JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Napis z balonów – jaki napis balonowy najlepiej wybrać na studniówkę?

 

Studniówka to wyjątkowa okazja dla uczniów szkół średnich, podczas której mają okazję bawić się do białego rana przed niekończącą się sesja nauki poprzedzającą zbliżającą się wielkimi krokami maturę. To idealna okazja, żeby spędzić dobrze czas z przyjaciółmi, kolegami i koleżankami z klasy oraz ulubionymi nauczycielami. Studniówka to impreza, którą pamięta się przez całe życie dzięki niesamowitej atmosferze, pięknym dekoracjom, eleganckim strojom oraz porywającej muzyce. Jak więc zadbać o to, żeby Wasza studniówka była jedyna w swoim rodzaju? W naszym artykule radzimy, jak zorganizować niezapomniany bal maturalny dzięki balonom! Prezentujemy modne dekoracje balonowe takie jak ścianka do zdjęć, balony organiczne czy balony z napisem studniówka 2022!

Studniówka

Studniówka

Dekoracje studniówkowe są większości z Was doskonale znane, ponieważ są to dekoracje balonowe, które nigdy nie wychodzą z mody. Największą popularnością cieszy się od lat fotościanka jako idealne tło do zdjęć praz balony organiczne w formie ścianki balonowej. Co jednak zrobić, jeśli zależy nam na czymś oryginalnym i niepowtarzalnym? Wybrać napis z balonów na studniówkę! Ta forma dekoracji balonowej jest o tyle uniwersalna, że sprawdzi się jako samodzielna dekoracja zdobiąca wejście na salę balową lub centralne miejsce studniówki, ale pasuje również jako zwieńczenie poszczególnych dekoracji, jak choćby wspomnianych wcześniej ścianek balonowych.

Studniówka - dekoracje

Jaki napis z balonów najlepiej wybrać na studniówkę? Taki, który najlepiej oddaje charakter Waszego rocznika! Napisy balonowe mogą być dowolnie spersonalizowane, więc jeśli posiadacie szkolne motto, ulubiony tekst piosenki czy słowa klasowego wiersza stworzymy z nich piękny napis balonowy! Balonowe napisy są jednak zazwyczaj krótkie i treściwe, zawierają w sobie balony cyfry symbolizujące rocznik urodzenia absolwentów lub rok ukończenia przez nich szkoły średniej.

 

 

Poniżej przedstawiamy popularne pomysły na napis z balonów –

  1. Rocznik 2004!
  2. Absolwenci 2022
  3. Klasa maturalna 2022
  4. IV LO
  5. V Technikum z Katowic!
  6. Bal maturalny 2022
  7. Studniówka rocznika ‘99
  8. Studniówka 2022

Napis z balonów tworzymy najczęściej na studniówki, ponieważ jest to dekoracja odpowiednia na imprezy dla młodzieży z dużą ilością pamiątkowych zdjęć. Do napisów balonowych stosujemy foliowe balony, najczęściej w metalicznych kolorach takie jak złote balony, srebrne balony, różowe balony oraz czarne balony, a dekoracje uzupełniamy kompozycjami balonowymi takimi jak bukiety balonowe. Do ich wykonania używamy balony organiczne. Balonowe napisy mogą być dowolne jednak najpopularniejsze są balony z napisem studniówka.

Studniówka 2022

Studniówka 2022

 

Czym kierować się przy wyborze sali na studniówkę?

 

Sala na studniówkę powinna być przestronna i dobrze zagospodarowana, na tyle duża, żeby mogła pomieścić wszystkich uczniów z danego rocznika, ich osoby towarzyszące oraz całe zaproszone grono pedagogiczne. Na studniówkę najczęściej wybiera się salę balową, która jest jednocześnie duża jak i elegancka, więc organizowana studniówka na pewno będzie spektakularna i niezapomniana. Sala na studniówkę powinna pomieścić stoły dla gości, miejsce na szwedzki stół lub słodki kącik oraz bar, a także parkiet taneczny i miejsce przeznaczone na pamiątkowe zdjęcia. Przestrzeń powinna być tak zagospodarowana, żeby pomieścić również dekoracje, które zamienią każde miejsce, nawet najzwyklejszą salę w niesamowitą przestrzeń do tańca i zabawy!

Sala na studniówkę

Sala na studniówkę

Jeśli jednak Wasza sala na studniówkę jest skromna lub posiada mały metraż to właśnie balonowe napisy sa idealnym rozwiązaniem na dekoracje balonowe na studniówkę! Napis z balonów nie zajmuje dużo miejsca, można zawiesić go wszędzie – nad wejściem na salę, nad stołami gości czy nawet na żyłkach z sufitu. Opcji jest wiele, dlatego przed złożeniem zamówienia skontaktujcie się z nami a my doradzimy Wam jakie dekoracje studniówkowe najlepiej wybrać, tak aby były odpowiednie do miejsca, w którym odbywa się impreza, do Waszego budżetu oraz stylu i motywu przewodniego studniówki! Pamiętajcie, że napis z balonów to must have przy dekoracji sali na studniówkę w sezonie 2022!

 

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Instagramie po więcej inspiracji na studniówkę, a w naszej Galerii znajdziecie wiele różnych inspiracji dekoracji balonowych, w tym napis z balonów na studniówkę, który ożywi każdą salę balową!