JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Impreza firmowa to dla wielu przedsiębiorstw trudny orzech do zgryzienia. Dlatego poniżej prezentujemy poradnik jak zorganizować idealną imprezę firmową, radzimy jakie dekoracje balonowe wybrać i dlaczego żadna impreza firmowa nie obędzie się bez ścianki balonowej z logo firmy!

Impreza firmowa to dla wielu przedsiębiorstw trudny orzech do zgryzienia. Dlatego poniżej prezentujemy poradnik jak zorganizować idealną imprezę firmową, radzimy jakie dekoracje balonowe wybrać i dlaczego żadna impreza firmowa nie obędzie się bez ścianki balonowej z logo firmy!

Jak zorganizować udaną imprezę firmową?

 

Impreza firmowa to ważne wydarzenie w działalności każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego czy impreza firmowa jest organizowana z okazji świąt Bożego Narodzenia (wigilia firmowa to obecnie najpopularniejsze wydarzenie wśród firm), świetnych wyników, zarobienia pierwszego miliona przez firmę czy w nagrodę za ciężką pracę wszystkich zatrudnionych osób, warto pamiętać o kilku kwestiach, które składają się na udaną imprezę pracowniczą.

Impreza firmowa

Impreza firmowa

Po pierwsze – zaproszenia. W dobrym tonie jest zaprosić wszystkich pracowników, nawet personel techniczny czy sanitarny, czyli osoby sprzątające, ochronę czy konserwatorów. O pracownikach technicznych bardzo często się zapomina a stanowią oni fundament działalności firmy, choć na co dzień często są niezauważalni. W zależności czy będzie to duża impreza, czy tylko kameralne wydarzenie należy rozpatrzyć, czy pracownicy będą zapraszani indywidualnie na przykład na wigilię firmową, z osobą towarzyszącą na przykład na bal, czy całymi rodzinami na przykład na piknik rodzinny. Zaproszenia można wysłać tradycyjnie w kopertach na adres zamieszkania lub mailowo, w duchu ekologii.

 

Drugim ważnym aspektem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację imprezy. Impreza firmowa to formalne wydarzenie, dlatego powinna zostać zorganizowana w restauracji, na sali balowej lub w murach firmy, o ile dysponujecie odpowiednią przestrzenią. Przy wyborze lokalizacji warto rozpatrzyć kwestię dekoracji. Impreza firmowa wymaga wybrania odpowiednich dekoracji balonowych takich jak girlanda balonowa (napis balonowy z logo firmy będzie do niej idealnie pasował!), helowe balony z logo firmy czy nasza najpopularniejsza dekoracja ścianka balonowa z logo firmy.

Balony na 30. rocznicę firmy

Balony na 30. rocznicę firmy

Po trzecie, gdy goście są już zaproszeni, miejsce wydarzenia wybrane a dekoracje balonowe już zaplanowane, czas na wybranie menu, muzyki i fotografa, który upamiętni to wyjątkowe wydarzenie dzięki pięknym zdjęciom pamiątkowym! Impreza firmowa nie różni się aż tak bardzo od innych imprez i wydarzeń, dlatego warto brać pod uwagę swoje doświadczenia z organizacji imprez innego typu i trzeba pamiętać, że diabeł tkwi w szczegółach! Dowiedzcie się również jakie są alergie i diety posiadają Wasi pracownicy, żeby dobrać odpowiednie menu dla każdego. Dzięki temu Wasza impreza firmowa będzie niepowtarzalna.

 

 

Ścianka balonowa z logo firmy i inne dekoracje idealne na imprezę firmową

 

Wiele osób ma dylemat, jakie dekoracje balonowe wybrać na imprezę firmową? Żeby wszystko pasowało idealnie należy określić jakim budżetem dysponuje firma, ilu gości będzie zaproszonych na to wydarzenie, ustalić w jakim miejscu odbywa się impreza firmowa oraz jaka jest okazja urządzanej imprezy. Warto pamiętać, że w JUBILA tworzymy dekoracje również na imprezy tematyczne! Wybranie motywu przewodniego na imprezę firmową jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu wszystkie aspekty można dostosować do jednego tematu. Jeśli zdecydujecie się na imprezę w stylu lat 80. muzyka, dekoracje i jedzenie, wszystko to będzie nawiązywać do klimatu retro! Wybierając motyw Kasyno, pomożemy Wam zaaranżować przestrzeń jak w hotelowym kasynie w Las Vegas!

 

Najpopularniejsze dekoracje balonowe na imprezę firmową to przede wszystkim te z logo firmy! Logo firmy może być nadrukowane na balonach, ułożone z balonów (co sprawdza się szczególnie dobrze przy prostych, minimalistycznych znakach) lub stworzone jako napis balonowy. Dzięki takiej dekoracji impreza firmowa nabierze jeszcze bardziej ekskluzywnego charakteru! Poniżej prezentujemy listę na najlepsze dekoracje firmowe – sprawimy, że Wasza impreza firmowa będzie niezapomniana!

 

  1. Ścianka balonowa z logo firmy

    To nasz numer jeden w dekoracjach balonowych na imprezy firmowe! Ścianka balonowa ozdobiona logo firmy nie tylko pięknie się prezentuje, ale także stanowi doskonały punkt do robienia zdjęć pamiątkowych, które można następnie zamieścić na stronie internetowej firmy. Będą one doskonałym dowodem na to jakie warunki pracy panują w Waszej firmie!

  2. Balony z helem

    Balony z helem to bardzo uniwersalna dekoracja, która będzie pasować do każdego miejsca, niezależnie od tego, gdzie impreza firmowa jest organizowana! Balony z helem można zaaranżować w dowolny sposób – jako bukiet balonowy na stoły, jako sufit balonowy czy jako balony led, które goście będą mogli wypuścić w niebo! Balony z helem doskonale nawiązują kolorystycznie do dekoracji głównej takiej jak ścianka balonowa czy brama z balonów.

  3. Brama balonowa i słupki balonowe

    Organiczna brama z balonów to dekoracja, która pasuje przede wszystkim do imprez w restauracji czy dużej sali balowej. Impreza firmowa nabierze dzięki niej elegancji, a goście będą mieli dzięki niej wielkie wejście! Jeśli planujecie eleganckie przyjęcie brama balonowa sprawdzi się doskonale!

 

Organiczne slupki balonowe na impreze firmowa

Organiczne słupki balonowe na imprezę firmową

 

Jeśli szukacie kompleksowych dekoracji na imprezę, a Wasza impreza firmowa jest nietypowa i potrzebujecie indywidualnej oferty specjalnie dla Waszej firmy zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej, pod numerem telefonu lub na naszym Facebooku!