JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Komunia 2022 zbliża się wielkimi krokami i zastanawiasz się jak ozdobić przyjęcie komunijne? Mamy na to odpowiedź i to niejedną!

 

 

Komunia 2022 – jakie dekoracje wybrać?

 

Dekoracje na przyjęcie komunijne różnią się w zależności od kilku czynników, natomiast mają jedną wspólną cechę – są eleganckie i zazwyczaj utrzymane w białej kolorystyce. Do Twoich dekoracji na komunię użyte zostaną białe balony i prawdopodobnie złote balony, chyba że zdecydujesz się na dekorację w kolorze pudrowego różu dla dziewczynki lub delikatnego błękitu dla chłopca. Trendem sezonu 2022 są przezroczyste balony wypełnione białymi piórkami!

 

Komunia to wyjątkowe, podniosłe święto, podczas którego dziecko staje się świadomym i zaangażowanym członkiem kościoła katolickiego. To chwila warta upamiętnienia, dlatego też dekoracje balonowe są istotnym elementem uroczystości. Komunijne dekoracje balonowe wprowadzą wszystkich gości w podniosły, uroczysty nastrój. Dekoracje na komunię są dostępne w wielu różnych wariantach i rodzajach natomiast ich wybór zależy przede wszystkim od miejsca organizacji przyjęcia. Jeśli planujecie wybrać dekoracje balonowe do kościoła warto postawić na bramę balonową przed wejściem do świątyni, jednak zazwyczaj dekoracje i balony wybiera się do restauracji lub do domu.

 

Jakie dekoracje balonowe wybrać na komunię w restauracji?

 

Komunię w restauracji zazwyczaj organizuje się, jeśli planowane jest większe przyjęcie czy duża impreza. W restauracji jest spora przestrzeń do zorganizowania spektakularnych dekoracji balonowych, dlatego wybór jest ogromny. Kilka dekoracji jest naszymi zdecydowanymi faworytami, więc przedstawiamy listę największych trendów na komunijny sezon 2022 w restauracji –

Komunia w restauracji

Komunia w restauracji

  1. Elegancka girlanda balonowa z piórami w przezroczystych balonów

Ta wyjątkowa dekoracja przywodzi idealnie wpisuje się w anielski klimat każdej komunii i wprawi w zachwyt każde dziecko i całą rodzinę! Girlanda może być dowolnej długości i wielkości oraz można ją zawiesić w dowolnym miejscu ozdabiając balustradę, schody, sufit czy też kącik słodkości.

 

  1. Biała brama balonowa z zielonym bluszczem

Brama balonowa to doskonała dekoracja balonowa na komunię, która ozdobi całe wejście do restauracji lub jej wnętrze. Brama balonowa na komunię może być wykonana w wersji organicznej lub standardowej, a jeszcze piękniej będzie wyglądać z napisem balonowym z imieniem świętującego dziecka, na przykład „Komunia Anny 2022” czy „Komunia Święta Piotrusia”.

  1. Delikatne, helowe balony LED

Komunia w restauracji jest dobrym miejscem do udekorowania symboliczną, acz piękną dekoracją w postaci helowych balonów LED. Mogą wypełnić całą salę tworząc balonowy sufit lub zostać użyte jako dekoracja stołów czy całościowa dekoracja Sali! Balony mogą być dodatkowo personalizowane wybranymi napisami lub komunijnymi wzorami.

Balony LED

Balony LED

Komunia 2022 w restauracji to wydarzenie, które zasługuje na odpowiednią, elegancką oprawę balonową, która sprawi, że to wydarzenie pozostanie niezapomniane a cała ceremonia zostanie pięknie uwieczniona na pamiątkowych zdjęciach.

 

 

Jakie dekoracje balonowe wybrać na komunię w domu lub mieszkaniu?

 

Wiele osób zdecyduje się jednak na zorganizowanie przyjęcia komunijnego w domu, szczególnie w przypadku mniejszej czy skromniejszej uroczystości. Komunie coraz częściej organizowane są w domach szczególnie w dobie pandemii, kiedy taniej i bezpieczniej jest zaprosić mniejszą ilość osób oraz zamówić catering. Jak jednak sprawić, że przyjęcie domowe będzie równie uroczyste co to organizowane w restauracji? Idealnym rozwiązaniem będzie wybór dekoracji balonowych na komunię do domu, które zaprojektujemy tak, aby jak najlepiej wpisały się w Waszą domową przestrzeń!

 

Jako dekoracje komunijne do domu najlepiej sprawdzą się balony z helem z personalizowanymi napisami, które można wykorzystać do ozdobienia miejsc siedzących dla gości, w tym najważniejszego gości – młodego uczestnika czy uczestniczkę komunii! Dodatkowo polecamy ściankę balonową, która nada się do punktu centralnego w domu czy mieszkaniu jako miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć.

 

Trendem sezonu komunijnego 2022 poza przezroczystymi balonami z piórami i białą bramą balonową ze sztucznym bluszczem jest również fotościanka z imieniem dziecka w biało-złotej kolorystyce balonowej.

 

 

Jeśli organizujecie wyjątkową, ale oryginalną imprezę komunijną i potrzebujecie wyjątkowych dekoracji, które nie są nigdzie dostępne skontaktujcie się z nami a my stworzymy coś pięknego tylko dla Was na komunię Waszego dziecka! Zapraszamy również do obejrzenie inspiracji na naszym Facebooku i Instagramie! Komunia 2022 będzie niezapomnianym wydarzeniem.