JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA urodziny

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na urodziny.

Mogłoby się wydawać, że im człowiek jest starszy tym łatwiej przychodzi mu organizacja imprez urodzinowych. W końcu z każdym rokiem nabywamy nowych doświadczeń, nie tylko na własnych urodzinach, ale też urodzinach znajomych i przyjaciół. A jednak co roku pojawiają się te same problemy – gdzie zrobić imprezę, kogo zaprosić, co ugotować?

Na szczęście nie musisz martwić się o dekoracje – wszystkim się zajmiemy!

Po pierwsze zastanów się czy chcesz urządzić przyjęcie tematyczne – jeśli tak, koniecznie zobacz nasze dekoracje tematyczne i przenieś się do świata James’a Bonda w hollywoodzkim kasynie, albo zabaw się w rytmie disco z lat 70.! Obecnie dekoracje balonowe są zamawiane na wszelkiego rodzaju przyjęcia – od wesel i ślubów po sylwestra, jednak balony od zawsze kojarzą się z urodzinami, dlatego nie może ich zabraknąć także na Twojej imprezie!

Jakie najczęściej wybierane są balony na imprezę urodzinową?

Najczęściej wybieraną dekoracją balonową na urodziny jest girlanda balonowa. To prosty sposób na udekorowanie każdego pomieszczenia, niezależnie od tego czy organizujesz urodziny w domu czy w restauracji. Nawet prosty projekt w 2 lub 3 kolorach wygląda na misterne dzieło sztuki. Istnieje wiele różnych rodzajów girland balonowych, do których można używać zarówno okrągłych, jak i skręcanych balonów lateksowych. Elastyczna konstrukcja girlandy pozwala na dopasowanie jej kształtu do przestrzeni nad drzwiami, oknami czy innymi wnękami. Kompozycja balonowa z cyferkami na przyjęcie urodzinowe to kolejna dekoracja, której nie może zabraknąć na Twojej imprezie. Na polskim rynku cyfry z helem pojawiły się już prawie 10 lat temu, lecz ich popularność nie słabnie – przeciwnie, co sezon pojawiają się balony-cyfry w coraz to nowych wariantach kolorystycznych. W tym sezonie króluje metaliczny róż i granat, ale można też postawić na klasyczne złote lub srebrne balony. Cyfry balonowe można też pięknie skomponować z innymi balonami, tworząc eleganckie kompozycje. Doskonałą dekoracją urodzinową jest ścianka balonowa, która może służyć jako spot do robienia pamiątkowych zdjęć. Tak spójna kompozycja prezentuje się znacznie ciekawiej niż pojedyncze balony rozłożone po pokoju i daje więcej możliwości – można łączyć kolory w zabawny sposób, od pasteli po tęczowe motywy, albo postawić na monochromatyczną wersję z balonami w jednym tonie – ściana balonów w niebieskiej lub różowej tonacji ombre. Jeżeli chcesz uzyskać efekt wow, a pomieszczenie, w którym urządzasz imprezę ma wysokie sufity polecamy dekorację z wolnowiszących balonów napełnionych helem! Może się na nią składać kilkanaście, kilkadziesiąt, a nawet kilkaset balonów z helem, które pokryją Twój sufit, tworząc niezapomnianą instalację. Oryginalnym pomysłem jest zawieszenie na balonowych wstążkach zdjęć z życia solenizanta, tworząc w ten sposób piękną, sentymentalną wystawę!

Balony, których używamy do dekoracji urodzinowych są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

9 + 9 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni