JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA komunię

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na komunie.

Pierwsza Komunia Święta to ceremonia rzymskokatolicka, do której większość dzieci przystępuje w wieku 8 lub 9 lat, zwykle w drugiej klasie szkoły podstawowej. Po ceremonii kościelnej tradycją jest zorganizowanie przyjęcia dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Jedną z najważniejszych kwestii przy organizacji przyjęcia komunijnego jest wybór dekoracji.

Dekoracje komunijne

Wszystkie ważne wydarzenia w życiu zasługują na piękną oprawę, szczególnie jeśli chodzi o Komunię Świętą Twojego dziecka. Dekoracje komunijne powinny odzwierciedlać duchowy charakter uroczystości, dlatego stawiamy na subtelną kolorystykę kwiatów i balonów. Kolorem przewodnim dekoracji komunijnych jest oczywiście biel, którą można uzupełnić klasycznymi złotymi lub srebrnymi balonami lub wybrać dekoracje w kolorach różu lub błękitu. Dekoracje balonowe to świetne rozwiązanie na przyjęcia komunijne, ponieważ wyglądają elegancko, a jednocześnie wnoszą dużo radości do pomieszczenia. Numerem jeden wśród komunijnych dekoracji bramy balonowe. Stawiane zazwyczaj na wejściu, nadają wnętrzu uroczystego charakteru i dodatkowo stanowią wspaniałe miejsce do zdjęć dla gości! W roli spotu zdjęciowego świetnie sprawdzi się także ścianka balonowa, którą można dowolnie spersonalizować. Ściankę balonową można postawić w centralnej części pomieszczenia jako tło do pamiątkowych zdjęć, albo postawić ją za stołem, przy którym będzie zasiadać Twoja pociecha! Jeśli zdecydujesz się na dużą dekorację jak brama balonowa czy ścianka z balonów, warto ozdobić resztę sali kompozycjami balonowymi lub kwiatami nawiązującymi kolorystyką do dekoracji głównej. Aby nadać uroczystości elegancki akcent możesz zdecydować się na tiulowe balony. Jest to obecnie jeden z największych trendów komunijnych, który podbija serca zarówno dzieci jak i rodziców. Ta delikatna i klasyczna dekoracja jest wprost stworzona na przyjęcia komunijne, chociaż świetnie sprawdza się także na przyjęciach zaręczynowych i weselach.
Oferujemy różne rodzaje balonów tiulowych – od klasycznych białych balonów z delikatnymi lampkami led po wielokolorowe, metaliczne, neonowe lub pastelowe balony. Oferujemy szeroką gamę dekoracji balonowych i florystycznych, abyś mógł wybrać idealne ozdoby na komunię swojego dziecka! Każde zamówienie może zostać spersonalizowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na darmowe konsultacje!

Balony, których używamy do dekoracji komunijnych są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

3 + 14 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni