balony z helem. Dobieramy balony w odpowiedniej morskiej kolorystyce, na przykład błękitne, granatowe i fioletowe, a po nadmuchaniu helem ozdabiamy je tiulem, dzięki czemu balony tworzą delikatny efekt przypominając morskie bąbelki. Drugą alternatywą są tiulowe balony z helem w kolorze błękitu, granatu i bieli. Formujemy z nich kompozycję balonową ombre przypominającą fale z morską pianą.

 

Organizowanie imprezy o tematyce Podwodny Świat daje Ci mnóstwo możliwości – daj upust swojej kreatywności i zaplanuj podwodne dekoracje w naszym Studio Dekoracji JUBILA w Bielsku-Białej! Kiedy już wybierzesz idealne dekoracje reszta pójdzie z górki. Żeby impreza była udana, oprócz dekoracji potrzebujesz jeszcze zaproszeń, idealnego menu, odpowiedniej muzycznej składanki oraz oczywiście pomysłu na gry i zabawy!

 

Zaproszenia na wydarzenie w motywie Podwodny Świat możesz wykonać samodzielnie, szczególnie jeśli jest to impreza dla dzieci. Do tworzenia zaproszeń możesz zaangażować swoje dzieci, będzie to doskonała okazja do wspólnej zabawy. Zaproszenia mogą mieć zabawne kształty morskich zwierząt lub podwodnych bąbelków. Jeśli jednak wolisz bardziej klasyczne zaproszenia postaw na ciemnozielone kartki w odcieniu morskich głębin.

 

Jedzenie, jakie podasz na imprezie powinni nawiązywać do motywu przewodniego, dlatego zdecyduj się na paluszki rybne, frytki i sałatkę z paluszków krabowych. Planując wydarzenie dla dorosłych warto zaserwować sushi lub duszonego łososia w warzywach, takie dania będą eleganckie i lekkie zarazem, idealnie nawiązujące do tematu Podwodny Świat.

 

Wybór muzyki i zabaw zależy od preferencji Twoich gości. Z doświadczenia wiemy, że na Podwodnej imprezie najlepiej brzmi radosna muzyka klasyczna lub ścieżka dźwiękowa z bajek takich jak Mała Syrenka! Natomiast w kwestii gier dowolność jest ogromna, jednak wiele dzieci lubi zabawę w piratów lub gry zespołowe w poszukiwanie zaginionej Atlantydy.

 

Macie własne sposoby na udaną imprezę Podwodny Świat? Koniecznie podzielcie się z nimi w komentarzach lub na naszym Facebooku i Instagramie!

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

12 + 8 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni