JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA studniówkę

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na studniówkę.

Studniówka to ostatni moment na odrobinę szaleństwa i rozrywki przed zbliżającą się maturą. Żeby to wydarzenie było niezapomniane dla wszystkich uczestników, studniówka nie może obyć się bez dekoracji! Jakie dekoracje wybrać na studniówkę? Spieszymy z pomocą! Przede wszystkim studniówkowym must have jest ścianka balonowa. Ta dekoracja balonowa nie tylko wygląda elegancko i efektownie, ale także stanowi świetne tło dla fotografa i uczniów do robienia pamiątkowych zdjęć. Okres studniówek przypada na miesiące zimowe lub wczesnowiosenne, co uniemożliwia robienie sesji w plenerze, dlatego ścianka balonowa nada się do tego idealnie! Świetnym dopełnieniem ścianki dekoracyjnej jest brama balonowa, która ozdobi drzwi wejściowe i umożliwi wielkie wejście każdemu uczestnikowi i uczestniczce. Brama balonowa i ścianka balonowa są doskonałymi dekoracjami głównymi dekoracjami studniówkowymi, które można uzupełnić o dobrane kolorystycznie kompozycje balonowe do ozdoby na stoły.

Jak udekorować sale na studniówkę?

Innymi dekoracjami studniówkowymi w naszej ofercie są balony z helem, balony tiulowe i organiczne girlandy balonowe. Możliwości są nieograniczone! Zapraszamy do kontaktu w celu dobrania najlepszych dekoracji.

Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

8 + 15 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni