JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dzięki globalizacji czy powszechnemu dostępowi do Internetu impreza na Halloween nie jest już wyłączną domeną Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii, ponieważ Halloween jest celebrowane prawie na całym świecie! Dlatego przygotuj się na noc pełną strachu dzięki naszemu poradnikowi na Halloween, z którym, dowiesz się jakie upiorne dekoracje i przerażające rekwizyty wybrać, za co się przebrać i co robić przez najstraszniejszy wieczór w roku! Zamień swój dom w dom grozy na Halloween 2022, które zapamiętasz na długie lata!

Dzięki globalizacji czy powszechnemu dostępowi do Internetu impreza na Halloween nie jest już wyłączną domeną Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii, ponieważ Halloween jest celebrowane prawie na całym świecie! Dlatego przygotuj się na noc pełną strachu dzięki naszemu poradnikowi na Halloween, z którym, dowiesz się jakie upiorne dekoracje i przerażające rekwizyty wybrać, za co się przebrać i co robić przez najstraszniejszy wieczór w roku! Zamień swój dom w dom grozy na Halloween 2022, które zapamiętasz na długie lata!

 

Muzyka: załatwiona. Zaproszenia: gotowe. Kostiumy: wybrane. Co więcej jest potrzebne do zorganizowania dobrej imprezy Halloween? Wiele! Ale dobra wiadomość jest taka, że bardzo łatwo jest zorganizować małe, kameralne spotkanie dla dorosłych, które jest upiorne i stylowe. Spraw, aby Twoi goście wspominali je przez lata, korzystając z tych łatwych i świątecznych pomysłów na Halloween, które wybrałeś.

 

 

Impreza na Halloween – jak zorganizować Halloween 2022?

Nawet jeśli Halloween jest pełne dekoracji, strachów i gier — planowanie imprezy w tym sezonie nie musi być trudne! Omówimy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja impreza na Halloween 2022 była spektakularna, dzięki tym istotnym elementom:

 

Wybierz datę i godzinę – idealna impreza na Halloween

Pamiętaj o zaplanowaniu daty i wybraniu odpowiedniej lokalizacji z wyprzedzeniem. Czasami Halloween nie wypada w weekend, więc odpowiednio zaplanuj datę, aby była odpowiednia dla wszystkich Twoich gości! Zdecyduj również, gdzie będziesz organizować imprezę. Impreza na Halloween w tym roku przypada na poniedziałek, ale wtorkowe święto sprawia, że możesz zorganizować sobie długi weekend!

 

Wybierz motyw na Halloween 2022

Po zaplanowaniu daty i lokalizacji imprezy Halloween koniecznie wybierz motyw przewodni wydarzenia! Jedne z najpopularniejszych motywów halloweenowych w tym roku to Halloween w Hollywood – przebierz się za swoją ulubioną aktorkę czy aktora w wersji… zombie! Kolejnym popularnym motywem jest Nawiedzony Dom, wyjątkowo dobry pomysł jeśli organizujesz imprezę u siebie i możemy zmienić swoje miejsce w straszny dwór. My polecamy jeszcze Hokus Pokus, czyli motyw słowiańskich czarownic, strzyg i baby jagi.

 

Balony na halloween || Tematyczne Halloween - 4 pomysły na czarno-białe dekoracje

 

 

Zaskocz gości przerażającymi dekoracjami balonowymi

Zacznij planować szczegóły wystroju zgodnie ze swoim motywem przewodnim i zamów u nas dekoracje balonowe na Halloween! Skontaktuj się z naszym zespołem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailowo, a my pomożemy Ci wybrać najstraszniejsze dekoracje i ozdobimy cały Twój dom niczym Nawiedzony Dwór! Niezależnie od tego, czy planujesz subtelne ozdoby czy kompleksowe dekoracje na Halloween zainspiruj się naszymi pomysłami prezentowanymi poniżej!

 

IMG 20211031 171344

Dynie na halloween a w tle ściana z balonów z pająkami.

 

 

Przygotuj swoje menu halloweenowe

Nie ma dobrej imprezy bez odpowiedniego menu! Upewnij się, że Twoje pomysły na jedzenie i napoje są dobrze zaplanowane na długo przed imprezą, dzięki czemu nie będziesz musiała robić zakupów w ostatniej chwili ani gotować czegoś na szybko. A jakie są najlepsze potrawy na Halloween? Polecamy drobne przekąski, takie jak kanapki z pająkami (przygotuj efektowne ozdoby z różnych warzyw 😉 ) ciasto z dyni czy indyka w sosie żurawinowym! A do picia? Impreza na Halloween najlepiej smakuje z grzanym winem!

 

Czarno białe dekoracje || Tematyczne Halloween - 4 pomysły na czarno-białe dekoracje

 

 

Najlepsze dekoracje na Halloween

 

Mamy rewelacyjne, upiorne pomysły na dekoracje halloweenowe! Impreza na Halloween potrzebuje efektownej oprawy balonowej, a my chcemy, żeby Twoje dekoracje wyróżniały się na tle innych imprez. Stosujemy fantazyjne, ale wyrafinowane elementy dekoracyjne wykończenia – od tematycznych dekoracji po jesienne kwiaty, te elementy zmienią Twoje przyjęcie Halloween w przerażające i zabawne wydarzenie!

 

 

Dekoracje stołu na Halloween

Impreza na Halloween powinna zawierać najważniejsze elementy tego święta, czyli przerażające świece w każdym kącie, pająki i pajęczyny, a przede wszystkim dynie! Dekorując stoły używamy wyobraźni i dodajemy niespodziewane elementy, które tworzą odpowiedni klimat. Na przykład? Tradycyjne świece umieszczamy w starych butelkach po winie (gdzie czarownice trzymają swoje mikstury), aby wprowadzić tajemniczy nastrój!

Kwiaty są obowiązkowym elementem każdego nakrycia stołu i tak jest również w przypadku Halloween. Na tę szczególną okazję wybierz coś mrocznego i pięknego zarazem, czyli jesienne kwiaty takie jak wrzosy czy astry, albo stwórz bukiety z suszonych roślin i jesiennych liści!

 

Dekoracje halloween w domu

Dekoracje halloween w domu

 

Do dekoracji stołu na Halloween najlepiej sprawdzą się balony z helem zamienione w eleganckie kompozycje balonowe! Choć w przypadku Halloween będą to upiorne dekoracje balonowe ozdobione pajęczynami i pająkami! W zależności od motywu imprezy dekoracja może być wykonana w różnych kolorach, ale najpopularniejsze są wersje – czarno-białe balony ozdobione pająkami lub sztuczną krwią, lub czarne, pomarańczowe, fioletowe i zielone balony spowite pajęczynami, albo balony foliowe w takich kształtach jak kapelusz czarownicy, dynia, kociołek czy czarny kot!

 

 

Impreza na halloween i najlepsze dekoracje wewnętrzne

Cukierki i słodkości to istota halloweenowego święta, dlatego żadna impreza na halloween się bez nich nie obejdzie! Najlepiej prezentują się wsypane do wiaderka w kształcie dyni – takiego samego jak to, z którym dzieci biegają od drzwi do drzwi wołając „cukierek albo psikus”! Połóż obok nich upiorną maskę mordercy z filmu „Krzyk”, aby nie było zbyt kolorowo 😉

 

Odpowiednim urozmaiceniem dekoracji domowych będą papierowe girlandy w kształcie nietoperzy, pająków albo duchów! Najlepiej prezentują się zawieszone wokół drzwi lub… girlandy z balonów! To nasza najpopularniejsza halloweenową dekoracja, idealna na imprezę w domu, ponieważ możemy dostosować ją do konkretnych wymiarów i miejsca, w którym ma zawisnąć.

 

Dekoracje balonowe na Halloween

Dekoracje balonowe na Halloween

 

Dynie, dynie i jeszcze raz dynie! To nieodłączny symbol Halloween, który może dodatkowo przynieść nam dużo zabawy, jeśli zdecydujemy się na samodzielne wykonywanie lampionów z dyni! Różne kształty, miny i kolory pomogą w stworzeniu odpowiedniej atmosfery, a dodatkowo można zorganizować konkurs wśród gości na najładniejszą i najstraszniejszą dynię roku!

Pochwal się swoimi dekoracjami na Halloween 2022 na naszym Facebooku i Instagramie, a na następne wydarzenie otrzymasz 10% rabatu!