JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje Balonowe na osiemnastkę

JUBILA – STUDIO DEKORACJI BALONOWYCH

Osiemnastka – Dekoracje balonowe na OSIEMNASTKĘ

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na osiemnastkę.

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że 18. urodziny to moment przełomowy w życiu każdego człowieka – osiemnastka to oficjalny krok w stronę dorosłości. Kończąc osiemnaście lat można już legalnie prowadzić samochód, głosować czy kupić butelkę szampana na swoją wymarzoną imprezę! Dlatego też urodzinowa impreza z okazji osiągnięcia pełnoletności powinna być zorganizowana z przytupem. A czego potrzebujesz, żeby bawić się jak nigdy dotąd i zapisać się w historii najlepszych imprez osiemnastkowych? Przede wszystkim balonów! W końcu przyjęcie bez dekoracji jest tylko zwykłym spotkaniem.

 

Przede wszystkim musisz udekorować miejsce imprezy – niezależnie od tego czy organizujesz kameralne przyjęcie w restauracji dla najbliższych, imprezę w klubie czy domówkę dekoracje nadają miejscu odpowiedniego klimatu i atmosfery. Idealna osiemnastka jest w zasięgu ręki!

 

 

Jakie balony wybrać na 18  imprezę urodzinową?

 

Numerem jeden wszystkich imprez urodzinowych jest ścianka balonowa. Można wykorzystać ją jako tło do robienia zdjęć, ale świetnie nada się też jako tło za stół, przy którym zasiada solenizant. W Jubila stworzymy dla Ciebie wymarzoną ściankę balonową – w wybranym stylu, kształcie i kolorze. Dopasujemy dekorację do motywu przewodniego Twojej imprezy. Impreza urodzinowa to kosztowne przedsięwzięcie.

 

Trzeba zapewnić gościom przestrzeń, jedzenie, muzykę i napoje. Nie musisz inwestować jeszcze większej ilości pieniędzy w fotografa albo budkę fotograficzną, jeśli zdecydujesz się na ramkę balonową. Ramka z balonów to doskonały spot do fotografii i idealne tło do zdjęć na Instagram czy Facebooka! Dzięki temu zdjęcia będą bardziej spontaniczne, a Ty i Twoi goście na pewno będziecie świetnie się bawić w roli fotografów. Warto zaopatrzyć się w polaroid, dzięki któremu stworzycie dziesiątki fantastycznych zdjęć. To idealna pamiątką, do której będziesz mógł wracać przez całe życie.

 

Balonowe cyferki foliowe to kolejny must have każdej imprezy urodzinowej. Balony foliowe doskonale komponują się z motywami przewodnimi imprez i innymi dekoracjami. Złote i srebrne cyfry pojawiły się na polskim rynku już prawie 10 lat temu, a mimo to nadal pozostają jedną z najpopularniejszych dekoracji, bez których nie można się obejść na żadnej imprezie. Najmodniejszym kolorem tego sezonu jest różowe złoto i granat, więc jeżeli szukasz czegoś niesztampowego balony w tej kolorystyce to strzał w dziesiątkę!

 

 

Jak zaplanować osiemnastkę?

 

Jeżeli planujesz swoją imprezę w klubie lub w wynajętej sali najodpowiedniejszą dekoracją będą balony wybuchowe. Chcesz wprowadzić trochę szaleństwa na swoje przyjęcie, ale fajerwerki to jednak zbyt wiele? Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy balony wybuchowe – spektakularne kule, które w kulminacyjnym momencie wieczoru możesz odpalić jednym przyciskiem, a obsypią gości serpentynami, balonikami i radością! W końcu osiemnaście lat kończy się tylko raz w życiu.

 

To tylko kilka propozycji z wachlarza możliwości jakie oferujemy na imprezę osiemnastkową. Im większa jest przestrzeń, w której urządzasz imprezę i im większym budżetem dysponujesz tym bardziej spektakularne dekoracje możemy stworzyć. Żeby osiągnąć klimat disco z lat 70. oferujemy balony z helem z lampkami LED, kule dyskotekowe i dekoracje z dużą ilością brokatu. Możemy też ozdobić wejście na salę bramą balonową lub girlandą z balonów. Wybór należy do Ciebie!

 

Balony, których używamy do dekoracji urodzinowych są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

11 + 11 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni