JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Jeśli zastanawiasz się jakie są najlepsze dekoracje balonowe i jak ozdobić salę na wesele koniecznie przeczytaj nasz artykuł, w którym rozprawiamy się z najważniejszymi pytaniami, ujawniamy nasze subiektywne top 3 najlepszych dekoracji balonowych na wesela i zdradzamy jaka alternatywna dekoracja jest najmodniejsza w tym sezonie 😉 Jeśli potrzebujesz kompleksowego poradnika dekoracji weselnych zapraszamy do lektury!

Jeśli zastanawiasz się jakie są najlepsze dekoracje balonowe i jak ozdobić salę na wesele koniecznie przeczytaj nasz artykuł, w którym rozprawiamy się z najważniejszymi pytaniami, ujawniamy nasze subiektywne top 3 najlepszych dekoracji balonowych na wesela i zdradzamy jaka alternatywna dekoracja jest najmodniejsza w tym sezonie 😉 Jeśli potrzebujesz kompleksowego poradnika dekoracji weselnych zapraszamy do lektury!

 

Dekoracje na wesele – o czym musisz pamiętać

Podejmując decyzje w kwestii organizacji ślubu i wesela napotkasz na swojej drodze wiele niespodziewanych sytuacji, z którymi trudności mogą mieć nawet profesjonalni organizatorzy ślubni. Dobrze jest uczyć się z cudzego doświadczenia, ale prawdopodobnie najwięcej nauczycie się na swoich błędach. O czym należy pamiętać wybierając najlepsze dekoracje balonowe na wesele?

 

  • Określ swój budżet

Pierwszą i najważniejszą zasadą podczas wybierania dekoracji na wesele jest ustalenie budżetu jakim dysponujesz. Dzięki temu nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty i będziesz mógł z powodzeniem wybrać najlepsze dekoracje balonowe do Twojej sali weselnej. Określony budżet ułatwi nam stworzenie idealnego planu dekoracji i przygotujemy dla Ciebie konkretną wizualizację projektu ślubnego.

 

  • Trzymaj się wybranego stylu

Na rynku dekoratorskim istnieje wiele różnych dekoracji balonowych,  niektóre z nich wykonywane są w określonym stylu. Mieszanie różnych kolorów i faktur może się sprawdzić, czasem jednak jeśli nie mamy określonej wizji mieszanka stylów i kolorów może doprowadzić do fiaska.

 

girlanda organiczna kurtyny dekoracyjne

girlanda organiczna kurtyny dekoracyjne

Podczas wybierania dekoracji balonowych na wesele najlepiej jest ustalić bazę kolorystyczną, do której dobierać można więcej pasujących kolorystycznie dekoracji! Trzymając się jednego stylu zachowasz spójność i możesz stworzyć wesele tematyczne. Najlepsze dekoracje balonowe to te tworzące jednolitą scenerię.

 

  • Rozeznaj przestrzeń

Podstawą przy wyborze dekoracji jest rozeznanie i określenie przestrzeni na jakiej rozstawione będą dekoracje, dzięki czemu uda się zachować najważniejsze proporcje i stworzyć piękne kompozycje. Najlepsze dekoracje balonowe to te odpowiednio dobrane rozmiarem i kolorem do przestrzeni weselnej, w której odbywa się uroczystość.

 

Najlepsze dekoracje balonowe – nasze top 3 

Poniżej przedstawiamy nasz subiektywny ranking na najlepsze dekoracje balonowe oferowane na wesele, które są naszymi faworytami i najczęściej wybierają je nasi klienci –

 

3. Girlanda balonowa

Ta dekoracja jest absolutnym hitem weselnym – niezależnie od tego w jakim miejscu odbywa się uroczystość, girlanda balonowa może być zawieszona nad stołem prezydialnym Młodej Pary, ale również nad kontuarem, stołem słodkości czy nad wejściem głównym. Co więcej, girlanda może zostać wykona w dowolnym stylu z użyciem szerokiego spektrum balonów oraz innych dodatków takich jak kwiaty, pióra czy cekiny!

Wesele w restauracji

Wesele w restauracji

2. Balony z helem

Najlepsze dekoracje balonowe nie obejdą się bez balonów z helem. Ta popularna dekoracja przyniesie wszystkim gościom wiele radości przenosząc ich z powrotem w świat dzieciństwa, tyle że w wersji glamour. Balony z helem sprawdzą się wyjątkowo dobrze na małych przyjęciach weselnych, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie gwarantują efekt wow!

Dekoracje przyjęcia weselnego

Dekoracje przyjęcia weselnego

1. Fotościanki 

Naszym bezkonkurencyjnym numerem jeden są fotościanki. Jakie konkretnie? To już zależy od wizji klienta oraz naszej wyobraźni 🙂 fotościanki mogą być wykonane na bazie wielu stelaży lub cekinowego tła, a dzięki balonom i napisom możemy stworzyć z nich dowolną kompozycję artystyczną!

 

Fotościanki

Fotościanki

 

Alternatywne dekoracje – mniej popularne dekoracje balonowe

Poza najpopularniejszymi dekoracjami balonowymi mamy też kilka pomysłów, które również mogą się Wam spodobać. Świetną dekoracją, którą z radością polecamy naszym klientom na wesela są duże przezroczyste balony wypełnione piórami, kwiatami lub konfetti! To wyjątkowo subtelna dekoracja, która odpowiednio dopasuje się do klimatu wesela! Mało popularna, a niezwykle piękna dekoracja na wesela to ścianka za stół prezydialny – balony tworzące tło dla Młodej Pary to najlepsza dekoracja weselna, która jednak jest rzadko wybierana.

Oferta na najlepsze dekoracje balonowe na wesele jest niesamowicie szeroka, więc każdy znajdzie w niej coś dla siebie! Jeśli szukasz czegoś nietypowego, albo masz swoją oryginalną wizję, którą chcesz wcielić w życie koniecznie daj nam znać a my zrealizujemy ją według Twojego pomysłu. Więcej inspiracji znajdziesz na naszym Facebooku i Instagtramie, a oznaczając nas na swoim zdjęciu  z naszymi balonami zgarniesz 10% rabatu na następną dekorację 🙂