JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Sylwester – Dekoracje balonowe NA sylwestra

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na sylwestra.

Z racji, że 2021 był kolejnym trudnym rokiem dla wielu z nas warto zaplanować huczną imprezę, żeby pożegnać go w dobrym stylu. W ten sylwestrowy wieczór zadbaj o radosną muzykę, pyszne jedzenie i piękne dekoracje!

Dekoracje balonowe na sylwestra, które warto wziąć pod uwagę

Do najpopularniejszych balonowych dekoracji noworocznych należą balonowe cyferki, które z powodzeniem mogą zastąpić baner z napisem Witaj 2022! Ze względu na swój rozmiar i efektowny wygląd robią większe wrażenie niż zwykły napis czy dekoracja ścienna. Można napełnić je helem, aby unosiły się swobodnie w pomieszczeniu przez cały wieczór albo nadmuchać je i powiesić w dowolnym miejscu imprezy. Napisy balonowe to kolejny świetny patent na noworoczną dekorację, który najlepiej sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, ponieważ zabiera więcej miejsca niż balony cyferki. Stworzymy dla Ciebie dowolny napis z balonów – Szczęśliwego Nowego RokuHappy New Year, Fck You 2021! lub inną wybraną frazę. Mamy w ofercie cały alfabet, w kilkunastu kolorach i w różnych rozmiarach! Obecnie odchodzi się już od fajerwerków na sylwestra, ale to nie znaczy, że trzeba rezygnować z odliczania do północy i efektu wow jaki dawały sztuczne ognie. Mamy świetną alternatywę w postaci wybuchowych balonów. Naciśnij przycisk a o północy ogromne balony wystrzelą nad głowami Twoich gości konfetti, baloniki i serpentyny sprawiając im wiele radości!

Balony na najważniejszą imprezę podsumowującą rok

Brama balonowa na sylwestra doskonale pasuje do hucznych imprez, żeby zrobić wielkie wejście dla wszystkich gości. W centralnym punkcie możemy umieścić datę nowego roku i wzbogacić całość o efektowne dodatki, takie jak gwiazdki czy serca. Jeśli impreza jest duża, warto zdecydować się także na ściankę balonową, która pozwoli na zrobienie setek pamiątkowych zdjęć, które można wykorzystać jako ozdobę, na kolejnej imprezie sylwestrowej. Zwieńczeniem tych dekoracji będzie girlanda balonowa, którą można dobrać kolorystycznie do pozostałych dekoracji i powiesić ją w centralnym punkcie pomieszczenia. Im większą imprezę organizujesz tym więcej masz możliwości dekoracji! Skontaktuj się z nami w celu dobrania idealnych dekoracji balonowych na swoje noworoczne przyjęcie.

Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

12 + 5 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni