JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Dekoracje balonowe na wigilię firmową pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalny, świąteczny klimat!

 

Wigilia firmowa – o czym musisz pamiętać?

Wigilia firmowa będzie miała różną formułę w zależności od firmy, w której pracujesz. Jeśli jest to mała lub średnia firma, w której większość pracowników dobrze się zna na pewno będzie to kameralne wydarzenie, podczas którego goście przyniosą własnoręcznie przygotowane potrawy i wezmą udział w losowaniu osoby, dla której będą przysłowiowym Świętym Mikołajem! Organizacją wigilii firmowej w dużej korporacji zajmie się najprawdopodobniej dział HR, dysponujący znacznie większym budżetem niż małe i średnie firmy. W dużych przedsiębiorstwach prezenty dla pracowników zazwyczaj zapewnia firma, a świąteczny budżet inwestuje się w dekoracje balonowe na wigilię firmową.

Impreza firmowa na święta

Impreza firmowa na święta

Niezależnie jednak czy Twoja firma jest mała, średnia czy jest dużym przedsiębiorstwem, organizacja wigilii firmowej powinna obejmować kilka najważniejszych elementów – dekoracje wigilijne, przekąski na wigilię, prezenty na wigilię firmową oraz konkursy na wigilię firmową. W naszym poradniku przedstawimy Ci najciekawsze pomysły na sprawdzone tradycje wigilijne, które na pewno spodobają się twoim pracownikom.

 

  1. Dekoracje balonowe na wigilię firmową

Organizację wigilii firmowej warto zacząć od zaplanowania dekoracji wigilijnych. To przede wszystkim dekoracje są odpowiedzialne za stworzenie odpowiedniego klimatu, który wprowadzi na przyjęcie prawdziwego ducha świąt! Najpopularniejszą ozdobą świąteczną jest oczywiście choinka. Najlepszym rozwiązaniem do firmy będzie choinka sztuczna, która znacznie dłużej niż prawdziwa zachowa świeżość i elegancję, nawet gdy w Nowym Roku pracownicy wrócą do pracy z urlopu. Jeśli jednak choinka to za mało warto wybrać też inne dekoracje balonowe na wigilię firmową. Szczególnie… dekoracje balonowe!

 

Dekoracje balonowe na wigilię firmową możemy stworzyć w różnych kolorach i wzorach. Prezentujemy nasze polecenia –

 

Złoto-czerwona girlanda balonowa zdobiona ostrokrzewem! Ta piękna dekoracja wigilijna przypominająca bombki na choince idealnie ozdobi schody, drzwi wejściowe lub barek! Możemy udekorować małe biuro klimatyczną girlandą balonową lub dużą przestrzeń biurową ozdobić spektakularną girlandą o długości nawet kilkunastu metrów.

 

Dekoracje balonowe w kształcie prezentów i innych świątecznych kształtów to doskonała ozdoba na bardziej kameralne przyjęcia firmowe. Balony z helem w kształcie choinek, bombek, reniferów czy bałwanów wprowadzą odpowiedni świąteczny klimat, ale mogą także stanowić idealne uzupełnienie dużych dekoracji. Dekoracje balonowe na wigilię firmową to kluczowa kwestia każdej świątecznej imprezy!

Mikołajkowy prezent

Mikołajkowy prezent

 

  1. Świąteczne potrawy i przekąski wigilijne

Gdy dekoracje wigilijne są już wybrane konieczne będzie wybranie odpowiednich dań i przekąsek. Jeśli firmowa wigilia jest kameralnym wydarzeniem poproś każdego o przyniesienie jednej potrawy, przekąski lub ciasta. W ten sposób wigilia firmowa nabierze rodzinnego, domowego charakteru! Postaw na barszcz z uszkami, sałatkę jarzynową i pierogi ruskie! Na deser idealne będą kremówki, ale nie zapomnij, żeby zacząć od łamania się opłatkiem.

 

  1. Prezent na wigilię firmową

Jeśli twoja firma ma przeznaczony budżet na prezenty dla pracowników warto podarować im coś co będzie albo praktyczne, albo kreatywne, a najlepiej jedno i drugie. Warto także pomyśleć o prezentach dla dzieci pracowników (i niekoniecznie muszą to być słodycze), takich jak bilety do kina czy parku rozrywki. Pracownicy mogą również dobrowolnie wziąć udział w losowaniu osoby, której wręczą prezent (w ograniczonym budżecie).

 

 

  1. Konkursy na wigilię firmową

Nie ma wigilii firmowej bez zabawy, a najlepszą zabawę dają wspólne gry i konkursy. Rozgrzewają one atmosferę przyjacielską rywalizacją i pomagają w zacieśnianiu więzi między ludźmi. Naszą ulubioną zabawą jest konkurs brzydkich świątecznych swetrów. Wszyscy uwielbiamy ciepłe, wełniane swetry w choinki, renifery i śnieżynki – świąteczne swetry to równie dobra ozdoba jak i dekoracje balonowe na wigilię firmową, a zwycięzca na najbardziej świąteczny i najbrzydszy sweter dostanie nagrodę! Możesz też zorganizować konkurs na najpiękniejszą bombkę lub najsmaczniejsze pierniczki!

 

 

 

Konkursy na wigilię firmową, dekoracje balonowe takie jak brama balonowa i balony z helem czy świąteczne ciasteczka może nie kojarzą się z tradycyjną wigilią, ale to właśnie urok jaki ma w sobie wigilia firmowa – możemy wybrać nasze ulubione świąteczne zwyczaje i świętować razem z naszymi kolegami po fachu! Wy zajmijcie się świętowaniem a my dostarczymy dla Was balonowe dekoracje idealne na wigilię firmową! Więcej inspiracji znajdziecie w naszej Galerii oraz na naszym Instagramie i Facebooku!