JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Jeśli zastanawiasz się, jak zaplanować wspaniały wieczór panieński dla swojej najlepszej przyjaciółki, siostry czy samej siebie te 3 pomysły na pewno Ci w tym pomogą! Wydarzenia poprzedzające dzień ślubu, w tym wieczór panieński Panny Młodej, zazwyczaj zdarzają się raz w życiu, dlatego powinny być jak najbardziej wyjątkowe.

Jeśli zastanawiasz się, jak zaplanować wspaniały wieczór panieński dla swojej najlepszej przyjaciółki, siostry czy samej siebie te 3 pomysły na pewno Ci w tym pomogą! Wydarzenia poprzedzające dzień ślubu, w tym wieczór panieński Panny Młodej, zazwyczaj zdarzają się raz w życiu, dlatego powinny być jak najbardziej wyjątkowe.

 

Nie ma konkretnej recepty na jedyny w swoim rodzaju wieczór panieński, który spodoba się każdej Pannie Młodej. Wszystko zależy od jej charakteru, pasji i upodobań, dlatego dla jednych idealnym przyjęciem będzie szalony wieczór w klubie tanecznym ze zgraną ekipą, a dla innych relaksujący weekend w SPA z najbliższymi przyjaciółkami.

 

Jeśli chodzi o wieczór panieński, jest tak wiele planowania, które obejmuje pomysły na gry i zabawy, menu, dekoracje, prezenty i wiele, wiele więcej!  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomysłów na wieczór panieński dla siebie, czy dla swojej najlepszej przyjaciółki, mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania –

Jak zaplanować wspaniały wieczór panieński w 3 krokach

Jeśli masz zaszczyt planować wieczór panieński czy to dla swojej przyjaciółki czy dla siebie, najlepiej zaplanować go z większym wyprzedzeniem. Oto kilka wskazówek dotyczących planowania wieczoru panieńskiego:

 

 1. Marzenie Panny Młodej

  Zacznij od ustalenia, jaki byłby idealny wieczór panieński dla Panny Młodej. Możesz zapytać ją wprost, ale jeśli liczy na niespodziankę zrób rozeznanie wśród jej najbliższych. Możesz też zapytać o radę Pana Młodego lub przejrzeć jej tablicę na Pintereście! Na pewno ma tam zapisanych sporo inspiracji 😉

  Balony foliowe Serca

  Na przyjęciu chodzi przede wszystkim o Pannę Młodą, więc musisz się upewnić, że będzie się dobrze bawić. Czy chce spędzić wieczór w mieście, odprężyć się w weekendowy wypad, spędzić dzień w spa czy udać się na wycieczkę do winnicy? Ważne jest, aby wiedzieć, czego chce Panna Młoda, aby móc skupić się na budżecie.

 2. It’s all about money – czyli o wadze budżetu 

  Jak masz już pomysł na przebieg wieczoru i na to co Panna Młoda chciałaby robić, zweryfikuj swój budżet. Planowanie imprezy z wyprzedzeniem i pamiętanie o budżecie są kluczowe przy planowaniu wieczoru panieńskiego. Jeśli planujecie przedłużyć wieczór panieński na cały weekend wydacie więcej pieniędzy niż tylko na wieczór na mieście.
  Sylwester 2023 dekoracje balonowe na sylwestra jubila
  Planowanie imprezy z dużym wyprzedzeniem, pozwoli wszystkim uczestniczkom zaoszczędzić odpowiednie środki przed wielką imprezą. Ustalcie też całą grupą kto będzie płacił za najważniejsze rzeczy – czy Panna Młoda posiada specjalny budżet na wieczór panieński czy zorganizujecie wspólny budżet i zrzucicie się finansowo do wspólnej puli.

 3. Lista gości

  Wesele w stylu boho

  Następnie zdecyduj, ile osób zaprosić. Lista gości będzie zależna od rodzaju imprezy jaką planujesz – więcej znajomych zaprosisz na wieczór w klubie, który będzie wiązał się także z mniejszym budżetem, natomiast na regeneracyjny weekend SPA wybierze się najpewniej najbliższe grono Panny Młodej. Wpłynie to również na budżet i liczbę osób wnoszących wkład do budżetu.

 

Organizowanie wieczoru panieńskiego – część kreatywna

Po ustaleniu jak będzie wyglądał wymarzony wieczór panieński Panny Młodej, wyznaczeniu budżetu i zaproszeniu gości, pozostaje już tylko zadbać o kreatywne aspekty tego wydarzenia. Mowa oczywiście o dekoracjach, menu, zabawach i innych atrakcjach, które wypełnią czas całej ekipie Panny Młodej! Od czego zacząć?

 

Ozdoby i dekoracje na wieczór panieński

Jeśli szukasz prostych pomysłów na wieczór panieński w stylu „zrób to sam”, możliwości są nieograniczone! Wiele inspiracji znajdziesz na Pintereście, który jest kopalnią pomysłów na takie wydarzenia. Nasz faworyt? Brokatowe kieliszki do szampana idealne dla Ciebie i Twojej ekipy! Zrób po jednym kieliszku dla każdej gościni przyjęcia i stylowo celebruj ten wyjątkowy wieczór.

partydeco banner 822

Dla wszystkich, którzy nie mają czasu lub zdolności do wykonywania własnoręcznych ozdób mamy gotowe alternatywy – sety party, które zawierają wszystkie najpotrzebniejsze elementy na imprezę, albo gotowe dekoracje balonowe – girlandy, fotościanki czy kompozycje helowe – idealne do pamiątkowych zdjęć, które możesz zawrzeć w pamiątkowym albumie dla Panny Młodej. Pamiątka w takiej formie to doskonały prezent ślubny.

Dekoracje na wieczor panienski bride to be szarfy

Potrzebujesz więcej pomysłów na dekoracje na wieczór panieński? „She said yes” albo „Bride to be” to popularne banery na wieczór panieński, które sprawdzą się we wszystkich okolicznościach, niezależnie od Waszych planów! To najprostsza forma ozdoby, idealna do powieszenia nad stołem imprezowym lub w pokoju hotelowym na wieczór pełen zabawy z dziewczynami.

Dekoracje weselne Jubila balony z helem stol prezydialny scianki balonowe

Ustalanie menu zależy przede wszystkim od Waszych ogólnych planów – ale niezależnie od tego co wybierzecie, raczej nie będziecie tracić czasu na gotowanie. Chyba, że macie w planach grupowe warsztaty z kuchni azjatyckiej z lokalnym szefem kuchni 😉 Jeśli jednak Wasze plany nie skupiają się na gotowaniu polecamy postawić na catering, albo jedzenie na wynos!

 

 

Po więcej planów na wieczór panieński albo wieczór kawalerski zapraszamy na nasz profil na Facebooku, a jeśli macie sprawdzone pomysły na dobrą zabawę, koniecznie podzielcie się nimi z nami w sekcji komentarzy.