JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe na karnawał

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na każdą okazję.

Okres karnawału to zdecydowanie najbardziej imprezowy i barwny czas w roku. Przez prawie dwa miesiące można brać udział w balach, festiwalach czy mniejszych imprezach, które poprzedzają Wielki Post i dodają trochę radości w ponure, zimowe dni. Poza karnawałowymi przebraniami, które wielu z nas opanowało do perfekcji dzięki wymyślnym fryzurom i szalonym makijażom, w karnawale kluczowe są… dekoracje! Jeśli nie masz pomysłu jakie ozdoby na imprezę wybrać, pomożemy Ci stworzyć bajeczne dekoracje na imprezę karnawałową wszech czasów!

 

Zabawa karnawałowa kojarzy się z tańcem i ogólną radością przed nadchodzącym postem, okresem wstrzemięźliwości i spokoju, dlatego dekoracje balonowe doskonale podkreślą tę atmosferę. W naszej ofercie posiadamy balony w dziesiątkach kolorów i wzorów, co pozwoli stworzyć idealną dekorację – od tęczowych girland z balonów po brokatowe bramy balonowe! Musi być wesoło i najlepiej kolorowo. Numerem jeden każdej imprezy karnawałowej jest brama balonowa. Większość wydarzeń w tym okresie to bale maskowe lub imprezy tematyczne, na które goście przychodzą w odpowiednich strojach pasujących do motywu przewodniego. Brama balonowa pozwala świetnie zaprezentować wybrane przebranie lub piękną kreację, tworząc wielkie wejście dla każdego z gości!

 

 

Jak sprawić wyjątkowy urok na imprezie karnawałowej

Żaden prawdziwy bal nie obędzie się także bez ścianki balonowej, która stanowi świetny spot do zdjęć. Można przygotować specjalne dodatki, które urozmaicą pamiątkowe zdjęcia, takie jak peruki, zabawne okulary czy biżuteria. Uzupełnieniem tych dekoracji będzie girlanda balonowa, którą można dobrać kolorystycznie do pozostałych dekoracji i powiesić w centralnym punkcie pomieszczenia. Balony z helem latające pod sufitem, balony wybuchowe czy kompozycje balonowe na stoliki to tylko kilka z innych możliwości jakie możemy zaoferować na karnawał i nie tylko! Im większą imprezę organizujesz tym więcej masz możliwości dekoracji! Skontaktuj się z nami w celu dobrania idealnych dekoracji balonowych na swoją imprezę.

 

Z naszej szerokiej oferty dekoracji balonowych możemy zaproponować niezliczenie dużo rozwiązań na imprezy różnego typu, jednak na bal mamy kilku faworytów! Polecamy – 

  • Ściankę balonową z napisem

  • Girlandę organiczną
  • Kompleksową dekorację sali 

 

 

Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

11 + 1 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni