JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA oświadczyny

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na oświadczyny.

Zaręczyny to magiczna chwila dla zakochanych, która zostanie w ich pamięci na długie lata. Jednak dla osoby, która planuje się oświadczyć jest to też stresujący moment, pełen napięcia. Jak się oświadczyć, żeby usłyszeć upragnione „tak”? Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci zaaranżować idealne oświadczyny! Chcesz wyrazić swoją miłość i przenieść związek na wyższy poziom? Jeżeli czujesz, że to dobry moment na oświadczyny, nie zwlekaj. Zastanawiasz się jak się oświadczyć kobiecie, którą kochasz albo szukasz sposobu na zaręczyny z wyjątkowym mężczyzną? Pomożemy Ci stworzyć idealny scenariusz na oryginalne oświadczyny i wcielić go w życie.

 

Istnieje wiele sposobów oświadczyn – od tradycyjnych, podczas których najpierw o zgodę pytani są rodzice, po klasyczne oświadczyny na wakacjach, czy szalone zaręczyny podczas skoku na bungee czy lotu balonem. Najważniejszy jest jednak charakter partnera lub partnerki, a także wasze wspólne pasje i wspomnienia. Nie warto oświadczać się podczas wyprawy w Tatry, jeśli Twoja druga połówka nie znosi wspinaczki, nawet pomimo zapierającego dech w piersiach widoku i magicznego zachodu słońca. Pomożemy Ci zaplanować oświadczyny od A do Z – od wybrania lokalizacji, zaaranżowania spontanicznej niespodzianki czy tanecznego happeningu w środku miasta, po dekoracje balonowe, aranżacje kwiatowe, muzykę i jedzenie. Jeśli chcesz, nasi specjaliści pomogą Ci nawet ułożyć przemówienie i wybrać idealny pierścionek.

 

Jak zorganizować oprawę do oświadczyn?

Jeśli natomiast wszystko jest już zaplanowane, z radością dostarczymy wybrane dekoracje plenerowe lub dekoracje balonowe na wskazane miejsce. Z okazji oświadczyn warto zdecydować się na bramę z balonów lub ściankę balonową. Pięknie zaprezentuje się też balonowa girlanda organiczna lub mega prezent. Mega prezent to ogromne ozdobne pudło, z którego wylatują dziesiątki baloników z helem – do jednego z nich możemy przywiązać pudełko z pierścionkiem…

 

Oferujemy –

 • Ściankę balonową z napisem na zaręczyny – Wyjdziesz za mnie? czy Will you Marry me?
  Jest to jedna z najpopularniejszych dekoracji na oświadczyny, która jest zarówno spektakularna jak i elegancka i subtelna.

 

 • Bukiet balonowy – kompozycja składająca się z balonów z helem w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach
  To skromniejsza wersja dekoracji balonowych, odpowiednia szczególnie dla tych, którzy planują oświadczyny w bardziej kameralnym klimacie.

 

 •  Sufit z balonów z helem (z możliwością przywiązania zdjęć do wstążeczek)
  Ta wersja dekoracji wybierana jest dla osób organizujących oświadczyny w domu czy w wynajętej chatce w górach lub nad morzem.

 

 • Mega Prezent – w wersji zewnętrznej w pięknej lokalizacji lub w domu z pierścionkiem na wstążce 😉

 

 • Kompozycje kwiatowe tworzone na specjalne zamówienie

 

 

Wszystkie dekoracje balonowe na oświadczyny przygotowujemy na personalizowane zamówienie klienta, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt – mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zapewniamy kompletne konsultacje z naszym zespołem oraz przygotowanie personalizowanej oferty na zaręczyny. Oferujemy przygotowanie pełnego scenariusza na realizację zaręczyn lub odpowiedź na konkretne potrzeby zaręczynowe klienta.

 

Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

9 + 10 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni