JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje sali na KAŻDĄ OKAZJĘ

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje sali na każdą okazję.

Dekoracje sali – balonowe dekoracje na każdą okazję 

 

Dekoracje sali z balonów wykorzystywane są często na różnego rodzaju imprezach firmowych, zabawach sylwestrowych, urodzinach, weselach oraz przy wielu innych okazjach, które dzięki dekoracji z balonów nabierają blasku i atrakcyjnego wyglądu. Dekoracja tego typu jest zawsze bardzo efektowna i upiększy każde wnętrze znacznie skuteczniej niż pojedyncze dekoracje czy ozdoby. Przy użyciu jednego, dwóch lub większej ilości kolorów balonów można stworzyć wystrój w wybranych barwach pasujących do motywu przewodniego (kolorystyki) wydarzenia.

 

Oferujemy również dekoracje tematyczne z balonów skierowane głównie w stronę organizatorów dużych imprez oraz wesele z wyraźnie wyznaczonym tematem przewodnim. Różne kształty i rozmiary balonów pozwalają ułożyć wiele rozmaitych figur takich jak bramy balonowe, kule kwiatowe z balonów, napisy, elementy dekoracji tematycznych czy girlandy balonowe. Zapewniamy, że dekoracje balonowe wykonane przez naszą firmę zrobią wrażenie na Tobie i Twoich gościach.

 

Kompleksowe dekoracje sali tworzymy na indywidualne zamówienie, dlatego każda dekoracja jest spersonalizowana pod kątem potrzeb naszych klientów. Kompleksowe dekoracje najlepiej zamówić organizując imprezę w określonym motywie przewodnim. Do imprez tematycznych znacznie lepiej wybrać pełną usługę dekoracyjną, która będzie dobrą odpowiedzią na wszystkie potrzeby klienta. Do dekoracji sali najczęściej używane są – kompozycje balonowe na stoły, girlandy balonowe, fotościanka oraz brama balonowa na wejściu.

 

Dekoracje najczęściej wybierane na dekoracje sali – 

 • Kompozycje balonowe na stoły 

  Pozycją obowiązkową na dużą imprezę z kompleksową dekoracją sali są kompozycje balonowe na stoły. Wykonujemy je z użyciem balonów z helem, dzięki czemu uzyskamy elegancką ozdobę stołu, która nie zajmie dużo miejsca i nie zasłoni gościom widoku na sąsiadów przy stoliku!

 

 • Girlanda balonowa

  Największym atutem organicznej girlandy balonowej jest jej plastyczność, dzięki której możemy powiesić ją w dowolnym miejscu, które wymaga ozdoby. Girlanda świetnie sprawdzi się jako ozdoba balustrady schodów, baru czy na przykład stołu prezydialnego! Oczywiście każda dekoracja będzie wykonana w odpowiedniej tonacji kolorystycznej, aby dopasować ją do pozostałych elementów. 

 

 • Fotościanki 

  Dekoracja na każdą imprezę, która w zależności od okoliczności może spełniać różne funkcje. Fotościanka na wesele zazwyczaj używana jest jako ścianka balonowa za stół prezydialny, natomiast fotościanka na imprezę firmową będzie spersonalizowana (logo firmy, nazwa firmy, barwy firmowe)  używana jako tło do pamiątkowych zdjęć!

 

 • Brama balonowa 

  Ozdobą wejścia na dużej imprezie może być tylko brama balonowa! Ta dekoracja również dostępna jest w wielu wersjach, jednak najpopularniejsza jest jej organiczna wersja. Ograniczoną brama balonowa nada wnętrzu odpowiedniej głębi dzięki balonom różnego rodzaju i wielkości, co pomoże dostosować ją dokładnie do motywu przewodniego imprezy. 

 

 

Oferujemy :

– balony z helem Bielsko-Biała/ napełniamy także balony helem w obiektach weselnych w Szczyrku, Wiśle i w okolicznych miejscowościach,

– Mega Prezent – czyli wielkie pudło prezentowe z wieloma balonami z helem w środku

– kolumny kwiatowe z balonów

– bramy z balonów: posiadamy wiele rodzajów bram z balonów do wyboru, najpopularniejsze są jednak organiczne bramy balonowe w kilku kolorach

– wypuszczanie balonów z helem w powietrze przez wszystkich gości lub z Mega Prezentu

– serca z balonów oraz wszystkie inne dowolne kształty uformowane z balonów

– girlandy z balonów – 3 rodzaje

– dekoracje tematyczne dla firm – kasyno w Las Vegas, Wielki Gatsby, Lata 70.! czy Garden Party (wybierz dowolny motyw, a my stworzymy do niego dekoracje)

– inne, dowolne dekorację do ustalenia po konsultacji z naszym zespołem

Balonowe dekoracje sali z JUBILA.PL

 
dekoracje sali
dekoracje sali
dekoracje sali
dekoracje sali
Dekoracje przyjęcia weselnego
dekoracje sali
dekoracje sali
dekoracje sali

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

14 + 12 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni