JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dziś opowiemy trochę o tym jak wyglądała impreza w stylu amerykańskim, a dokładniej jej dekoracja. W ten weekend mieliśmy przyjemność stworzyć dekorację właśnie na taką imprezę w stylu amerykańskim w luksusowym hotelu Crystal Mountain w Wiśle. Jak odpowiednio dopasować dekoracje balonowe do przestrzeni i czym zaskoczyć swoich gości? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

Dziś opowiemy trochę o tym jak wyglądała impreza w stylu amerykańskim, a dokładniej jej dekoracja. W ten weekend mieliśmy przyjemność stworzyć dekorację właśnie na taką imprezę w stylu amerykańskim w luksusowym hotelu Crystal Mountain w Wiśle. Jak odpowiednio dopasować dekoracje balonowe do przestrzeni i czym zaskoczyć swoich gości? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

 

Brama balonowa w kolorze flagi USA

Brama balonowa w kolorze flagi USA

 

Jeśli motyw przewodni jest już wybrany, miejsce imprezy zarezerwowane, a goście zostali już zaproszeni, nie pozostaje nic innego jak tylko wybrać odpowiednie dekoracje! Impreza w stylu amerykańskim powinna zostać ozdobiona balonami w kolorach flagi USA, czyli białym, niebieskim i czerwonym! Dobrze sprawdzą się także balony w kształcie gwiazdek z amerykańskiej flagi.

Impreza tematyczna – jaki motyw przewodni wybrać na imprezę firmową?

Impreza firmowa, zwana również imprezą biznesową czy imprezą integracyjną, to coraz popularniejsza forma rozrywki organizowana przez firmy i korporacje. Wybór motywu przewodniego imprezy zależny jest od profilu działalności firmy, okazji uroczystości i miejsca w jakim odbędzie się przyjęcie. Najpopularniejsze motywy przewodnie sprawdzą się na większości wydarzeń firmowych, natomiast istnieje kilka rodzajów imprez tematycznych, które nie będą pasować do uniwersalnych wymagań danego przedsiębiorstwa, jak na przykład impreza Garden Party.

 

Impreza w stylu Wielki Gatsby to najpopularniejszy motyw tematyczny często łączony z imprezą w stylu lat 30., który cieszy się dużym zainteresowaniem głównie ze względu na swoją uniwersalność. Tematyka Wielkiego Gatsby’ego może być dowolnie dostosowana do potrzeb firmowej imprezy, niezależnie czy jest to małe wydarzenie na kilkanaście osób czy ogromna impreza zrzeszająca trzy firmy.

 

Impreza w stylu Wielki Gatsby

Impreza w stylu Wielki Gatsby

 

Amerykańskie disco to motyw, który jest popularnym rozwiązaniem na wielu różnych wydarzeniach takich jak urodziny czy sylwester, ale także na imprezach firmowych! Impreza firmowa w stylu amerykańskim daje wiele możliwości do organizacji spektakularnego wydarzenia. Poza dekoracjami balonowymi, można zastosować też wiele elementów popularnej kultury amerykańskiej, zorganizować gry i zabawy typowe dla tego niezwykłego kraju i przygotować całe menu kuchni Ameryki Północnej. Z głośników popłyną najlepsze amerykańskie kawałki i wszyscy goście poczują się jak na wycieczce po USA.

 

Impreza w stylu amerykańskim

Impreza w stylu amerykańskim

 

Noc w kasynie to kolejny motyw przewodni idealnie pasujący do zorganizowania dużej imprezy firmowej, ponieważ poza odpowiednimi dekoracjami takimi jak fotościanki czy balony z helem, daje organizatorom wiele kreatywnych możliwości organizacyjnych, takich jak stworzenie stołów do gry w pokera czy black jacka, zatrudnienie profesjonalnych barmanów do open baru (który na pewno będzie hitem imprezy!) czy przygotowanie konkursu na najlepsze przebranie!

 

Impreza w stylu amerykańskim – jakie dekoracje wybrać?

Idealne dekoracje na amerykańską imprezę powinny zostać wykonane w kolorze amerykańskiej flagi, więc warto postawić jeszcze na ozdoby w kształcie gwiazdek. Na sztandarze USA znajduje się aż… 50 gwiazd, które symbolizują 50 stanów amerykańskich!

 

Balony i impreza w stylu amerykańskim to doskonałe połączenie, ponieważ Amerykanie uwielbiają spektakularne dekoracje i zabawy z przytupem, dlatego przedstawiamy listę najbardziej efektownych dekoracji balonowych na american party

 

  1. Eleganckie słupki balonowe

    Jako samodzielna dekoracja lub uzupełnienie kompleksowej dekoracji sali, słupki balonowe sprawdzą się znakomicie! Impreza w stylu amerykańskim wybierana jest często przez duże firmy jako motyw przewodni z racji na uniwersalność tej kultury, a słupki balonowe będą odpowiednią dekoracją do każdej przestrzeni!

  2. Balony z helem

    Na imprezach (nie tylko na imprezach firmowych, ale też na wszelkiego rodzaju festynach, szkolnych potańcówkach i urodzinach) w USA zawsze można dostrzec piękne dekoracje balonowe w postaci bram balonowych, łuków z balonów czy girland balonowych, ale zdecydowanie najczęściej pojawiają się właśnie balony z helem! Polecamy Waszej uwadze bukiety balonowe w barwach czerwieni, bieli i niebieskiego z dodatkiem złotych lub srebrnych gwiazdek!

  3. Fotościanka z cekinów

    Olśniewający blask cekinów na dwumetrowej ściance odbijać się będzie na ścianach i oknach w całym pomieszczeniu, a girlanda balonowa otulająca ściankę sprawi, że będzie to najbardziej efektowna ozdoba imprezy! Ścianka z cekinów występuje w naszej ofercie w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej i złotej, natomiast na amerykańską imprezę ozdobimy ją girlandą w kolorze flagi USA!

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego Instagrama i Facebooka lub do kontaktu mailowego i telefonicznego 🙂 Jeśli Wasza impreza firmowa w stylu amerykańskim udała się równie dobrze jak nasza koniecznie pochwalcie się zdjęciami w mediach społecznościowych!