JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Okazja? Studniówka 2023! Cel? Dobra zabawa do białego rana i piękne dekoracje balonowe.

Okazja? Studniówka 2023! Cel? Dobra zabawa do białego rana i piękne dekoracje balonowe.

Zbliża się nowy rok, a co za tym idzie, już w styczniu rozpoczniemy sezon studniówkowy 2023. Bal maturalny to oficjalna impreza dla szkół średnich, odbywająca się 100 dni przed maturą, na której bawią się nie tylko uczniowie, ale również grono pedagogiczne i rodzice! Studniówka kojarzy się głównie z eleganckimi sukienkami i garniturami, dobrym jedzeniem, polonezem i… dekoracjami balonowymi!

Studniówka 2023 – wszystko co musisz wiedzieć

 

Studniówka 2023 to nadchodzące wydarzenie dla przyszłych absolwentów szkoły średniej, podczas którego można odetchnąć na chwilę od nauki do zbliżającego się egzaminu maturalnego. To najważniejsza impreza w okresie szkoły średniej, a jej tradycja sięga aż XVIII wieku! Każda ważna impreza rządzi się swoimi prawami i zwyczajami, to samo dotyczy balu maturalnego. Przypominamy, o czym należy pamiętać, żeby studniówka 2023 była niezapomniana!

Kiedy odbywa się studniówka 2023?

Studniówka, jak sama nazwa mówi, powinna odbyć się na 100 dni przed maturą. Jednak okres studniówkowy rozpoczyna się już w styczniu i może trwać nawet do marca. Studniówka zazwyczaj odbywa się w weekendy, najczęściej w piątki lub soboty, ale czasem komitet studniówkowy wybiera inny dzień tygodnia na organizację imprezy.

Jakie tradycje towarzyszą studniówce?

Balom maturalnym towarzyszy bogata lista zwyczajów i tradycji, począwszy od eleganckich strojów i dekoracji a skończywszy na życzeniach dla nauczycieli. Co na pewno czeka Was na studniówce?

Oficjalny taniec poloneza, to tradycja towarzysząca każdej studniówce

Od studniówki do matury bez nowej fryzury, to przesąd mówiący o nieścinaniu włosów w tym okresie, co ponoć przynosi pecha na egzaminie dojrzałości

Czerwony krawat i czerwona podwiązka to obowiązkowe dodatki do eleganckich strojów na studniówkę!

– Wygodne buty na studniówkę nie są obowiązkiem, ale na pewno rozsądnym pomysłem, który pomoże przetrwać całą noc na parkiecie

Czego nie może zabraknąć na udanym balu maturalnym?

Dobre jedzenie to podstawa udanego wieczoru,

– Utalentowany fotograf to gwarancja pięknych zdjęć pamiątkowych ze studniówkowej nocy,

Dekoracje balonowe to obowiązkowa oprawa każdej studniówki!

 

 

Najmodniejsze dekoracje balonowe na studniówkę 2023

W Jubila dbamy o to, żeby każdy bal maturalny był niezapomnianym wydarzeniem! Studniówka 2023 nie należy do wyjątków. Do idealnej imprezy potrzeba idealnych dekoracji, dlatego prezentujemy Wam nasze bestsellerowe dekoracje balonowe na studniówkę, które sprawdzają się na każdej imprezie! Jakie wymogi musi spełniać idealna dekoracja?

Dekoracje balonowe na studniówkę muszą być niezwykle efektywne, najlepiej w stylu glamour! Najpopularniejsza kolorystyka balonowa na studniówkę to czerń, złoto i srebro. Czasem komitet studniówkowy decyduje się na dekoracje w kolorystyce czerwono-czarnej lub srebrno-fioletowej, ale każda studniówka jest kwestią indywidualną i tworzymy dekoracje w dowolnej kolorystyce!

Na podstawie wszystkich realizacji jakie wykonaliśmy z okazji studniówki na przestrzeni lat wybraliśmy najpopularniejsze dekoracje balonowe na studniówkę, które są wyjątkowo modne w tym sezonie!

  1. Fotościanki

Naszym niezaprzeczalnym numerem jeden są fotościanki, które stanowią doskonałe tło do zdjęć pamiątkowych dla wszystkich par, przyjaciół i klas, które biorą udział w balu maturalnym. Studniówka 2023 to hasło, które może znaleźć się na fotościance jako personalizowany napis lub napis balonowy!

Studniówka 2023

Studniówka 2023

Najmodniejsza ścianka sezonu 2023? Złota fotościanka cekinowa z girlandą organiczną!

  1. Ścianki balonowe

Ścianka balonowa to dekoracja podobna do fotościanki, z tą różnicą, że wykonana jest wyłącznie z balonów! Może być zrobiona w wersji klasycznej, jednak na studniówkę polecamy organiczną ściankę balonową, która dzięki balonom o różnej wielkości zapewnia przestrzenny efekt wow!

Ścianka balonowa na komers

Ścianka balonowa na studniówkę

Najlepsza kolorystyka tej dekoracji to srebro!

  1. Łuki balonowe

Łuki balonowe znane również jako brama balonowa to strzał w dziesiątkę na studniówkę, ponieważ ta dekoracja zapewnia wszystkim gościom „wielkie wejście”! Najczęściej brama balonowa dobrana jest do innych dekoracji, co pozwala stworzyć kompleksowe dekoracje balonowe sali na studniówkę.

brama balonowa na imprezę

brama balonowa na imprezę

 

 

  1. Kompozycje helowe

Kompozycje helowe to balony helowe zaaranżowane w efektowne bukiety najczęściej rozstawione na stołach, zapewniające eleganckie dekoracje stolików, bez zabierania ograniczonej przestrzeni. Dzięki nim cała sala, nie tylko wejście, będzie wyglądać efektownie.

balony z helem na osiemnaste urodziny

balony z helem

 

 

  1. Sufit balonowy

Sufit z balonów nie jest wybierany często na imprezy, ponieważ nie każda sala na studniówkę umożliwia jego montaż jednak, jeśli się uda będzie to najpiękniejsza dekoracja studniówkowa jaką można sobie wyobrazić!

Wesele w restauracji

Sufit balonówy

Zapraszamy do kontaktu w celu zamawiania terminów na dekoracje studniówkowe, a po inspiracje zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie! Z nami sprawisz, że studniówka 2023 będzie niezapomnianym wydarzeniem 😉