JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Efektywna promocja sklepu to klucz do dobrego rozpoczęcia działalności. Jakie dekoracje na otwarcie sklepu wybrać? Zdradzamy szczegóły!

Efektywna promocja sklepu to klucz do dobrego rozpoczęcia działalności. Jakie dekoracje na otwarcie sklepu wybrać? Zdradzamy szczegóły!

Wiele osób zastanawia się jak ogłosić potencjalnym klientom informację o otwarciu nowego sklepu w ich okolicy. Poza banerami z efektownym napisem czy reklamą w lokalnych mediach, dobrym pomysłem będzie zewnętrzna (i wewnętrzna ;)) dekoracja sklepu, która przyciągnie wzrok, a przy okazji sprawi, że lokal będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie. Na czym polega promocja sklepu? Czy personalizowane balony nadają się dla każdego? I czy każdy sklep powinien mieć dekoracje balonową na otwarcie? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu.

 

 

Jakie dekoracje na otwarcie sklepu wybrać – skuteczna promocja sklepu

 

Otwarcie sklepu to wydarzenie wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, wymagające odpowiedniej oprawy. Jak to mówią, dobre wrażenie można zrobić tylko raz i tak samo jest z otwarciem sklepu. To szansa jedna na milion, żeby zaprezentować swoją firmę i swój sklep z jak najlepszej strony. Jak więc zadbać o to, żeby każdy najmniejszy szczegół był doskonały?

 

 

 1. Brama balonowa

  Brama balonowa

  Brama balonowa

To klasyka klasyki nie tylko na otwarcie sklepu, ale także na urodziny firmy, Black Friday czy sezonowe wyprzedaże. Brama z balonów to również świetny pomysł na ozdobę witryny w okresie świątecznym, kiedy wiele osób robi zakupy stacjonarnie. Brama balonowa na otwarcie sklepu może być wykonana w dwóch wariantach – jako klasyczna brama w dowolnej kolorystyce (popularna szczególnie do sklepów spożywczych oraz profesjonalnych) oraz jako organiczna brama balonowa (odpowiednia dla wszelkich branż kreatywnych i chcących się wyróżnić).

 

 

 1. Kompozycje balonowe

  Kompozycje balonowe

  Kompozycje balonowe

Balonowe kule do powieszenia nad kasami? A może balony uformowane w kształt serca czy logo firmy? Możliwości jest nieskończenie wiele, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia 😉 Ta ozdoba jest najczęściej dekoracją wewnętrzną, która wyróżnia się szczególną trwałością, przede wszystkim dlatego, że nie jest narażona na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, takich jak mróz czy śnieg.

 

 

 1. Girlanda balonowa

  Girlanda balonowa

  Girlanda balonowa

To najbardziej uniwersalna dekoracja, jaką możesz wybrać do promowania swojego biznesu i zdecydowanie najlepsza ozdoba na otwarcie sklepu! Girlanda z balonów może być zawieszona w dowolnym miejscu, czy to nad wejściem do sklepu, nad kasami albo nad regałami z produktami. Każda girlanda może być dowolnie spersonalizowana, nawet do postaci fotościanki!

 

 

 1. Balony na patyczku

  Promocja sklepu

  Promocja sklepu

Bez obaw, chodzi nam o balony na patyczku w wersji ekologicznej! Drewniane patyczki zastępują nam plastik, a balony są wykonane z biodegradalnego materiału! To dekoracja o tyle kreatywna, że zapewnia darmową promocję poza lokalizacją sklepu. Wystarczy, że zamówisz personalizowane balony z logo swojego sklepu i do każdego zakupu będziesz wręczać balony klientom, którzy zabierając je ze sobą zwrócą uwagę innych przechodniów w mieście na Twój sklep!

 

 

 1. Balony z helem

  balony z helem balony z tasiemkami dekoracje balonowe jubila

Promocja sklepu dzięki balonom z helem? Świetny pomysł! Czy to formie eleganckich kompozycji z helem, czy jako sufit z balonów w Twoim butiku, to doskonałe rozwiązanie, które nie wymaga dużo pracy z montażem czy demontażem dekoracji. Oczywiście w przypadku balonów z helem również występuje możliwość personalizacji balonów dowolnym napisem czy nadrukiem.

 

 

 

Personalizowane balony – efektywna promocja sklepu

 

Do promocji swojego sklepu najlepiej wybrać balony personalizowane, które przedstawiają charakter Twojego biznesu czy przekierują Twoich klientów do sklepu internetowego Twojej firmy! Logo lub dowolny napis możemy nanieść na balony o każdym kolorze i rozmiarze! Jedyny haczyk? Minimalna ilość zamówienia to 100 sztuk balonów.

 

 

Ostatnio przygotowaliśmy piękne dekoracje na otwarcie sklepu Lidl w Buczkowicach. To doskonały przykład na to, że promocja sklepu jest ważnym elementem marketingowym. Wszystkie dekoracje zostały wykonane przy użyciu spersonalizowanych balonów z logo LIDL. Balony zostały wykonane w kolorystyce żółto-niebiesko-czerwonej, czyli we flagowych kolorach sklepu Lidl Polska!

 

 

Czy personalizowane balony nadają się dla każdego? Zdecydowanie tak, jednak, jeśli nie planujesz dużej dekoracji, bo Twój sklep jest mały lub Twój budżet jest ograniczony, wtedy możesz spokojnie zrezygnować z efektownej dekoracji, na rzecz bardziej symbolicznej ozdoby. Każdy sklep powinien mieć chociaż jedną dekorację na otwarcie lokalu, żeby przykuć wzrok potencjalnej klienteli.

 

 

Personalizowane dekoracje balonowe wymagają więcej czasu do przygotowania materiałów do ich realizacji, dlatego dekoracje na otwarcie sklepu należy zamawiać z co najmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub na nasz profil na Facebooku i Instagramie. Skuteczna promocja sklepu jest kluczowa do jego sukcesu!