JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Zbliża się impreza sylwestrowa, a Ty nadal nie wiesz, jak urządzić swoje noworoczne przyjęcie? W naszym krótkim przewodniku sylwestrowym znajdziesz pomysły i inspiracje na idealny motyw przewodni na sylwestra i spektakularne dekoracje balonowe! Czas najwyższy rozpocząć planowanie, niezależnie czy będzie to małe przyjęcie w kameralnym gronie czy duże wydarzenie na sali balowej, bo ani się obejrzysz, a już będziemy witać Nowy Rok. Impreza sylwestrowa 2023 będzie niezapomniana.

Zbliża się impreza sylwestrowa, a Ty nadal nie wiesz, jak urządzić swoje noworoczne przyjęcie? W naszym krótkim przewodniku sylwestrowym znajdziesz pomysły i inspiracje na idealny motyw przewodni na sylwestra i spektakularne dekoracje balonowe! Czas najwyższy rozpocząć planowanie, niezależnie czy będzie to małe przyjęcie w kameralnym gronie czy duże wydarzenie na sali balowej, bo ani się obejrzysz, a już będziemy witać Nowy Rok. Impreza sylwestrowa 2023 będzie niezapomniana.

Najlepsze motywy przewodnie na Twojego sylwestra 2023

 

Impreza sylwestrowa to wyjątkowa okazja, zupełnie inna niż typowe imprezy, które odbywają się w ciągu całego roku. Poza funkcją towarzyską i rozrywkową pełni również funkcję symboliczną, przejścia ze starego w nowe, odrodzenia, zapomnienia o błędach i trudnościach. To znak nowego początku, któremu towarzyszy nadzieja na lepsze jutro, wyjątkowo potrzebna po trudnym, minionym roku. Jak w takim razie celebrować sylwestra, żeby tradycji stało się zadość? Wybierz jeden z motywów przewodnich i baw się jak nigdy w życiu.

 

Najlepsze motywy przewodnie to takie, które gwarantują Ci dużo zabawy i radości. Dawno już minęły czasy, gdy wybierano tematykę przyjęcia, która być może i była efektowna, ale jednocześnie nie pasowała do charakteru czy upodobań reszty gości. W tym roku stawiamy na siebie i klimaty, w których czujemy się najlepiej. Upewnij się, że motyw, który wybierzesz, całkowicie Ci się podoba, ponieważ będziesz gospodarzem, a bycie pozytywnie nastawionym do motywu imprezy ułatwi jej planowanie. Nasze propozycje?

 

 • Piżama Party

  Porzuć blichtr i glam na rzecz relaksującego przyjęcia SPA ze swoimi ulubionymi znajomymi. To kameralny i oryginalny sposób świętowania Nowego Roku, który większość uczestników pokocha, świętując w piżamach. Wielkie noworoczne nocowanie może zawierać takie atrakcje jak maraton filmowy, domowe spa czy bitwa na poduszki. Pod sufitem zawieś girlandę balonową z cyframi balonowymi 2023.

 

 • Impreza dekady

  Kto nie lubi retrospekcji? Dodaj element zabawy do noworocznego odliczania, urządzając imprezę dekadową poświęconą latom 70., 80. lub 90. To zabawny, zorientowany na kostiumy pomysł, który zachęca uczestników do kreatywności i wspominania ulubionych momentów z popkultury i historii. Twoje dekoracje i wybór muzyki powinny pasować do wybranej dekady, wraz z fotobudką na tle fotościanki i pełnej humorystycznych rekwizytów z czasów dawnej świetności. Jest to również idealny temat na kilka rund karaoke!

 

 • Czarno-białe przyjęcie w stylu Wednesday z Rodziny Addamsów

  Nie ma chyba osoby, która nie słyszała o nowym serialu Tima Burtona, który pojawił się ostatnio na platformie Netflix. Mowa oczywiście o Wednesday, bohaterce znanej dotychczas z serii Rodzina Addamsów. Fenomenalna Jenna Ortega w roli tytułowej bohaterki przywróciła do mody czerń i biel, a impreza sylwestrowa na miarę balu kruka z Nevermore na pewno przypadnie do gustu, nie tylko nastolatkom. Zamów u nas czarno-białe dekoracje balonowe!

 

 • Bal przebierańców

Dodaj trochę tajemniczości swojej imprezie sylwestrowej dzięki czarującemu motywowi przewodniemu, jakim jest bal maskowy. Imprezy maskaradowe nigdy nie wychodzą z mody i zazwyczaj są dość oficjalne, ale możesz wykorzystać ten temat na szalonej imprezie ze znajomymi. Możesz zaopatrzyć uczestników w maseczki lub zachęcić ich do stworzenia własnych. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na parkiet taneczny i użyj czarnej, złotej i srebrnej kolorystyki, aby ożywić imprezę za pomocą dekoracji balonowych!

 

 

 

Bestsellerowe dekoracje balonowe na sylwestra

 

Czy Twoja impreza sylwestrowa jest już zaplanowana? Jeśli nie to pamiętaj, że dekoracje sylwestrowe powinny znaleźć się na pierwszym miejscu rzeczy do wykonania. Niezależnie od tego czy będzie to wystawne przyjęcie czy rodzinna impreza sylwestrowa w domu, impreza bez dekoracji jest po prostu zwykłym spotkaniem. Przedstawiamy nasz typy dekoracyjne na Nowy Rok –

 

Balony z helem

Balony z helem

 

Dekoracja balonowa na sylwestra

Dekoracja balonowa na sylwestra

 

 

Studniówka 2023

 

Impreza sylwestrowa krok po kroku

 

Aby uniknąć stresu i zaoszczędzić trochę czasu, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas planowania imprezy na sylwestra. Wszystko, począwszy od wyboru koncepcji i ustalenia budżetu, po znalezienie niezapomnianych zaproszeń na imprezę sylwestrową trzeba zorganizować z wyprzedzeniem. Impreza sylwestrowa to cudowna okazja do celebracji, więc sprawdź krok po kroku czy o niczym nie zapomniałeś –

 

 1. Wybierz temat imprezy sylwestrowej, co z powyższym poradnikiem nie powinno stanowić dla Ciebie problemu!

 

 1. Zdecyduj, kogo chcesz zaprosić. Zrób listę gości, aby zorientować się, jak duże będzie Twoje przyjęcie oraz ile zaproszeń trzeba zamówić. Ta wskazówka pomoże Ci zorganizować się i na bieżąco z tym, co będziesz musiał kupić na imprezę w przyszłości. Impreza sylwestrowa wcale nie musi być ogromnym wydarzeniem, żeby zapadła na długo w pamięci.

 

 1. Wybierz miejsce, w którym zorganizujesz przyjęcie i zakwateruj swoich gości. Teraz, gdy masz już pomysł na temat i masz ustawioną listę gości, możesz zdecydować, czy chcesz zorganizować przyjęcie w domu, czy w innym miejscu. Jeśli szukasz bardziej kameralnego przyjęcia z rodziną i przyjaciółmi, zdecyduj się na uroczystość w domu, aby zaoszczędzić pieniądze. Jeśli przyjmujesz zaproszenie więcej niż 15 gości, powinieneś szukać dobrej restauracji czy sali, które są lokalne i łatwo dostępne.
 2. Wysyłaj zaproszenia na przyjęcie z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Wybierz zaproszenia na przyjęcie sylwestrowe pasujące do Twojego motywu i wyślij je wcześniej, aby goście mogli odpowiedzieć w tym pracowitym okresie świątecznym. Nie zapomnij dołączyć do zaproszeń odpowiednich informacji lub szczegółów dotyczących tematycznych zasad ubioru lub wymagań dotyczących kostiumów.

 

 1. Znajdź dekoracje tematyczne, które są unikalne dla Twojego stylu imprezy. Impreza sylwestrowa zasługuje na najlepsze ozdoby w roku, ponieważ w Nowym Roku chodzi o to, aby temat był jak najbardziej zabawny, więc powinieneś zacząć szukać dekoracji tematycznych i wybierać dekoracje już na początku grudnia.

 

 1. Zaplanuj budżet na jedzenie i napojami. W zależności od wielkości przyjęcia możesz poprosić gości, żeby każdy przyniósł jedną potrawę we własnym zakresie, albo zamówić catering. Jeśli planujesz imprezę w restauracji z wyprzedzeniem wybierz menu!

 

 

Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie!