JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA komunię

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na komunie.

Pierwsza Komunia Święta to ceremonia rzymskokatolicka, do której większość dzieci przystępuje w wieku 8 lub 9 lat, zwykle w drugiej klasie szkoły podstawowej. Po ceremonii kościelnej tradycją jest zorganizowanie przyjęcia dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Jedną z najważniejszych kwestii przy organizacji przyjęcia komunijnego jest wybór dekoracji.

 

Dekoracje komunijne

Wszystkie ważne wydarzenia w życiu zasługują na piękną oprawę, szczególnie jeśli chodzi o Komunię Świętą Twojego dziecka. Dekoracje komunijne powinny odzwierciedlać duchowy charakter uroczystości, dlatego stawiamy na subtelną kolorystykę kwiatów i balonów. Kolorem przewodnim dekoracji komunijnych jest oczywiście biel, którą można uzupełnić klasycznymi złotymi lub srebrnymi balonami lub wybrać dekoracje w kolorach różu lub błękitu. Dekoracje balonowe to świetne rozwiązanie na przyjęcia komunijne, ponieważ wyglądają elegancko, a jednocześnie wnoszą dużo radości do pomieszczenia.

 

Numerem jeden wśród komunijnych dekoracji bramy balonowe. Stawiane zazwyczaj na wejściu, nadają wnętrzu uroczystego charakteru i dodatkowo stanowią wspaniałe miejsce do zdjęć dla gości! W roli spotu zdjęciowego świetnie sprawdzi się także ścianka balonowa, którą można dowolnie spersonalizować. Ściankę balonową można postawić w centralnej części pomieszczenia jako tło do pamiątkowych zdjęć, albo postawić ją za stołem, przy którym będzie zasiadać Twoja pociecha! Jeśli zdecydujesz się na dużą dekorację jak brama balonowa czy ścianka z balonów, warto ozdobić resztę sali kompozycjami balonowymi lub kwiatami nawiązującymi kolorystyką do dekoracji głównej.

 

Aby nadać uroczystości elegancki akcent możesz zdecydować się na tiulowe balony. Jest to obecnie jeden z największych trendów komunijnych, który podbija serca zarówno dzieci jak i rodziców. Ta delikatna i klasyczna dekoracja jest wprost stworzona na przyjęcia komunijne, chociaż świetnie sprawdza się także na przyjęciach zaręczynowych i weselach.

 

Oferujemy różne rodzaje balonów tiulowych – od klasycznych białych balonów z delikatnymi lampkami led po wielokolorowe, metaliczne, neonowe lub pastelowe balony. Oferujemy szeroką gamę dekoracji balonowych i florystycznych, abyś mógł wybrać idealne ozdoby na komunię swojego dziecka! Każde zamówienie może zostać spersonalizowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na darmowe konsultacje!

 

 

Komunia święta – o czym musisz pamiętać organizując przyjęcie 

 

Oczywiście Komunia Święta to ceremonia kościelna, jednak przyjęcie po uroczystości jest organizowane przez rodzinę i najbliższych. Najpopularniejsze rozwiązania to Komunia Święta w domu lub Komunia Święta w restauracji. W zależności od tego, którą opcję się wybierze, należy pamiętać o różnych rzeczach podczas organizacji wydarzenia.

Komunia w domu
Organizację uroczystości w domu wybiera stosunkowo wiele osób, o ile posiada się dostatecznie duży metraż lub nie zaprasza się wielu gości. Nie trzeba martwić się także gotowaniem, ponieważ coraz więcej restauracji oferuje opcję cateringu dowożonego do domu. Zaletą tej opcji jest oszczędność, gdyż nie trzeba opłacić wynajmu sali restauracyjnej.

 

Komunia w restauracji
To opcja droższa od organizacji przyjęcia w domu, jednak znacznie bardziej wygodna. W cenie wliczony jest koszt dań i napojów, więc nie trzeba martwić się gotowaniem dań lub organizacją cateringu, oraz sprzątaniem po gościach! Nie zapomina tylko sprawdzić czy tort jest w cenie 😉

 

Balony, których używamy do dekoracji komunijnych są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

9 + 4 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni