JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Walentynkowa poczta balonowa to sprawdzony sposób na to jak zaskoczyć swoją drugą połówkę w święto zakochanych! Pomożemy Ci stworzyć najpiękniejszy bukiet balonowy dla osoby, którą kochasz, bo 14 luty jest już za pasem! Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, który pomoże Ci wybrać idealny prezent walentynkowy z dodatkiem dekoracji balonowych.

Walentynkowa poczta balonowa to sprawdzony sposób na to jak zaskoczyć swoją drugą połówkę w święto zakochanych! Pomożemy Ci stworzyć najpiękniejszy bukiet balonowy dla osoby, którą kochasz, bo 14 luty jest już za pasem! Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, który pomoże Ci wybrać idealny prezent walentynkowy z dodatkiem dekoracji balonowych.

 

Dzień zakochanych, czyli Walentynki – kiedy je obchodzimy?

 

Walentynki to jedno z najpopularniejszych świąt świata, obchodzone przez pary w każdym zakątku globu 14 lutego. Ta niezwykła okoliczność rozgrzewa serca w środku zimy i sprawia, że rzeczywistość staje się piękniejsza, a na wszystko patrzy się przez różowe okulary. W każdym kraju Walentynki obchodzi się trochę inaczej, ale najbardziej uniwersalną tradycją jest wręczanie sobie nawzajem upominków walentynkowych. Najpopularniejszymi prezentami są wszelkiego rodzaju słodkości – pralinki, czekoladki i inne słodycze, pluszowe maskotki takie jak pluszowe misie czy bukiety kwiatów, zazwyczaj czerwone róże. Jeśli jednak znudziły Ci się popularne, oklepane prezenty i chcesz dać swoim bliskim coś wyjątkowego i oryginalnego wybierz pocztę balonową! Walentynkowa poczta balonowa to strzał w dziesiątkę niezależnie od tego czy planujesz zaskoczyć ukochaną w pracy, mamę, która mieszka zbyt daleko, żeby wręczyć jej prezent osobiście albo brata, który studiuje do późna.

Poczta balonowa na walentynki to idealny prezent dla bliskiej Ci osoby, ponieważ może być idealnie dostosowana do upodobań i charakteru obdarowywanej osoby. Balonowy prezent może mieć dowolną wielkość i kształt, może mieścić się w ozdobnym pudełku albo mieć większe rozmiary jako Mega Prezent! Poczta balonowa to nie tylko prezentowe pudło z balonami w środku, ale także duży bukiet balonowy czy serce balonowe!

Serce z balonów

Serce z balonów

 

Balonowa kompozycja jako dodatek do prezentu.

 

Walentynki to dla Ciebie duża sprawa i chcesz zrobić niepowtarzalną niespodziankę swojej drugiej połówce? Stworzymy dla Ciebie piękną balonową kompozycję jako dodatek do Twojego wymarzonego prezentu jako niepowtarzalną ozdobę! To Ty wybierasz najlepszą dla Ciebie formę, ale jeśli nie masz gotowego pomysłu poniżej prezentujemy kilka naszych najlepszych propozycji!

Balony w formie

Balony w formie

 

  1. Balony LED

Planujesz zorganizować niezapomnianą romantyczną kolację przy świecach z winem i pysznym jedzeniem, ale wciąż czegoś Ci brakuje w tym scenariuszu? Mamy dla Ciebie pomysł idealny – balonowy sufit z balonów LED z pamiątkowymi zdjęciami. Wybierz wasze najpiękniejsze zdjęcia ze wspólnie spędzonego czasu i przywiąż je do wstążek balonów, które wypełnią sufit Twojego salonu czy sypialni. Balony w kształcie serca z Waszymi zdjęciami będą niesamowitą niespodzianką dla Twojej ukochanej!

  1. Balony w kształcie serca w formie dekoracji stołu

Do romantycznej kolacji idealnie dopasuje się również bukiet z balonów jako klimatyczna dekoracja stołu czy elegancka kompozycja na stoły, jeśli na walentynkową kolację planujesz zaprosić więcej gości. Do idealnej kompozycji balonowej należy wybrać kilka różnych rodzajów balonów, na przykład tradycyjne, różowe balony z gumy, foliowe balony w kształcie serca w kolorze czerwonym i do tego przezroczyste balony z dodatkiem konfetti w serduszka! Taka kompozycja zrobi wrażenie na Twoich gościach.

 

  1. Balony z helem jako bukiet balonowy
    Mniejszą wersją dekoracji stołu (poczta balonowa dostarczana osobiście!) będzie bukiet, jednak nie klasyczny bukiet róż, a bukiet balonowy! To pomysł, który wykorzystasz nie tylko na prezent dla partnera czy partnerki, ale również dla innych bliskich Ci osób. Balony w kształcie serca czy czerwone balony to podstawowa baza idealnego bukietu balonowego.

 

 

Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas pomysły pomogły Ci znaleźć coś idealnego na ten wyjątkowy dzień zakochanych. Zadzwoń do nas (789 125 225) lub napisz do nas na naszym fanpage’u na Facebooku czy Instagramie i umów się na konsultacje, podczas których pomożemy Ci wybrać idealne dekoracje balonowe na Walentynki lubbalonową kompozycję jako dodatek do prezentu. Po więcej inspiracji zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

Walentynkowe Dekoracje Balonowe

Walentynkowe Dekoracje Balonowe

Po zakupie naszych dekoracji zróbcie sobie z nimi zdjęcie dodajcie na swojego Facebooka czy Instagrama i oznaczcie nas hasztagiem #JUBILA lub #dekoracjeJUBILA, a dostaniecie od nas prezentową zniżkę rabatową na kolejną dekorację balonową w naszej pracowni dekoratorskiej!