JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

FAJERWERKI

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne profesjonalne pokazy pirotechniczne!

Pomagając naszym klientom w organizacji imprezy ich marzeń zauważyliśmy, że wiele osób poszukuje mocniejszych wrażeń i wyjątkowego sposobu na podkreślenie wagi ich wydarzenia – niezależnie od tego czy jest to impreza sylwestrowa, urodziny czy oświadczyny! Z tego powodu postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę dekoracji okolicznościowych o pokazy fajerwerków! 

Ale zacznijmy od początku – pokaz fajerwerków organizowany jest przez nas krok po kroku, więc po etapie konsultacji i składania zamówienia klient nie musi się niczym więcej przejmować – to my dogrywamy wszystko z managerem lub właścicielem obiektu, zapewniamy wszelkie potrzebne zezwolenia i dbamy o bezpieczeństwo gości podczas pokazu. Możesz po prostu cieszyć się imprezą, a nasi fachowi pirotechnicy wykonają dla Ciebie piękny i bezstresowy pokaz fajerwerków!

 FAJERWERKI // POKAZY PIROTECHNICZNE // FLARY ZIMNE OGNIE NA IMPREZĘ // RZYMSKIE OGNIE // WULKANY DYMY

 

 

 

FAJERWERKI POKAZY FAJERWERKOW JUBILA
POKAZ PIROTECHNICZNY WYRZUTNIE RZYMSKIE OGNIE JUBILA

W Jubila gwarantujemy:

 

 • Wykonanie profesjonalnego pokazu fajerwerków przez wykwalifikowanych pirotechników
 • Utworzenie strefy bezpieczeństwa zgodnej z protokołem szkoleń pirotechnicznych
 • Każdy pokaz zgłaszany jest do odpowiednich instytucji – Urzędu Miasta, a w przypadku dużych pokazów policji.
 • Do wszystkich pokazów wykorzystywane są profesjonalne ładunki najlepszych producentów dostępnych na rynku
 • Każdy pokaz projektowany przez nas jest projektowany pod muzykę i dostosowany do miejsca, w którym pokaz ma się odbywać
 • Każdy pokaz podlega personalizacji – dostosowywany jest czasowo do składanki muzycznej, a intensywność pokazu dobierana jest do podanego budżetu

Pokazy fajerwerków to idealna atrakcja na każdą okazję! Mogą odbywać się na imprezach firmowych i okolicznościowych w celu zagwarantowania niezapomnianych wrażeń Twoim gościom! Fajerwerki to idealny wybór na kulminacyjne momenty w trakcie imprezy, jak na przykład wybicie północy w Nowy Rok, oświadczyny czy ogłoszenie ważnego komunikatu!

CIEKAWOSTKI

 

Fajerwerki – jak to się wszystko zaczęło? Przedstawiamy kilka ciekawych faktów na temat fajerwerków i ich historii.

 1. Fajerwerki wynaleziono w Chinach

To właśnie Chinom przypisuje się wynalezienie fajerwerków. Legenda głosi, że chiński kucharz, omyłkowo wynalazł sztuczne ognie, mieszając węgiel drzewny, siarkę i saletrę (azotan potasu). Mieszanina została ściśnięta w bambusowej rurce i ostatecznie eksplodowała. Inne relacje mówią, że Chińczycy używali fajerwerków, aby odstraszyć obcych ludzi z gór postrzeganych jako zagrożenie.

 1. Włosi sprawili, że fajerwerki stały się piękną ozdobą

Czapki z głów dla Chińczyków za wynalezienie sztucznych ogni, ale to Włosi zasługują na uznanie za sprawienie, że fajerwerki stały się jasne i piękne. Włosi są odpowiedzialne za wprowadzenie pocisków powietrznych do świata fajerwerków, które nadają im kształt. Odkryli oni również wykorzystanie metalicznego prochu do tworzenia pożądanych kolorów.

 1. Popularyzacja sztucznych ogni

Fajerwerki po raz pierwszy oficjalnie pojawiły się na rynku w Stanach Zjednoczonych 4 lipca 1777 roku. Lokalna gazeta tak opisała to wydarzenie – „Wieczór zakończył się biciem dzwonów, a nocą odbyła się wielka prezentacja sztucznych ogni, które pięknie oświetliły miasto”. Od tego dnia fajerwerki są kluczowym elementem obchodów różnych świąt na świecie, takich jak Święto Niepodległości w USA czy Nowy Rok, zarówno w Europie, hinach jak i w wielu innych krajach i kulturach.

 1. Przeciętny konsument wydaje . . .

Według źródeł w różnych krajach klienci wydają coraz więcej środków na sztuczne ognie – przeciętne amerykańskie gospodarstwo domowe wydaje na fajerwerki około 72 $ rocznie, natomiast Polacy przeznaczają na tą okazję budżet w wysokości średnio 131 złotych.

 1. Największy na świecie pokaz sztucznych ogni odbył się na Filipinach

Dubaj zaszokował świat w 2014 roku wspaniałym pokazem sztucznych ogni, który ustanowił wówczas światowy rekord największego pokazu sztucznych ogni, jaki kiedykolwiek zarejestrowano. Rekord ten został pobity na Filipinach 1 stycznia 2016 r. w strugach deszczu, kiedy odpalono 810 904 fajerwerków. Pokaz trwał 61 minut i 32 sekundy, według Księgi Rekordów Guinnessa.

 1. Disney jest jednym z największych konsumentów fajerwerków

Odwiedź dowolny park rozrywki Disneya w nocy, a dowiesz się dokładnie, dlaczego ten fakt znalazł się na naszej liście ciekawostek. Disney nie tylko odpala fajerwerki — zabiera swoich gości na wciągającą opowieść, w której fajerwerki są istotną częścią magii.

Oprócz ciekawej historii i niezwykłej zabawy jaką oferują fajerwerki, mogą być one również niezwykle niebezpieczne. Przy okazji świąt i innych okazji wiele osób trafia do szpitala z poparzeniami czy innymi urazami. Najbardziej niebezpiecznymi rodzajami fajerwerków są prawdopodobnie te najprostsze — petardy odpowiadają za 20% urazów związanych z fajerwerkami każdego roku, a pojedyncze sztuczne ognie za około 19%.

Pamiętaj, aby przed użyciem fajerwerków zapoznać się z instrukcją obsługi. Sztuczne ognie nie powinny być odpalane pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. W przypadku niewłaściwego użytkowania fajerwerków na niebezpieczeństwo są również narażone osoby postronne. Zawsze podejmuj niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Jeśli fajerwerki to tylko Z JUBILA.PL

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

11 + 1 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni