JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA chrzciny

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na chrzciny.

Chrzciny to pierwsze ważne wydarzenie w życiu dziecka. Pomimo, że prawdopodobnie maluch nie będzie go pamiętać, dla całej rodziny to podniosła duchowo chwila, którą warto dobrze zaplanować. Poza ustaleniem daty w kościele i wyborem rodziców chrzestnych, należy także przygotować menu na przyjęcie lub znaleźć odpowiedni catering, zaprosić gości i ustalić kilka innych rzeczy. Niezależnie od tego czy przyjęcie po mszy odbędzie się w domu czy w restauracji warto zadbać o odpowiednią oprawę pomieszczenia. Dekoracje dodadzą wnętrzu odświętnego charakteru, a pamiątkowe zdjęcia będą wspaniałym prezentem, który w przyszłości będzie można podarować dziecku.

Jak przygotować się na chrzciny dziecka?

Dekoracja, której nie może zabraknąć na chrzcie Twojego dziecka to przede wszystkim ścianka balonowa z imieniem maluszka w dowolnej kolorystyce. Najpopularniejsze barwy wybierane na chrzciny to złoto, srebro lub biel, ale róż i błękit także świetnie się sprawdzą. Ścianka może zostać postawiona za stołem głównym lub w centralnym punkcie pomieszczenia, żeby rodzice, chrzestni i najbliżsi mogli zrobić sobie z dzieckiem pamiątkowe zdjęcie. Na chrzcinach doskonale sprawdzi się także girlanda balonowa i dobrane specjalnie do niej kompozycje balonowe lub aranżacje kwiatowe w wybranej tonacji kolorystycznej. Ozdabiając nie tylko stoły dla gości, ale także całe pomieszczenie nadamy wnętrzu radosnej atmosfery, która sprawi, że chrzciny Twojego dziecka będą niezapomnianą uroczystością!

O jaką oprawę balonową warto zadbać podczas chrzcin?

Jeżeli przyjęcie odbywać się będzie w dużym pomieszczeniu warto pomyśleć o bramie balonowej, która powita gości już na wejściu i zrobi dobre wrażenie na Twoich najbliższych. Z bramą balonową świetnie komponują się balony z helem, które przysporzą mnóstwo radości innym dzieciom zapewniając im zabawę na długie godziny. Żeby uzyskać oryginalny efekt przynieś nam zdjęcia swojej pociechy, a my zawiążemy je na wstążkach balonów, tworząc w ten sposób piękną wystawę rodzinnych fotografii. W celu dobrania dekoracji do Twoich indywidualnych potrzeb skontaktuj się z nami, aby uzyskać darmowe konsultacje! Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

12 + 5 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni