JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje balonowe NA IMPREZY TEMATYCZNE – Międzyplanetarnie

 
Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na imprezy w stylu Międzyplanetarnie.

 

Jakie dekoracje balonowe wybrać na imprezę w motywie międzyplanetarnie?

Najczęściej dekoracje balonowe na imprezy i wydarzenia o tematyce kosmicznej tworzymy w kolorystyce niebieskiej, zielonej i czarnej, która oddaje esencję przestrzeni kosmicznych oraz piękne nieodkrytego jeszcze wszechświata! Szukając materiałów i akcesoriów party na imprezy o tematyce międzyplanetarnej, wybieraj dekoracje w tych kolorach, ponieważ idealnie wpasują się do ogólnego charakteru Twojej imprezy.

Oprócz odpowiedniej kolorystyki, warto skupić się na konkretnych motywach, które są nieodłączną częścią kosmicznych imprez w stylu „międzyplanetarnie”.

 

  1. UFO i statki kosmiczne

Wiesz, że bierzesz udział w imprezie międzyplanetarnej w kosmosie, kiedy z każdej strony jesteś otoczony przez UFO, rakiety i nowoczesne statki kosmiczne. Żeby wyeksponować cuda techniki polecamy wybrać na dekoracje balony z helem w kosmicznej kolorystyce uzupełnione o duże, foliowe balony w kształcie rakiet i statków kosmicznych. To zaakcentuje motyw kosmosu, dając iluzję, że UFO i rakiety latają tuż nad głowami.

 

2. Planety i galaktyki

Nie wiesz, jak sprawić, żeby Twoja impreza wyglądała jak zupełnie inny wszechświat? Stworzenie dekoracji na wzór planet i tajemnych galaktyk pomoże wcielić Twoją wizję w życie! Mamy dwa proste sposoby na stworzenie takiego efektu. Z użyciem naszych foliowych balonów w kształcie planet i gwiazd stworzymy dla Ciebie spektakularną dekorację balonową – podwieszany sufit! Cały sufit wypełnimy konstelacją balonów różnych rozmiarów w barwach nocnego nieba a na przezroczystych żyłkach powiesimy balony-planety, gwiazdy i księżyce, tworząc niesamowity, zapierający dech w piersiach efekt. Drugą wersją są balony z helem, które unosząc się pod sufitem stworzą wrażenie podniebnych przestworzy! Najpopularniejsze są biało błękitne gumowe balony uzupełnione srebrnymi balonikami w kształcie gwiazd i księżyców.

 

3. Obcy i astronauci

Żadna kosmiczna impreza międzyplanetarna nie obejdzie się bez astronautów, kosmitów i innych pozaziemskich istot! Najpopularniejszym wyborem jest znana Wam dobrze opcja balonów z helem, jednak, jeśli wolicie dekoracje innego typu polecamy girlandy balonowe lub ściankę balonową, które dodatkowo pełnią efektowną funkcję tła do zdjęć.

Międzyplanetarnie – Imprezy tematyczne Z JUBILA.PL

 

Chcesz zaplanować imprezę o tematyce kosmicznej, która będzie dosłownie nie z tego świata? Od dekoracji, przez jedzenie po muzykę, stworzyliśmy przewodnik z mnóstwem pomysłów, które pomogą stworzyć międzyplanetarną imprezę tematyczną dla każdej gwiazdy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się jak krok po kroku stworzyć niezapomnianą kosmiczną zabawą!

Na początek warto ustalić ilu gości weźmie udział w wydarzeniu. Pozwoli Ci to zaplanować pozostałe szczegóły imprezy, zwłaszcza w kwestii jedzenia oraz ilości i rozmiaru dekoracji. Po oszacowaniu liczby gości, zacznij przygotowania od wybrania i wręczenia zaproszeń na Twoje przyjęcie. Obecnie ze względów ekologicznych i pandemicznych modne są zaproszenia online, które można zaprojektować samemu w międzyplanetarnym stylu lub kupić gotowy projekt z napisem Międzyplanetarnie.

Wykorzystaj swoje zaproszenia jako sposób na przekazanie gościom motywu obowiązującego na imprezie. Poinformuj gości, że urządzasz międzyplanetarną imprezę nie z tego świata za pomocą statków kosmicznych, kosmitów, UFO i odległych galaktyk – bądź kreatywny dzięki zaproszeniom!

 

Jakie jedzenie podać na imprezie w motywie międzyplanetarnie?

Mając już kilka pomysłów na dekoracje, nadszedł czas, aby zaplanować kosmiczne przekąski i słodycze na wydarzenie pt. Międzyplanetarnie.

Planując poczęstunek na imprezę, stół deserowy wypełniony przekąskami i słodyczami to świetna opcja na dalszą realizację kosmicznego tematu. Istnieje wiele prostych, ale kreatywnych przepisów, które możesz wykorzystać. Oto kilka naszych ulubionych przepisów i pomysłów idealnie pasujących do tematu. Tort urodzinowy z motywem kosmicznym to must have na imprezę urodzinową! Polecamy też kosmiczne babeczki z gwieździstą posypką, owocowe szaszłyki w kształcie rakiet kosmicznych i kosmiczne kanapki.

 

Kosmiczna zabawa nie z tego świata

Międzyplanetarne przyjęcie nie obejdzie się bez muzyki, a najlepsza do tego motywu będzie składanka muzyczna w stylu elektro! Dzięki niezwykłym dekoracjom, dobremu jedzeniu i muzyce Twoja impreza będzie niezapomniana. Zdecyduj, które z wymienionych powyżej pomysłów chcesz uwzględnić na swojej kosmicznej imprezie, ale bez względu na to, co wybierzesz, będziesz się świetnie bawić – jak nie z tego świata.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

14 + 13 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni