JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to zawsze fantastyczny czas, który warto uczcić, a do wyboru jest całe mnóstwo motywów. Jednak zbyt duży wybór może czasami przyprawić o zawrót głowy, więc wybraliśmy dla Ciebie osiem zabawnych motywów do rozważenia na następne urodziny Twojego dziecka. Pamiętaj, że wiele zależy też od osobistych preferencji malucha, albo nastolatka 😉 wiek dziecka również jest kluczowym elementem, należącym wziąć pod uwagę podczas planowania imprezy urodzinowej.

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to zawsze fantastyczny czas, który warto uczcić, a do wyboru jest całe mnóstwo motywów. Jednak zbyt duży wybór może czasami przyprawić o zawrót głowy, więc wybraliśmy dla Ciebie osiem zabawnych motywów do rozważenia na następne urodziny Twojego dziecka. Pamiętaj, że wiele zależy też od osobistych preferencji malucha, albo nastolatka 😉 wiek dziecka również jest kluczowym elementem, należącym wziąć pod uwagę podczas planowania imprezy urodzinowej.

 

8 zabawnych motywów na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka

Organizacja imprezy staje się o wiele łatwiejsza, gdy mamy wybrany motyw przewodni, do którego możemy dopasować wszystkie elementy organizacji wydarzenia, począwszy od listy gości, miejsca, w którym zaskoczymy nasze dziecko wspaniałą imprezą, aż po dekoracje! Tworzymy nasze bajkowe dekoracje balonowe w Bielsku-Białej, jednak jeśli jesteś spoza regionu Śląska i Małopolski z pewnością dojedziemy także do Ciebie po ustaleniu wszystkich szczegółów 🙂

 

Poniżej prezentujemy top 8 zabawnych motywów na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka –

 

Superbohaterowie – motyw niczym z filmów Marvela

Superbohaterowie || Dekoracje tematyczne

Superbohaterowie || Dekoracje tematyczne

Każde dziecko marzy o zostaniu superbohaterem, więc dlaczego nie urzeczywistnić tego marzenia na przyjęciu urodzinowym? Zapraszając gości możesz uprzedzić ich o obowiązującym na imprezie dress codzie, co oznacza, że wszyscy goście będą przebrani za swoich ulubionych superbohatera, a Ty będziesz mogła ozdobić przestrzeń przyjęcia dekoracjami superbohaterów! Dekoracje z uniwersum Marvela to strzał w dziesiątkę, ponieważ nadadzą całości kosmicznego efektu, a do tego możesz także zaszaleć z zabawami i zorganizować na przykład kurs szkoleniowy dla superbohaterów z zabawnymi wyzwaniami i zajęciami do wykonania dla dzieci.

 

Urodzinowa baśń

Dekoracje Balonowe na Jesienną sesje dla dzieci

Dla mądrych księżniczek i dzielnych rycerek, dla odważnych magów i książąt przyjęcie urodzinowe w baśniowym klimacie zachwyci wszystkie dzieci, niezależnie od ich marzeń i pasji. Przyjęcie możesz udekorować dużą ilością brokatu, tiulu i wstążek, albo pójść w bardziej mroczne ozdoby niczym z baśni Hansa Christiana Andersena, a goście ubrani w najlepsze stroje z epoki tylko dopełnią przestrzeń odrobiną magii. Możesz także urządzić przyjęcie w stylu garden party z lżejszymi dekoracjami kwiatowymi i bramą balonową, przez którą dzieci wejdą do krainy baśni! Ciekawe ile wróżek znajdziecie w rosnących tam krzewach 😉

 

Piraci

Na łajbie || Dekoracje tematyczne

Ahoj, koledzy i koleżanki! Przyjęcie urodzinowe o tematyce pirackiej jest idealne dla żądnych przygód dzieci. Na tym oryginalnym przyjęciu możesz zorganizować zabawy takie jak poszukiwanie skarbów, wraz z mapami i wskazówkami, a także poprosić gości o przebranie się w pirackie stroje, z dodatkami takimi jak opaski na oczy, bandany i kamizelki. Możesz również ozdobić przestrzeń w pirackie flagi, złote monety i inne dekoracje o tematyce pirackiej.

 

Przestrzeń kosmiczna

Międzyplanetarnie || Impreza tematyczna

Dla dzieci, które kochają wszystko, co związane z kosmosem i podróżami międzyplanetarnymi, impreza o tematyce kosmicznej jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz udekorować imprezę papierowymi gwiazdami, planetami i statkami kosmicznymi, a goście przebiorą się za astronautów lub kosmitów. Możesz także zorganizować maraton filmów o tematyce science-fiction, albo inne zajęcia o tematyce interesującej małych kosmonautów, takie jak konkurs budowania rakiet lub… przyspieszony kurs szkolenia dla astronautów.

 

Podwodna impreza urodzinowa

Scianka urodzinowa balonowa z nadrukiem dekoracje weselne dekoracje firmowe

To idealne rozwiązanie jeśli mieszkasz niedaleko morza, jeziora lub rzeki a impreza odbędzie się w okresie wiosenno-letnim! Ale nawet jeśli daleko Ci do wody, możesz zorganizować imprezę tematyczną w oceanarium albo na przykład w muzeum wiedzy o wodzie! Na taką imprezę możesz rozważyć wybór tematów takich jak „Klub żeglarski”, „Podwodne stworzenia oceanu” czy „Podwodny świat Atlantydy”. Udekoruj przyjęcie niebieskimi i zielonymi serpentynami, a jako dekorację główną wybierz ściankę balonową z przezroczystymi balonami imitującymi podwodne bąbelki!

 

Urodziny na sportowo

Ścianki Organiczne || Jubila - Studio Dekoracji Balonowych

Dla aktywnych dzieci, które kochają sport, przyjęcie urodzinowe o tematyce sportowej jest wspaniałym rozwiązaniem, zapewniającym masę zabawy i radości. Możesz zorganizować je na boisku lub w parku i udekorować je piłkami i sportowymi koszulkami, a goście przyjdą ubrani w stroje ulubionej drużyny. Możesz także zorganizować różne gry i zajęcia, takie jak rzuty piłką do koszykówki do kosza czy skoki przez skakankę, albo grę w berka.

 

Impreza artystyczna

Dekoracje Balonowe na Urodziny || Jubila - Dekoracje Balonowe

Dla kreatywnych dzieci impreza o tematyce artystycznej to świetny sposób na puszczenie wodzy fantazji. Możesz ustawić stację artystyczną z mnóstwem farb, markerów i innych materiałów, a goście mogą tworzyć własne arcydzieła. Możesz także założyć „galerię”, aby wyświetlać dzieła sztuki lub zorganizować konkurs na najlepsze dzieło sztuki. Kreatywne przyjęcie urodzinowe zapewni Wam wszystkim wiele radości.

 

Świat zwierząt

Dekoracje dla dzieci balony tematyczne balony kolorowe

Dla miłośników zwierząt przyjęcie urodzinowe w temacie fauny to świetny wybór. Możesz ozdobić cały dom dekoracjami o tematyce zwierzęcej, takimi jak ścianka balonowa safari czy brama z balonów w kolorach lasu! Możesz także poprosić gości, aby przebrali się za swoje ulubione zwierzęta i zorganizowali oryginalny pokaz mody, albo wykonali prace plastyczne, które później zostaną poddane głosowaniu, a najładniejsze rysunki otrzymają nagrodę!

 

Jest tak wiele zabawnych motywów do wyboru, jeśli chodzi o planowanie przyjęcia urodzinowego dla dzieci, że ciężko było wybrać te najlepsze, jednak mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie spośród naszych przykładów. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na motyw superbohatera, motyw baśni, czy wybierzesz motyw piracki lub kosmiczny z pewnością stworzysz niezapomniane i ekscytujące wydarzenie dla Twojego dziecka i zaproszonych gości. I koniecznie daj nam znać jak udało się przyjęcie urodzinowe i pochwal się zdjęciami z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebooku!