JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

ŚCIANKI BALONOWE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne ścianki balonowe.

Proponujemy Państwu najmodniejszy sposób dekorowania sal weselnych, a są to ścianki balonowe wykonywane przy użyciu girlandy organicznej, która przez spontaniczny układ balonów różnej wielkości tworzy jednocześnie harmonijny ład estetyczny, przyjemny dla oka i aparatu. Dodatkowo girlanda wzbogacona jest o spersonalizowaną ściankę, którą można użyć jako tło za stół prezydialny czy też do aranżacji stołu ze słodkościami.

Ścianki balonowe to nie tylko doskonała forma dekoracji weselnej, ale również ozdoba idealna na imprezy firmowe i wydarzenia biznesowe, takie jak targi czy szkolenia firmowe. Każda ścianka z balonów podlega indywidualnej personalizacji w postaci napisu, znaku czy logo. To doskonałe rozwiązanie na wszystkie okazje, na których będzie obecny fotograf! Dzięki ściance z balonów będzie miał idealne tło do robienia gościom pamiątkowych zdjęć.

Jak zamówić ściankę idealną do swoich oczekiwań? To bardzo proste! Po pierwsze wybierz jej kształt. Ścianka może być skonstruowana w dowolnym kształcie, jednak najpopularniejsze formy to kwadrat, albo prostokąt, koło, heksagon i serce. Dobrze też ustalić na początku gdzie dekoracja będzie stała, żeby móc określić jej preferowany rozmiar. Drugim krokiem jest wybór kolorystyki i ewentualnych ozdób, takich jak foliowe balony w tematycznych kształtach, kwiaty czy pióra. Na końcu ustalamy ewentualne formy personalizacji na życzenie klienta. Ostatnie poprawki i… gotowe 😉

Ścianki balonowe na urodziny najczęściej uzupełniamy balonami z helem – są to metaliczne balony cyfry symbolizujące wiek solenizanta. Trend ten pojawił się na polskim rynku już lata temu, jednak dzięki swojej uniwersalności i efektywności pozostaje urodzinowym numerem jeden, a do ścianki balonowej jest pięknym dopełnieniem. Do ścianki z balonów możemy stworzyć także kompleksowe dekoracje balonowe w spójnej kolorystyce. Jeśli na przyjęciu będzie wielu gości dobrze sprawdzą się bukiety balonowe na stołach.

Sylwester i impreza karnawałowa to kolejna okazja, na której doskonale sprawdzi się ścianka z balonów, tyle, że w odrobinę zmienionej formie. Różnić się będzie kolorystykę, bo podczas gdy na wesela i urodziny kolorystyka jest zazwyczaj bardziej stonowana, 31 grudnia króluje czerń i złoto. Dodatkiem do sylwestrowej ścianki są balony foliowe w kształcie kieliszka i szampana, a także zegar wybijający północ! Oczywiście dekoracja może być wykonana w innym stylu, ale to najpopularniejsza wersja.

Ostatnią z popularnych okazji, na które nasi klienci najczęściej zamawiają ściankę z balonów jest baby shower i chrzest. Te okazje skupiają się na celebracji najmłodszych członków rodziny, dlatego utrzymujemy je w dziecięcej kolorystyce delikatnych pasteli z dodatkiem ozdób dopasowanych do wybranego  motywu. Mogą to być pluszowe misie, leśny świat, albo kraina z wybranej bajki, wszystko zależy od Ciebie. Personalizowane napisy na chrzciny to obowiązkowy wybór, który pozwala podkreślić wagę dziecka i eksponuje jego imię w subtelny sposób. Dzięki temu zdjęcia pamiątkowe z tej okazji będą mówić same za siebie 🙂

Kolorystyka dekoracji jest w pełni dowolna, tak jak i wybór nadruku znajdującego się na ściance. W ofercie dekoracji zawsze przedstawimy kilka propozycji stworzenia ścianki, tak aby każdy mógł wybrać coś w sam raz dla siebie. Jeśli jednak masz swój własny projekt koniecznie prześlij go do nas a my stworzymy Twoją wymarzoną dekorację tak jak tego tylko zapragniesz! Więcej inspiracji można znaleźć w naszej galerii zdjęciowej i na naszym profilu na Facebooku! Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, maila lub telefonicznie.

ŚCIANKI BALONOWE Z JUBILA.PL

 
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
ŚCIANKI BALONOWE
Scianka balonowa girlanda balonowa kasyno impreza firmowa Krakow scaled
Chrzest
Chrzest
Chrzest
Fotościanka z cekinów
Fotościanka z cekinów
Fotościanka z cekinów
Fotościanka z cekinów
Dekoracje usrodzinowe scianka z balonow dekoracje kwiatowe
Grilanda balonowa na kole scianka balonowa scaled
Okragla scianka wesele chrzest urodziny balony girlanda
Dekoracja na kole wesele urodziny 1 1
Chrzest
Chrzest
Chrzest

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

1 + 11 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni