JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Każda firma powinna świętować swoje sukcesy, a impreza na 15-lecie firmy to wydarzenie obowiązkowe. Niezależnie od tego czy prowadzisz małą firmę, czy działasz w dużej korporacji, impreza którą organizujesz powinna być wydarzeniem ważnym i dla zarządu i dla pracowników, którzy są fundamentem każdej działalności. Jak zorganizować idealną imprezę firmową,  gdzie i kiedy powinna się odbyć i jakie dekoracje wybrać? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Każda firma powinna świętować swoje sukcesy, a impreza na 15-lecie firmy to wydarzenie obowiązkowe. Niezależnie od tego czy prowadzisz małą firmę, czy działasz w dużej korporacji, impreza którą organizujesz powinna być wydarzeniem ważnym i dla zarządu i dla pracowników, którzy są fundamentem każdej działalności. Jak zorganizować idealną imprezę firmową,  gdzie i kiedy powinna się odbyć i jakie dekoracje wybrać? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

 

Dekoracje na 15-lecie firmy – najlepsze ozdoby dla Twojej firmy

 

Każda okazja do świętowania jest dobra, ale 15-lecie firmy to zdecydowanie istotne wydarzenie warte najlepszej oprawy i zabawy. Niedawno nasz zespół miał przyjemność stworzenia kompleksowej dekoracji na 15-lecie firmy Sopra Steria w Katowicach. Dekoracja obejmowała aż 7 pięter, a do jej realizacji użyliśmy 2450 balonów (oczywiście biodegradalnych)! Jak wygląda dekoracja tak dużego obiektu, czego nie może zabraknąć i jak wybrać dekoracje idealną? Przedstawiamy dekoracje na 15-lecie firmy w Katowicach, która jest doskonałym przykładem takiego przedsięwzięcia.

 

napisy led dekoracje jubila balony scianki z balonow

 

Pierwszym krokiem do stworzenia dekoracji idealnych na 15-lecie firmy jest analiza miejsca, w którym organizowane będzie wydarzenie. Często impreza firmowa odbywa się w restauracji lub sali balowej, jednak coraz więcej firm wykorzystuje potencjał przestrzeni własnej lokalizacji i organizuje imprezę w siedzibie firmy. Kiedy miejsce jest już wybrane przechodzimy do stworzenia indywidualnego projektu dla firmy, którym zajmują się nasi profesjonalni dekoratorzy. Później zostaje nam tylko kwestia dostosowania projektu do budżetu firmy oraz… realizacja 😉

 

 1. Ścianka balonowa w formie fotościanki z logo firmy

  Na pierwszy ogień idzie największa dekoracja balonowa, gwarantująca największy zachwyt gości i uczestników imprezy. Niezależnie od tego jak duża jest Wasza firma, ściankę z balonów dostosujemy odpowiednio do jej wnętrza. Fotościanka powinna być efektywna, elegancka i spersonalizowana pod kątem logo firmy i jej kolorów przewodnich. Do fotościanki możemy stworzyć spersonalizowany napis lub użyć balony z logo firmy!

  15-lecie firmy

  15-lecie firmy

   

 2. Girlandy balonowe na każdym piętrze

  Mniejszą, ale równie efektywną formą dekoracji na imprezę firmową są girlandy balonowe. Dopasowane kolorystycznie do kompleksowej dekoracji głównej, girlandy mogą być dowolnie dostosowane do przestrzeni i wnętrza, które nie zawsze jest przestronne i duże. Dużym atutem girlandy jest jej elastyczność, ponieważ może zostać zamontowana w dowolnym miejscu, o wybranym kształcie i wielkości, na przykład pod sufitem, nad recepcją czy na balustradzie schodów!

  Girlanda balonowa

  Girlanda balonowa

   

 3. Balony z helem

  Balony z helem w formie bukietów balonowych to najpopularniejsza forma dekoracji sprawdzająca się niezależnie od okazji. Dlatego też doskonale pasuje do dekoracji firmowych, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, można rozłożyć ją w dowolnej przestrzeni i konfiguracji, a zapewni efekt wow na długie godziny dobrej zabawy!balony z helem to nie tylko standardowe jednokolorowe balony gumowe, ale również balony z logo firmy, balony foliowe o dowolnym kształcie, kolorze i motywie czy balony cyfry!

 

Balony z helem

Balony z helem

 

 

Jak urządzić niezapomnianą imprezę firmową w 5 prostych krokach?

 

 

Poza wyborem dekoracjami firmowych pozostaje jeszcze kilka kwestii do realizacji imprezy idealnej na 15-lecie firmy. Jak zaplanować imprezę biznesową krok po kroku? Z naszą pomocą nie ma nic prostszego!

 

 

1. Wybierz odpowiednią lokalizację 

Miejsce imprezy to absolutna podstawa. Jeśli planujesz imprezę na 15-lecie firmy w siedzibie swojej działalności musisz dobrze wszystko rozplanować, natomiast impreza w restauracji wymaga wcześniejszej rezerwacji terminów, które są ograniczone! Dlatego nie zwlekaj i zastanów się na jaki wybór się zdecydujesz. Impreza w firmie to zdecydowanie prostszy wybór, ograniczający koszty organizacji wydarzenia.

 

 

2. Wybierz motyw przewodni imprezy (nam zostaw resztę ;-)) 

Impreza na 15-lecie firmy zazwyczaj bazuje na motywie urodzinowym, dlatego nie zapomnij o torcie ze świeczkami! Czasem jednak firma stawia na konkretny motyw przewodni, na przykład American Dream czy Lata 80.! co daje dodatkowe możliwości na organizacje zabaw, konkursów (na najlepsze przebranie i nie tylko) i pięknych dekoracji. Nieważne czy wybierzesz motyw przewodni czy też nie, w JUBILA stworzymy dla Twojej firmy dekoracje idealne.

 

3. Zamów catering

Impreza bez dobrego cateringu to nie impreza, dlatego pamiętaj, żeby precyzyjnie określić liczbę gości zaproszonych na firmowe wydarzenie i zamów najlepszy catering w okolicy. Jeśli impreza odbywa się w restauracji wybierz odpowiednie menu, ale nie zapomnij o uwzględnieniu zróżnicowanego jedzenia. Pamiętaj, że wielu gości może preferować dania wegetariańskie lub wegańskie!

 

 

4. Zaproś gości  

I nikogo nie pomijaj! Nawet jeśli w Twojej firmie zatrudnieni są pracownicy sezonowi czy osoby na stanowiskach administracyjnych czy porządkowych, koniecznie o nich pamiętaj i podaruj im zaproszenie na 15-lecie firmy. To dobry sposób na pokazanie pracownikom, że są docenieni i szanowani.

 

 

5. Baw się dobrze

Tylko tyle i aż tyle! A relacją z imprezy firmowej pochwal się na naszym Facebooku i Instagramie