JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Świętowanie wyjątkowych okazji w domu stało się bardzo popularne w czasie pandemii i ten trend utrzymał się do dziś. Dystans społeczny już nie obowiązuje, ale z powodu różnych kryzysów, wydatki wielu z nas muszą być bardziej przemyślane, dlatego też coraz częściej decydujemy się na kameralne celebracje w domach. Jeśli masz ukochaną osobę, która w ciągu najbliższych kilku tygodni obchodzi urodziny lub ważną rocznicę, być może zastanawiasz się, jak uczcić tę okazję?

Świętowanie wyjątkowych okazji w domu stało się bardzo popularne w czasie pandemii i ten trend utrzymał się do dziś. Dystans społeczny już nie obowiązuje, ale z powodu różnych kryzysów, wydatki wielu z nas muszą być bardziej przemyślane, dlatego też coraz częściej decydujemy się na kameralne celebracje w domach. Jeśli masz ukochaną osobę, która w ciągu najbliższych kilku tygodni obchodzi urodziny lub ważną rocznicę, być może zastanawiasz się, jak uczcić tę okazję?

Spokojnie! Mamy kilka ciekawych rozwiązań!

 

Tylko dlatego, że nie możesz zobaczyć przyjaciół lub członków rodziny, nie oznacza, że nie możesz świętować kropki. Musisz tylko myśleć nieszablonowo (lub wewnątrz, w zależności od przypadku).

 

 

Najlepsze dekoracje na świętowanie wyjątkowych okazji w domu

 

Dekoracje balonowe są zazwyczaj zamawiane na wydarzenia w restauracji, na sali weselnej czy w klubie. To jednak wcale nie znaczy, że nie można postawić na dekoracje na świętowanie wyjątkowych okazji w domu! Zerknij na naszą ofertę i znajdź coś dla siebie i swoich najbliższych –

 

 

Poczta balonowa

Balonowy prezent

Balonowy prezent

 

Ten pomysł może wydawać się dość popularny, ale nic tak dobrze nie wyraża uczuć jak efektowny balon z personalizowanym napisem. Balon w pudełku, dostarczany prosto pod drzwi szczęśliwego odbiorcy, niezależnie od tego, czy jest to rodzic, dziadkowie, rodzeństwo czy przyjaciel, sprawi każdemu masę radości. Świętowanie wyjątkowych okazji w domu dzięki dekoracjom zostanie wyniesione na wyższy poziom.

 

Poczta balonowa może być wysłana bezpośrednio do ukochanej osoby, aby uczcić dowolną okazję. Istnieje masa pięknych projektów na wszystkie ważne wydarzenia, w tym urodziny i rocznice, a także balony zaręczynowe (nigdy nie wiadomo, jak ktoś bliski zada to ważne pytanie). Tej niespodzianki nikt się nigdy nie spodziewa!

Urodziny

Urodzinowe dekoracje balonowe - 5 oryginalnych pomysłów

Jeśli znasz kogoś, kto w ciągu najbliższych kilku tygodni obchodzi okrągłą rocznicę urodzin lub po prostu chcesz pokazać swojemu przyjacielowi, że o nim myślisz w tym wyjątkowym dniu, oferujemy szeroki wybór dekoracji urodzinowych, w tym okrągłe balony z napisem „Happy Birthday”, którymi możemy wypełnić dowolną dekorację! Do girlandy balonowej i fotościanki świetnie pasują również balony cyfry w odważnych, żywych kolorach.

Ważne rocznice

Świętowanie wyjątkowych okazji w domu

Świętowanie wyjątkowych okazji w domu

 

Czas na obchodzenie rocznic ślubu i innych ważnych wydarzeń trwa przez cały rok, więc na pewno znasz parę, która wkrótce obchodzi swoją. Świętowanie wyjątkowych okazji w domu można łatwo zaaranżować, więc dlaczego nie udekorować domowej przestrzeni z tego tytułu? Oferujemy piękne romantyczne projekty, ozdobione dowolnym napisem, na przykład „Happy Anniversary”. Możesz nawet pójść o krok dalej i zamówić spersonalizowaną dekorację, dodając wasze zdjęcia, aby uzyskać osobisty akcent.

 

Zaręczyny

Wesele w budżecie

Oświadczyny coraz częściej odbywają się w domowym zaciszu. Wiele osób lubi splendor i efektowne zaręczyny (nawet publiczne!), ale duża grupa osób, nie tylko introwertyków, preferuje kameralny klimat – na przykład romantyczną kolację przy świecach i winie. Dla tych osób mamy szeroką ofertę „dekoracje zaręczynowe”. Nie każde wydarzenie wymaga oprawy, ale zaręczyny aż się proszą o coś z efektem wow. Świętowanie wyjątkowych okazji w domu może być równie spektakularne jak w najlepszej restauracji.

 

Gorące podziękowania

Dekoracje na dzień ojca

Chcesz podziękować komuś bliskiemu za wsparcie albo okazaną pomoc? Może ktoś się postarał, by pomóc Ci w tych trudnych chwilach? Możesz dotrzeć do wyjątkowej osoby dzięki naszym dekoracjom balonowym i podkreślić, że jej wysiłki podczas kilku trudnych tygodni miały dla Ciebie ogromne znaczenie! Wielki bukiet balonów z helem, który ozdobi cały dom? A może girlanda w kształcie serca? Okaż bliskim trochę uznania za pomocą balonów z podziękowaniami w dostarczonym do ich domu.

 

 

Świętowanie wyjątkowych okazji w domu nie musi być nudne!

 

Niezależnie od okazji, (a nawet bez okazji!) jeśli chcesz po prostu pokazać swoim bliskim, że o nich pamiętasz i jak bardzo ich doceniasz w tych trudnych czasach, nasze dekoracje balonowe to doskonały sposób na podkreślenie tego bez wychodzenia z domu. Świętowanie wyjątkowych okazji w domu jest powszechne, ale może być równie ekscytujące co celebracja w restauracji, między innymi dzięki dekoracjom balonowym, prezentom i dobremu jedzeniu!

 

Nasze dekoracje będą profesjonalnie przygotowane według Twojego pomysłu, zrealizowane i dostarczone do domu bliskiej Ci osoby, gdzie po wielkim zaskoczeniu zamontujemy je dokładnie i zostawimy za sobą wiele frajdy i radości. Do dekoracji balonowych możesz również dołączyć spersonalizowaną wiadomość, która zostanie zapisana na specjalnej etykiecie prezentowej i umieszczona wśród balonów!

 

Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie, a zamówienia można składać bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, przez media społecznościowe lub telefonicznie i mailowo.