JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Mega prezent i inne dekoracje – zdradzamy jakie są trendy na wesele 2022!

 

Kiedy najlepiej zorganizować wesele i o czym warto pamiętać?

Wesele to według wielu osób najważniejsza impreza w życiu, która pozwala na celebrowanie miłości w gronie najwyższych i zrobienie kolejnego kroku w stronę wspólnego, szczęśliwego życia. Wesele to wydarzenie, które najczęściej jest organizowane w okresie wiosenno-letnim, ewentualnie wczesną jesienią, ponieważ ciepła pora daje więcej możliwości organizacyjnych. Sezon weselny trwa od kwietnia do października, jednak śluby i wesela odbywają się oczywiście przez cały rok. Impreza weselna jest zazwyczaj organizowana w weekendy, przeważnie w soboty. Wesele jest organizowane zazwyczaj w restauracji, sali balowej lub w weselnej, w zależności od przyjętego motywu przewodniego, liczby zaproszonych gości oraz budżetu. Dawniej wesela organizowano również w domu i obecnie zdarza się, że Pary Młode wracają do tej tradycji.

Wesele 2022

Wesele 2022

 

Jak zorganizować idealne wesele? Kiedy jest najlepsza pora na zorganizowanie przyjęcia weselnego? O czym warto pamiętać organizując wesele? Mamy dla Was odpowiedzi na każde pytanie! Jeśli nie znajdziecie ich w naszym artykule zadawajcie pytania w komentarzach albo na naszym fanpage’u na Facebooku i profilu na Instagramie. Żeby zorganizować wesele idealne musicie pamiętać o kilku ważnych elementach. Kluczowy jest wybór lokalizacji. Miejsce musi być odpowiednie dla Waszego budżetu, być dostosowane do liczby zaproszonych gości a stylem odpowiadać wybranemu motywowi przewodniemu. Elegancka sala weselna będzie odpowiednia na wesele w stylu Wielki Gatsby, natomiast imprezę Garden Party warto urządzić w stodole w stylu boho! Po wybraniu lokalizacji koniecznie trzeba znaleźć odpowiedni zespół lub DJ’a lub wodzireja oraz, co najważniejsze, fotografa! Wisienką na torcie, o której nie można zapomnieć będą dekoracje weselne. Na dekoracje weselne wybiera się zazwyczaj dekoracje balonowe na wesele to najodpowiedniejsze ozdoby na taką okazję!

Wesele w restauracji

Wesele w restauracji

Jakie dekoracje balonowe wybrać na wesele 2022?

Trendy w dekoracjach weselnych zmieniają się co sezon a nowości w tym roku jest sporo, jednak wesele 2022 odbędzie się w klimacie radości i efektownych dekoracji. Dwuletni okres pandemii i restrykcyjnych obostrzeń dał się nam wszystkim mocno we znaki, więc teraz warto odreagować ten stresujący czas bawiąc się na najlepszym weselu roku, a pomogą nam w tym weselne dekoracje balonowe! Najpopularniejszą dekoracyjną usługą weselną pozostają u nas niezmiennie wypuszczane w powietrze balony LED, zwane również Mega Prezentem! Polecamy również kompleksowe dekoracje balonowe sali weselnej, które tworzymy wykorzystując balony ledowe oraz standardowe balony z helem.

  • Świecąca girlanda balonowa w stylu boho!

Potrzebujesz dekoracji na wesele, która jest jednocześnie efektowna, ale nie kiczowata. Czegoś co rozświetli balustradę, kącik słodkości albo duży parkiet, a standardowe dekoracje nie są w Twoim guście? Mamy coś specjalnie dla Ciebie. Hitem sezonu weselnego 2022 jest świecąca girlanda w stylu boho. Girlanda z balonów może mieć dowolną długość, jednak jej wymiar zazwyczaj mieści się w granicy 2-4 metrów. Girlanda w stylu boho wykonywana jest z białych balonów, do których wkładane są malutkie lampki LED, dzięki którym girlanda świeci subtelnym światłem i przypomina lekki biały obłok. Dodatkowo girlandę ozdabiamy sztucznymi kwiatami, jednak najlepiej wygląda z dodatkiem dzikiego bluszczu!

  • Balony led wypuszczone do nieba, czyli Mega Prezent

Wielkim hitem ostatnich lat były chińskie lampiony, które wypuszczane w powietrze tworzyły piękny krajobraz, a każdy wypuszczony lampion gwarantował spełnione życzenie. Jak się jednak okazało chińskie lampiony stanowiły duże zagrożenie pożarami i były szkodliwe dla środowiska. Idealną alternatywą dla lampionów są zatem balony led, czy inaczej mówią Mega Prezent! Balony, których używamy są wykonywane z ekologicznego, biodegradalnego materiału, który nie szkodzi środowisku naturalnemu. Odkąd zwiększyła się nasza świadomość odnośnie zmian klimatycznych zależy nam na eko rozwiązaniach, a jednocześnie na pięknych dekoracjach na wesele.

  • Sufit z balonów, czyli dekoracja z ledowych balonów

Wesele to huczna impreza, na której potrzebne są spektakularne dekoracje weselne, a ta dekoracja balonowa idealnie nada się i na małe wesele i do większych przestrzeni, szczególnie na duże imprezy weselne w eleganckich miejscach z wysokimi sklepieniami i sufitami. To szczególnie dobre rozwiązanie na wesele w chłodniejszym terminie lub na deszczową pogodę, gdy nie ma możliwości cieszyć się dekoracjami na zewnątrz.

Balony LED

Balony LED

 

Proponowane przez nas weselne dekoracje można łączyć w dowolny sposób, dzięki czemu uzyskamy kompleksowe weselne dekoracje wnętrz, sal czy restauracji! Zapraszamy również do kontaktu w celu umówienia się na kompleksowe konsultacje, podczas których dobierzemy dla Was idealne dekoracje weselne, a także ustalimy wszystkie szczegóły począwszy od kolorystyki i typu dekoracji, po termin i lokalizacje. Plenerowe dekoracje weselne również idealnie pasują na uroczystość zaślubin, dlatego pomożemy Wam ustalić czy będą one odpowiednie na Wasz ślub. Najpopularniejszą opcją poza świecącą girlandą balonową w stylu boho, balonami led wypuszczonymi do nieba (Mega Prezent) i sufitem z balonów, jest przede wszystkim fotościanka oraz ścianka balonowa. Te dekoracje stawiane w centrum wesela stworzą idealne miejsce dla par, przyjaciół i grup znajomych do zdjęć pamiątkowych