JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA baby shower

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na baby shower.

Nie tylko przyszli rodzice są podekscytowani narodzinami maluszka. Najprawdopodobniej dziadkowie, ciotki i wujkowie, kuzyni, przyjaciele i inni bliscy również chętnie powitają nowego członka rodziny. Baby shower, czy inaczej mówiąc „bociankowe”, to jeden z najlepszych sposobów, aby wyrazić radość z ciąży i nadchodzących narodzin. To czas dla przyjaciół i rodziny, aby spędzić czas z przyszłymi rodzicami i obsypać ich prezentami, miłością i dobrymi życzeniami przed narodzinami ich pociechy. Wkrótce wasze życie stanie na głowie i wiele rzeczy będzie kręcić się wokół waszego malucha. Dlatego to idealna okazja na urządzenie wspaniałej zabawy. Baby shower pomoże wam odprężyć się w tym stresującym okresie, a prezenty od najbliższych wyposażą was w wiele rzeczy, których będziecie potrzebować, gdy pojawi się dziecko. Aby nadać imprezie odpowiedniej atmosfery i radosnego klimatu najlepiej zdecydować się na dekoracje balonowe. Bo co bardziej pasuje do przyjęcia na cześć narodzin dziecka, jeśli nie balony?

Co przyda się najbardziej małemu dziecku?

Piękną kompozycję balonową stanowi dekoracja z motywem pluszowego misia. W zależności od preferowanej kolorystyki balonowej i wybranego motywu, stworzymy dla Was efektowną dekorację na baby shower – może to być miś polarny na chmurce z białych i srebrnych balonów, lub niedźwiadek trzymający bukiet kolorowych baloników! Bajkowe dekoracje balonowe można tworzyć na setki różnych sposobów wszystko zależy od Waszego pomysłu! Przyszli rodzice często decydują się także na stół ozdobiony girlandą balonowąBaby shower jest imprezą często organizowaną w domu, gdzie stół z tortem i przekąskami stanowi centralną część przyjęcia. Ozdobimy go piękną girlandą balonową w różowej lub niebieskiej kolorystyce lub. Balony chętnie spersonalizujemy dodając na nie imię dziecka! A jeśli płeć dziecka nie jest jeszcze znana lub rodzice wolą zachować ją dla siebie stworzymy piękną złoto-białą girlandę, lub kompozycję balonową w srebrzystych kolorach.

Co będzie modne na Baby Shower tego roku?

Modnym motywem wśród dekoracji na baby shower są zwierzątka lub gwiazdy, księżyc i słońce – te elementy pięknie prezentują się na ściance balonowej, używanej na przyjęciach jako tło do pamiątkowych zdjęć. Ze zrobionych fotografii można stworzyć niezwykły album i podarować go w przyszłości dziecku z okazji Pierwszej Komunii lub osiemnastych urodzin. Możliwości są nieograniczone!

Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

baby shower Z JUBILA.PL

Dekoracje Balonowe na Baby Shower
Dekoracje Balonowe na Baby Shower

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

2 + 1 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni