JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekoracje Balonowe na dzień dziecka

JUBILA – STUDIO DEKORACJI BALONOWYCH

Dekoracje balonowe NA dzień dziecka

Tworzymy unikalne i niepowtarzalne dekoracje balonowe na dzień dziecka.

Dzień Dziecka obchodzony jest w całej Polsce 1 czerwca.

To dzień, w którym rodzice mogą swobodnie rozpieszczać swoje dzieci, a w przedszkolach i szkołach organizowane są różnego rodzaju imprezy. To również wspaniała okazja, aby Twoje pociechy poczuły się wyjątkowo. Zabierz je na ciekawą wycieczkę, ugotuj ich ulubione jedzenie lub weź udział w szkolnym wydarzeniu. Jeśli chcesz jednak zrobić coś oryginalnego przede wszystkim potrzebujesz kolorowych dekoracji! Dzieci uwielbiają balony, to żadna niespodzianka. Jednak zamiast tworzyć eleganckie kompozycje, warto wybrać balony z postaciami z bajek, czy kolorowe dekoracje i balony z helem – rzeczy, które Twoje dzieci mogą także użyć do zabawy! Najpopularniejsze dekoracje balonowe to te z motywami postaci z bajek. Na pierwszym miejscu dziecięcych ulubieńców plasuje się Disney, przede wszystkim Kraina Lodu, Król Lew i… Odlot, czyli bajka, której głównym motywem przewodnim są balony! Wybierz ulubioną bajkę Twojego dziecka a my stworzymy kompozycję balonową, ściankę lub bramę z balonów z postaciami z kreskówki! Popularnymi motywami są także Lego Ninjago, Psi Patrol czy tradycyjnie Kubuś Puchatek.

Jakich postaci na balonach zapragną najmłodsi?

Dla maluchów najlepszym motywem, który sprawdzi się na każdej imprezie są zwierzątka. Mogą to być słonie i żyrafy na safari, wodne zwierzątka wśród morskich balonów czy domowi przyjaciele i zwierzaki z farmy. Możliwości są nieograniczone. Z okazji dnia dziecka warto zamówić także kolorowe balony z helem, które stworzą niesamowity efekt w pokoju malucha zaraz po jego przebudzeniu! Wybierz balony w ulubionej kolorystyce Twojego dziecka lub postaw na kolorowe balony we wszystkich kolorach tęczy!

Balony, których używamy do dekoracji są wykonane z ekologicznego, biodegradalnego tworzywa, które nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Masz pytania, Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz do nas!

 

JUBILA - Studio Dekoracji Balonami

43-300 Bielsko - Biała

Telefon: +48 789 125 225

Email: biuro@jubila.pl

Godziny Otwarcia:

Poniedziałek-Sobota 09:00 – 17:00*

* po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

Od poniedziałku do soboty, w godzinach: 09.00 - 19.00

10 + 10 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze ZESPÓŁ JUBILA

w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w POLITYCE PRYWATNOŚCI

sprawdź wskazówki dojazdu do naszej pracowni