JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Postaw na nowoczesne dekoracje na przyjęcia okolicznościowe.

 

W ciągu roku mamy wiele okazji do świętowania. Najpopularniejsze są oczywiście imprezy cykliczne, takie jak urodziny, imieniny czy rocznice ślubu, ale jednak z większym przytupem obchodzi się wydarzenia takie jak wesela, komunie czy oświadczyny, z racji, że są to niepowtarzalne, ulotne chwile, które często są najpiękniejszymi momentami w życiu. Uważamy, że każda z tych chwil zasługuje na odpowiednią celebrację, dlatego w naszej firmie dbamy o to, żeby pomóc wam jak najlepiej świętować ważne okazje. Żadne przyjęcie okolicznościowe nie obędzie się bez personalizowanych dekoracji balonowych. Każda z nich posiada niepowtarzalny klimat, który staramy się podkreślić, nawet jeśli jest to kameralna impreza. Nasze dekoracje pasują na każdą okazję!

 

Do niedawna najpopularniejszymi dekoracjami na przyjęcia okolicznościowe były kwiaty. Niestety oprawa florystyczna jest dość droga i może znacznie nadwyrężyć budżet organizatorów, niezależnie od tego czy stawiamy na kwiaty prawdziwe czy sztuczne. Po pojawieniu się na rynku dekoracji z balonów trend się odwrócił. Popularne stały się girlandy balonowe, ścianki do zdjęć i balony z helem, które miały niestety jedną wadę. Były tworzone z nierozkładalnych materiałów. Na szczęście w naszym Studio Dekoracji Balonowych JUBILA do tworzenia dekoracji z balonów na przyjęcia okolicznościowe używamy produktów ekologicznych, głównie balonów biodegradalnych. Jesteśmy eko!

 

Inspirując się międzynarodowymi trendami Polacy zaczęli obchodzić znacznie więcej wydarzeń. W ostatnich latach spopularyzował się u nas takie imprezy okolicznościowe jak na przykład Baby Shower, którego celem jest celebracja z okazji nadchodzących narodzin dziecka. Z tej okazji tworzymy nowoczesne dekoracje i ozdoby z balonów. Na tak zwane bociankowe numerem jeden wśród proponowanych przez nas dekoracji jest girlanda balonowa w radosnej pastelowej kolorystyce lub łuk z balonów w białych i srebrnych barwach.

Baby Shower - impreza dla przyszłej mamy

 

Przyjęcia okolicznościowe – o czym warto pamiętać?

Udane przyjęcia okolicznościowe to składowa wielu czynników – dekoracji, odpowiedniego menu, przyjemnej muzyki czy miejsca eventu!

Zorganizowanie udanego przyjęcia okolicznościowego nie jest wcale łatwe. Należy pamiętać o wielu szczegółach, a jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach! Są różne rodzaje przyjęć i do każdego z nich powinniśmy dobrać inne dekoracje. Poniżej przedstawiamy najważniejsze obchodzone imprezy i rady jak odpowiednio się do nich przygotować.

Dekoracje weselne

Dekoracje weselne

  1. Impreza urodzinowa

    Imprezy z okazji urodzin są najpopularniejszymi wydarzeniami jakie obchodzimy, lecz one także różnią się między sobą. Stworzymy inne dekoracje na roczek a inne na 18 urodziny lub 30. Dla małych dzieci dekoracje zazwyczaj łączymy z jakimś wybranym motywem, przykładowo tworząc ściankę balonową w niebieskich barwach dokładamy do niej srebrne balony z motywem gwiazd i księżyca, żeby nadać jej bajkowy charakter. Naszą ulubioną dekoracją jest bukiet z balonów z helem w kolorach tęczy trzymany przez wielkiego pluszowego misia! Dekoracje balonowe na 18 będą natomiast bardziej szalone i efektowne. Zazwyczaj tworzymy je w ciemnych kolorach dobierając do nich ulubione akcenty solenizantów – z dodatkiem brokatu czy konfetti. Na imprezy dużego formatu polecamy bramy balonowe i ścianki balonowe, które rewelacyjnie wyglądają na pamiątkowych zdjęciach.

  2. Dekoracje na oświadczyny, ślub i wesele

    Dekoracje weselne zaczynając od dekoracji zaręczynowych, a kończąc na sesjach ślubnych są jednocześnie niesamowicie wymagające jak i ekscytujące. Muszą być idealnie dobrane do charakteru Młodej Pary, ale jednocześnie pasować do miejsca, w którym odbywa się wydarzenie. Wszystkie dekoracje ślubne są personalizowane i konsultowane z Parą Młodą na każdym etapie ich tworzenia. Pakiety balonowe love, czyli dekoracje dla zakochanych tworzymy także na walentynki oraz rocznice! Gwarantujemy drobne usługi, taki jak dowiezienie bukietu balonów z helem na sesję ślubną oraz duże, kompleksowe dekoracje jak dekoracja sali weselnej balonami.

  3. Impreza firmowa

    Coraz modniejsze staje się urządzanie dużych imprez przez firmy dla swoich pracowników. Mają one na celu stwarzanie więzi między współpracownikami i podtrzymywaniu relacji poza pracą. Każda z takich imprez potrzebuje odpowiednich dekoracji, jednak będą się one diametralnie różnić w zależności od skali wydarzenia, ilości zaproszonych gości, a także wybranego motywu przewodniego imprezy tematyczne. Numerem jeden wśród dekoracji na przyjęcia okolicznościowe dla firm jest ściana z balonów, do której dołączamy napisy balonowe z nazwą firmy lub firmowe logo na wszystkich balonach!

Jeśli imprezy, którą organizujesz nie ma w naszej ofercie dekoracji na imprezy okolicznościowe napisz do nas, a my stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę! Więcej inspiracji w naszej Galerii lub na naszych profilach na Facebooku i Instagramie!