JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Impreza firmowa i balony z konfetti to idealne połączenie do wręczenie premii dla pracowników! Niezależnie od tego czy będzie to kwartalna lub roczna premia czy też bon za zwiększenie średnich obrotów lub pozyskanie nowego klienta warto zrobić to w oryginalny sposób, na przykład przy użyciu dekoracji balonowych.

 

 

 

Dekoracje balonowe jako sposób na wręczenie premii na imprezie firmowej?

 

Zbliża się okres rozdania kwartalnych lub rocznych premii i zastanawiasz się jak wręczyć swoim pracownikom bony? Impreza firmowa będzie ku temu idealną okazją. Twoi pracownicy powinni poczuć się wyjątkowo, nie tylko z powodu premii, ale również sposobu jej wręczenia. Muszą czuć, że są ważni dla firmy i dla swoich przełożonych, ponieważ jako część zespołu, w którym są szanowani i doceniani będą częściej i chętniej angażować się w swoją pracę. W takim razie w jaki sposób ich docenić? Zorganizuj imprezę firmową specjalnie dla swoich pracowników z okazji ich wyników i starań, a podczas zabawy wręcz im premie czy bony w wyjątkowo efektywny sposób, najlepiej przy użyciu dekoracji balonowych.

Balony z konfetti

Balony z konfetti

Impreza firmowa powinna być zorganizowana dla pracowników przynajmniej raz do roku. Najczęściej impreza firmowa jest łączona z większym wydarzeniem jakim są na przykład święta bożego narodzenia (wszyscy uwielbiają Wigilię pracowniczą) czy walentynki, ale możesz zorganizować również imprezę firmową tylko z okazji premii pracowniczych. Dzięki temu pracownicy poczują się docenieni i wyjątkowi. Możesz zorganizować imprezę firmową w jednym z naszych motywów – Wielki Gatsby albo Casino, a my zorganizujemy dla Ciebie wyjątkowe dekoracje balonowe na tą okazję!

 

Wiemy jak ważne jest dbanie o pracowników, ponieważ jak to mówią „dobrego pracownika ze świecą szukać!” Dlatego impreza firmowa jest idealną okazją ku temu, żeby okazać swoją wdzięczność i zaufanie do pracowników. Jeśli dodamy do tego premię pracowniczą i balony z konfetti mamy przepis na sukces murowany!

 

Balony z konfetti hit czy kit?

Premie już rozpisane, pracownicy zaproszeni, dekoracje balonowe przygotowane, a impreza firmowa zapowiada się wystrzałowo? Brakuje Ci tylko pomysłu jak wręczyć swoim pracownikom wyczekane premie?  Nic prostszego! Mamy kilka pomysłów w jaki sposób możesz wręczyć premie, ale zdecydowanie najbardziej spektakularne będzie użycie do tego balonów z konfetti! Balony z konfetti to doskonały wybór, ponieważ łącza w sobie kilka poszczególnych pomysłów – balony z helem, konfetti, transparentność, żeby w środku było widać bon z premią! Czego chcieć więcej?

 

Poniżej przedstawiamy nasze top 3 dekoracje balonowe do wręczenia premii pracowniczej –

  1. Balony z konfetti
  2. Balony z helem
  3. Bukiet z balonów
Balony z helem

Balony z helem

Powyższe dekoracje można ze sobą łączyć tworząc na przykład prezent balonowy!

 

Nagrody firmowe są już przygotowane, tylko zastanawiasz się nad sposobem ich wręczenia? Mamy na to kilka pomysłów. Jeśli premie pracownicze są już przyznane i dostanie je każdy z pracowników najlepiej wybrać jednakowy sposób ich wręczenia. Dekoracje balonowe mają znacznie więcej funkcji niż tylko ozdoba, więc możesz z powodzeniem wykorzystać je do wręczenia bonów! Balony z konfetti nie są jedynym ciekawym rozwiązaniem. Jeśli wręczasz bony pracownicze w czasie Wigilii stworzymy dla Ciebie piękne drzewko z balonów z kolorowymi bombkami, między które możesz powtykać koperty z premiami. Możemy stworzyć dla Ciebie dowolny kształt z balonów – choinka z balonów, serce z balonów czy cokolwiek sobie wymarzysz. Kompozycje balonowe to nasza specjalność!

 

Dekoracje balonowe na imprezę firmową

Dekoracje balonowe na imprezę firmową

Inne alternatywne dekoracje balonowe, które będą idealnie pasować do klimatu imprezy firmowej to przede wszystkim ścianki do zdjęć. Ścianka do zdjęć może być wykonana w dowolnym kształcie, zawierać logo firmy czy inny dowolny napis czy ozdobę. Ścianki z balonów, inaczej fotościanki, zamawiana na imprezy firmowe tworzymy zazwyczaj w barwach firmy, ale jeśli organizujesz imprezę tematyczną dopasujemy ją do wybranego motywu, np. art. deco na imprezę Wielki Gatsby! Tło do zdjęć będzie odpowiednie na dużą imprezę korporacyjną, gdzie nagradzani pracownicy będą zapraszani na środek Sali czy scenę po odbiór nagrody pracowniczej. Wtedy. Podczas odebrania premii można zrobić pracownikowi pamiątkowe zdjęcie z tej ważnej uroczystości.

 

Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i profil na Instagramie!