JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

DEKORACJA SCENY 

 

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje na koncerty, festiwale i imprezy masowe!

 

 

Dekoracja sceny to niezwykle szeroka kategoria, która nie obejmuje wyłącznie dekoracji na wydarzenia muzyczne, takie jak koncerty czy występy sceniczne, ale również wszelkiego rodzaju imprezy zorganizowane czy imprezy masowe. Przygotowujemy dekoracje sceny i dekoracje obiektów rozrywkowych niezależnie od ich skali i wielkości. Wykonujemy dekoracje z okazji gal, koncertów i festiwali, obsługujemy wydarzenia sportowe, kongresy, targi i wystawy, a także widowiska teatralne i filmowe.

 

Każda z imprez dużego formatu wymaga indywidualnego podejścia, wizualizacji i projektu, z tego względu wybieramy zróżnicowane dekoracje do każdej realizacji i często projektujemy dekoracje pod kątem metrażu, zabudowy i architektury danego miejsca. W naszej pracy stawiamy na najwyższej jakości materiały i komponenty wybierane dla Państwa z szerokiej gamy kolorystycznej, aby zmaksymalizować możliwości stworzenia idealnych dekoracji okolicznościowych na Państwa wydarzenie. Balony używane w naszych projektach są w pełni ekologiczne i biodegradowalne.

 

  • Dekoracja sceny na koncerty i wydarzenia muzyczne

Dekoracje sceny z okazji koncertów i wydarzeń muzycznych różnią się w zależności od typu wydarzenia – na koncerty klasyczne wybierane są zazwyczaj eleganckie dekoracje w postaci girlandy organicznej, kompozycji balonowych z balonów z helem czy też bramy balonowej. Na koncerty muzyki popularnej stawia się częściej na lekki, zabawne dekoracje w bardziej żywej kolorystyce z dodatkiem dekoracji tematycznych, natomiast na koncerty rockowe i duże festiwale polecamy balony wybuchowe, obsypujące widownię konfetti w kulminacyjnym momencie.

 

  • Dekoracja sceny na wydarzenia sportowe

Wykonujemy również dekoracje sceny i obiektów sportowych na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia sportowe, od dekoracji stałych w postaci słupków balonowych, fotościanek dla sportowców na konferencje prasowe przez girlandy balonowe i balony z helem czy kompleksowe dekoracje obiektów sportowych na ważne imprezy. Dekoracja będzie w pełni dobrana kolorystycznie do barw drużyny sportowej, klubu czy obiektu, według wytycznych klienta.

 

  • Dekoracja sceny na kongresy i targi biznesowe

Dekoracja sceny na spotkania biznesowe, targi i kongresy zazwyczaj opiera się na dużej fotościance lub ściance z balonów, a uzupełniona jest o kompozycje z balonów helowych oraz słupki balonowe. Często wykonujemy również napisy z balonów z nazwą firm lub eventów.

 

Dekoracja sceny i innych obiektów branży rozrywkowej wymaga od nas kreatywność i elastyczność. Są to zalety niezwykle istotne podczas nieszablonowych prac przestrzennych. Nasze dekoracje dostosowujemy do motywów przewodnich imprez wykorzystując balony i akcesoria tematyczne. W kwestii realizacji dekoracji zaufały nam firmy takie jak mBank, Selvita, koncern Philip Morris International, TOUS, SKOFF i wiele innych.

Dekoracje Z JUBILA.PL

ŚCIANKI BALONOWE
Balony na scene dekoracje wiszace kolorowe balony scaled
dekoracja sceny balony na scene kolorowe balony balony na wystepy scaled
Dekoracja sceny dekoracje balonowe scaled

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

5 + 2 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni