JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Wraz z nadejściem lata oczekujemy na wielki powrót ślubów i wesel co nieodłącznie wiąże się z jeszcze jednym ekscytującym wydarzeniem – wieczorem panieńskim! W ciągu ostatnich lat pomysły na wieczór panieński ewoluowały od klasycznych wycieczek po lokalnych klubach i barach do kompleksowych wielodniowych wieczorów panieńskich, na które składają się  weekend w SPA, podróże czy zakupy i lekcje tańca.

Wieczór panieński w 2022 roku to już nie jest wydarzenie na jedną noc, ale niezapomniane przeżycie, które będziesz wspominać latami!

Wraz z nadejściem lata oczekujemy na wielki powrót ślubów i wesel co nieodłącznie wiąże się z jeszcze jednym ekscytującym wydarzeniem – wieczorem panieńskim! W ciągu ostatnich lat pomysły na wieczór panieński ewoluowały od klasycznych wycieczek po lokalnych klubach i barach do kompleksowych wielodniowych wieczorów panieńskich, na które składają się  weekend w SPA, podróże czy zakupy i lekcje tańca.

Obecnie większość wieczorów panieńskich nie tylko trwa kilka dni, ale często towarzyszą im niestandardowe atrakcje, słodkie niespodzianki, mnóstwo zajęć, a nawet wyznaczony planista, który zaplanuje całą podróż. Oto najlepsze pomysły i trendy na wieczór panieński na sezon 2022. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby urządzić najlepszy wieczór panieński dla swojej siostry, przyjaciółki czy dla siebie samej zanim nadejdzie pora na wesele!

Jak wybrać miejsce na wieczór panieński?

Wybory miejsca i motywu na idealny wieczór panieński są ze sobą ściśle powiązane! Decydując się na wskazany motyw pod jego kątem znajdziesz odpowiednie miejsce. Weekend w SPA warto spędzić w górskich termach lub nad morzem, natomiast weekendowe szaleństwo będzie odpowiednie do większego miasta. Wszystko zależy od Twoich marzeń, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować każdą imprezę! 

Trendy na wieczór panieński

Trendy na wieczór panieński

Klasyczne miejsca na wieczór panieński w Polsce to właśnie duże miasta, które kuszą przyszłe Panny Młode szeroką ofertą gastronomiczną i klubową.

Miejsca najczęściej kojarzone z wieczorami panieńskimi były najczęściej odwiedzanymi miejscami docelowymi. Na szczycie listy miejsc w Polsce znajduje się Kraków, a zaraz za nim miasta takie jak Wrocław i Warszawa. Te klasyczne miejsca na panieński oferują szereg przeżyć dla każdego rodzaju wieczoru panieńskiego, zwłaszcza dla grup szukających szampańskiej atmosfery do zabawy i tańca – ubierzcie eleganckie sukienki na wieczór i imprezujcie do białego rana!

Coraz popularniejsze miejsca wybierane na wieczór panieński to destynacje zagraniczne. Oczywiście klejnotem koronnym jest wieczór panieński w Las Vegas, które jest mekką przyszłych nowożeńców. Miejsce-legenda, oferuje ogromną ilość barów, restauracji i klubów na wieczór panieński, a dla entuzjastek ryzyka ma w zanadrzu kasyna z niezliczoną ilością atrakcji. Wieczór panieński w Stanach Zjednoczonych to przedsięwzięcie na duży budżet, dlatego jeśli szukacie czegoś mniej efektywnego polecamy wieczór panieński w formie city break.

Ostatnia impreza przed ślubem zagranicą to coraz popularniejsza opcja wybierana przez przyszłe Panny Młode ze względu na piękne, oryginalne destynacje, które oferują powiew nowości w kontrze do utartych, typowych wieczorów panieńskich w klubach i barach. Ze względu na zmniejszającą się różnicę cen w Polsce i innych krajach Europy nie jest to już ogromny wydatek. Dokąd więc jeżdżą ekipy na wieczór panieński? W 2022 roku modne są loty na wyspy takie jak Sycylia, Rodos czy Kreta, a z bliższych destynacji popularna jest Praga, Berlin i Budapeszt. Wybierając się na południe Europy wiele osób zahacza o Balaton. 

Motyw przewodni na wieczór panieński Twoich marzeń

Jeśli udało Ci się wybrać miejsce na wieczór panieński przyszła pora na motyw przewodni. Najlepiej skorelować go bezpośrednio z wybraną destynacją, tak więc na greckiej wyspie dekoracje na wieczór panieński będą wykonane w hawajskim klimacie, albo impreza odbędzie się „na łajbie”, natomiast na wieczór panieński w mieście doskonale sprawdzi się motyw lata 20. albo Kasyno & Hollywood! Imprezy tematyczne najczęściej organizowane są właśnie w ramach wieczoru panieńskiego!

Imprezy organizowane w domu lub na działce najczęściej w okresie letnim są urządzane w wersji garden party. Impreza plenerowa zawsze dobrze się sprawdza i przynosi dużo radości, szczególnie jeśli organizatorki zadbają o ciekawe atrakcje na wieczór panieński. Numerem jeden od zawsze jest basen. Co jednak wybrać w ramach dekoracji i stworzenia odpowiedniego klimatu szaleństwa, młodości i nieśmiertelnej miłości? Odpowiedzi jest wiele, i każda z nich jest dobra!

Balony w formie

Balony w formie

Dekoracje z balonów sprawdzą się na każdym wydarzeniu. Czy tak też będzie z wieczorem panieńskim? Balony z konfetti to nie tylko idealna ozdoba na wieczór panieński, ale także doskonały element do zabaw dla gości. W każdym balonie można ukryć wróżby i każda z uczestniczek będzie musiała przebić losowy balon z zawiązanymi oczami! Gry i zabawy na wieczorze papieskim można przeprowadzić również z użyciem innych dekoracji. Nadadzą się do tego balony z helem i balony z karteczką, a wieczór panieński będzie wydarzeniem sezonu 2022.

Balony z konfetti

Balony z konfetti

Na deser pamiętajcie jeszcze o prezencie dla Panny Młodej, który jest tradycją udanej imprezy. Balonowy prezent może być głównym elementem niespodzianki, ale również może stanowić piękny dodatek do podarunku na wieczór panieński!

Pamiętajcie, że organizacja wymarzonego wieczoru nie jest łatwym zadaniem, dlatego po więcej inspiracji zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama!