JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe na IMPREZY TEMATYCZNE – lata 20. lata 30.

 
Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na imprezy w stylu lata 20. i lata 30.

 

Lata 20. i lata 30. Kojarzą się z szampanem, perłami i boa z piór, które to królowały na ówczesnych imprezach, które pozwalały odetchnąć w lżejszych czasach międzywojennych. I takie też są nasze dekoracje – lekkie, elektryzujące i niezwykle efektowne! Jedyną kolorystyką, która w pełni oddaje ducha tamtych lat jest biel, połączona ze złotem i przezroczystymi balonami wypełnionymi… piórkami! W drugiej wersji kolorystycznej biel zamieniamy na czerń, szczególnie jeśli to impreza organizowana wyłącznie dla dorosłych.

 

Lata 20. i lata 30. kojarzą się głównie z zabawą, dlatego do złotej ery idealnie pasują balony z helem, które ułożymy w lekkie, eteryczne kompozycje ozdabiając nimi całe wnętrze! Helowe balony możemy wypełnić nie tylko piórkami, ale także konfetti (szczególnie na imprezę urodzinową) lub lampkami LED. Balony ledowe to doskonała dekoracja na imprezę, która będzie trwać całą noc. Świecące balony to największy trend sezonu 2021/2022.

 

Na imprezy tematyczne dużego formatu, na przykład wesela czy imprezy firmowe oferujemy kompleksowe dekoracje Sali, dobrane idealnie do Waszych potrzeb. Mogą to być drobne akcenty w postaci girlandy balonowej czy organicznej ścianki balonowej do zdjęć, jednak lata 20. były dekadą pełną przepychu, więc nasze motto brzmi „im więcej tym lepiej”, dlatego polecamy bardziej spektakularne dekoracje balonowe takie jak sufit balonowy (cały sufit podwieszamy kompozycją balonów tworząc w ten sposób efekt balonowego sufitu), brama balonowa (o dowolnym rozmiarze!) czy wybuchowe balony, które z powodzeniem zastąpią pokaz fajerwerków obsypując gości balonami, konfetti i serpentynami w kulminacyjnym momencie wieczoru.

lata 20. lata 30. – Imprezy tematyczne Z JUBILA.PL

Potrzebujesz pomysłów na swoją imprez w stylu szalonych lat 20.? Trafiłeś idealnie! Barwne lata dwudzieste były dekadenckim historycznym okresem rozkwitu. Aktorzy, gangsterzy i przemytnicy potajemnie bawili się za zamkniętymi drzwiami nielegalnych barów, które rosły jak grzyby po deszczu w każdym amerykańskim mieście czy miasteczku podczas prohibicji. Atmosfera była zmysłowa i elektryzująca. W jazzowych klubach pulsowała rytmiczna muzyka, a na scenie rodziły się takie gwiazdy muzyki jak Louis Armstrong. Kobiety przystrojone w pióra i perły tańczyły wyzwolone w swoich nowych, luźnych sukienkach z frędzlami, a mężczyźni popijali koktajle i palili grube cygara w prążkowanych garniturach i cienkich wąsach pomimo ogólnokrajowych zakazu spożywania alkoholu.

 

Możesz odtworzyć tę ekscytującą atmosferę zabawy i potajemnego buntu przeciwko autorytetom we własnym domu organizując imprezę dla najbliższych przyjaciół, korzystając z naszych pomysłów na szaloną imprezę rodem z lat 20. i 30. oraz dzięki naszym zachwycającym dekoracjom!

 

 

Oryginalne pomysły na wieczór w stylu lat 20. i 30.? Żeby w pełni wczuć się w wybrany motyw przewodni mamy kilka patentów, które możesz zastosować!

 

  1. Jeśli masz taką możliwość w zaproszeniach dla gości dołącz tajne hasło, którego trzeba użyć, aby dostać się na Twoją imprezę – prawie jak w nielegalnych barach z czasów prohibicji. Zatrudnij jednego ze swoich przyjaciół do pilnowania wejścia na imprezę, czyniąc ją jeszcze bardziej tajemniczą i ekscytującą. Wejście tylko dla tych, którzy znają hasło wieczoru!
  1. Wynajmij barmanów, którzy będą przygotowywać niesztampowe drinki dla Twoich gości i stwórz także strefę dla palących – akceptowalne tylko kubańskie cygara! W ten sposób stworzysz żywą scenę ze złotej dekady. W tle dodaj tylko odpowiednią muzykę niczym z nowojorskiego klubu jazzowego, przygaś światła i gotowe! To prosty przepis na idealną atmosferę.

  2. Dress Code to podstawa. Nie jest to może najbardziej zaskakujący pomysł na imprezę tematyczną, ale w tym przypadku nie obędzie się bez odpowiedniego stroju. Pióra i perły, garnitury i poszetki, błysk, glamour i elegancja! Chcesz zaostrzyć lekko atmosferę? Ogłoś konkurs z nagrodami na najlepsze przebranie – to zachęci Twoich gości do przyjacielskiej rywalizacji, a zdjęcia pamiątkowe z Twojej imprezy zrobią furorę i będą przy okazji pięknym wspomnieniem tej wyjątkowej nocy.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

9 + 6 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni