JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Idealna studniówka – tych 5 dekoracji balonowych nie może zabraknąć na studniówce

 

Studniówka to  najważniejsza licealna impreza, więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Sala na studniówkę i dekoracje balonowe to połączenie idealne, ponieważ dekoracje na studniówkę to kluczowa kwestia przy organizowaniu imprezy. Jeśli sala studniówkowa ma pięknie wyróżniać się na tle pozostałych miejsc mamy dla Was propozycje, które zachwycą Was i Waszych gości. Bal maturalny to magiczny wieczór, który jest zwieńczeniem cudownego okresu jakim jest nauka w szkole średniej, podczas której nawiązuje się przyjaźnie na całe życie, uczy się samodzielności i smaku dorosłości jednocześnie bawiąc się i eksperymentując. Dlatego studniówka to tak ważne wydarzenie, które pamięta się całe życie. Jak zadbać o to, żeby był to bal idealny, studniówka marzeń? Mamy odpowiedź!

 

Sala na studniówkę

Sala na studniówkę

 

Najważniejsze w organizacji balu maturalnego jest zadbanie o piękne dekoracje balonowe. Dekoracje studniówkowe mają za zadanie nie tylko ozdobić całą salę, ale stanowią także bardzo istotne tło do wszystkich zrobionych podczas imprezy zdjęć. Ważne, żeby dekoracje nie znajdywały się tylko w jednym punkcie, ale żeby otulały całą salę balową czy restaurację. Jeśli Wasza studniówka odbywa się w szkole, na przykład na sali gimnastycznej ozdobimy ją całą tak, że zupełnie nie będzie przypominała placówki edukacyjnej, tylko elegancką salę balową! Poniżej zaprezentujemy Wam 5 dekoracji z balonów, których nie może zabraknąć na żadnej studniówce, ponieważ zamienią one Waszą imprezę w magiczny bal nie z tego świata! Studniówka 2022 to okazja jak żadna inna!

 

 

Girlanda i ścianka balonowa – doskonałe połączenie na studniówkę!

 

Studniówka to impreza idealna na zamówienie girlandy czy ścianki balonowej! Jeśli nie dysponujecie budżetem na tyle dużym, żeby zdecydować się na wszystkie proponowane przez nas dekoracje balonowe warto wybrać dekoracje, które się uzupełniają. Naszym najlepszym połączeniem jest girlanda balonowa i ścianka z balonów!

 

 1. Girlanda balonowa

  Organiczna girlanda balonowa jest naszą najpopularniejszą dekoracją, ponieważ może być dowolnie spersonalizowana niezależnie od typu wydarzenia, ilości gości i wielkości budżetu. Girlanda z balonów może być zawieszona w każdym miejscu – nad wejściem na salę, ozdabiając stoliki, bar czy kącik ze słodyczami. Może być także zamontowana na balustradzie czy poręczy schodów ozdabiając powierzchnię o długości kilku czy nawet kilkunastu metrów. Wasza studniówka będzie magiczna!

  Girlanda Balonowa

  Girlanda Balonowa

   

 2. Ścianka balonowa

  Organiczna ścianka balonowa to doskonała forma dekoracji na imprezę typu studniówka! Poza motywem dekoracyjnym umożliwia dodatkowo stworzenie idealnego punktu do robienia pamiątkowych zdjęć! Może być wykonana z dowolnych balonów, w dowolnej wielkości i formie. Zazwyczaj ma niestandardowy kształt jednak popularne są również ścianki w formie serca czy okręgu. Czarne balony, złote balony i srebrne balony wyglądają najbardziej efektownie do ścianek studniówkowych.

   

Ścianka balonowa na komers

Ścianka balonowa na komers

 

Obie dekoracje balonowe – girlanda balonowa i ścianka balonowa rewelacyjnie komponują się ze sobą przy ozdabianiu sali balowej na studniówkę. Skomponujemy je przy użyciu tych samych balonów i kolorów, dzięki czemu girlanda będzie wyglądała jak przedłużenie ścianki balonowej, nawet jeśli będzie zamontowana w innej części sali.

 

 

Brama czy słupki balonowe – co lepiej się sprawdzi na studniówce?

Kolejną rewelacyjną parą dekoracji, które są kompatybilne są słupki balonowe i brama balonowa. Jeśli potrzebujecie jednej dekoracji i musicie wybrać między bramą czy słupkami decyzja będzie zależeć od wielkości miejsca, w którym odbywa się studniówka oraz od budżetu jakim dysponujecie.

 

 1. Brama balonowa

  Organiczna brama balonowa (bardziej odpowiednia na studniówkę niż standardowa brama balonowa) to idealny wybór na duże imprezy z większym budżetem. Idealnie sprawdzą się do miejsc z większymi wejściami, co pomoże w efektownym wyeksponowaniu dekoracji balonowej.

  Brama balonowa

  Brama balonowa

   

 2. Słupki balonowe

  Organiczne słupki balonowe to doskonałe rozwiązanie na wydarzenia mniejszego kalibru, gdzie wejście jest skromniejsze a budżet bardziej ograniczony. Dodatkowo, jeśli impreza przeniesie się z oficjalnej części na parkiet słupki można wygodnie przestawić do części tanecznej lub jako tło do zdjęć!

 

Słupki z balonów

Słupki z balonów na dekoracje eventowe

 

Modne dekoracje na studniówkę – balony z helem!

 

 1. Balony z helem

Balony z helem stanowią najlepsze uzupełnienie wszystkich innych dekoracji, tworząc kompleksową dekorację sali studniówkowej. Możemy wykonać je w wersji świecącej jako balony ledowe lub balony z konfetti. Balony z helem mogą stanowić uzupełnienie dekoracji takich jak brama balonowa, słupki balonowe, girlanda balonowa i ścianka balonowa.

Balony z helem

Balony z helem

 

 

Zapraszamy do rezerwacji dekoracji na okres studniówek w roku 2022! Po więcej inspiracji można zajrzeć do naszej Galerii, na nasz profil na Facebooku i Instagramie. Wasza studniówka będzie niezapomnianym wydarzeniem, a nasze dekoracje na pewno w tym pomogą.