JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Czarny Piątek – wszystko co musisz wiedzieć o Black Friday

 

Czarny Piątek, czyli Black Friday to dzień następujący po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych, który charakteryzuje się znacznymi obniżkami cen w sklepach internetowych i stacjonarnych. Czarny Piątek spopularyzował się nie tylko w USA, ale także w Europie, w tym w Polsce. Zazwyczaj jest to dzień pełen specjalnych ofert zakupowych i dużych zniżek. Black Friday jest uważany za początek świątecznego sezonu zakupowego.

 

Nazwa Black Friday nawiązuje do krachu na giełdzie w 1869 roku. Większość sklepów zabiegających o nowych kupujących, a także o utrzymanie stałych klientów oferuje duże rabaty na elektronikę, zabawki i inne prezenty lub przynajmniej pierwszą okazję dla konsumentów na zakup bestsellerów. Równie ważny dla sprzedawców detalicznych jest Cyber Monday, czyli pierwszy dzień powrotu do pracy dla wielu konsumentów po długim świątecznym weekendzie.

 

Zakupy na Black Week

Zakupy na Black Week

 

Obecnie Czarny Piątek staje się coraz dłuższym wydarzeniem — Czarnym Weekendem (Black Week), a nawet Czarnym Miesiącem, w ciągu którego sprzedający oferują obniżki cenowe na niektóre produkty. Dekoracje sklepu na Black Friday to kluczowy środek sprzedażowy, który spełnia wiele funkcji – podkreśla atrakcyjność oferty Twojego sklepu/firmy, zwraca uwagę potencjalnych klientów na tle innych sprzedawców, zachęca klientów do odwiedzenia Twojego sklepu, szczególnie jeśli jego wnętrze także jest ozdobione eleganckimi dekoracjami. Najlepsze dekoracje na Black Friday z JUBILA to słupki z balonów i girlanda z balonów organicznych.

 

 

Jak przyciągnąć klientów na Black Friday?

Dekoracje sklepu na Black Friday to przede wszystkim dekoracje balonowe wnętrza sklepu!

Zbliża się największa wyprzedaż w roku, czyli Black Friday, a dokładniej Black Week! To rewelacyjna okazja dla przedsiębiorców, sprzedawców i właścicieli firm oraz sklepów, żeby znaleźć nowych kupujących i zadbać o stałych klientów! Dlatego teraz nadszedł najlepszy czas, na znalezienie odpowiednich dekoracji, które pomogą w promocji Twojego biznesu. W Jubila oferujemy dekoracje na Black Friday, dekoracje na Black Week i dekoracje na Cyber Monday. Najpopularniejsze dekoracje na Black Friday to przede wszystkim słupki balonowe, które stawiamy przed sklepem lub firmą, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Świetnie sprawdzają się także girlandy z balonów wieszane nad witrynę oraz balony na patyczkach (ekologicznych!) uwielbiane przez dzieci.

 

Czarny Piątek w Polsce

Czarny Piątek w Polsce

Black Friday w Polsce cieszy się rosnącą popularnością z roku na rok. Ze względu na pandemię sklepy stacjonarne w 2020 roku były zamknięte, dlatego obecnie wiele sklepów planuje przeróżne atrakcje dla klientów, żeby przyciągnąć jak najwięcej osób. Zastanawiasz się jak wyróżnić się na tle konkurencji? Zdecyduj się na dekoracje balonowe wnętrza sklepu – zwrócą uwagę i zachęcą do odwiedzenia Twojego sklepu!

 

  1. Girlanda z balonów organicznych

Organiczna girlanda balonowa to najbardziej efektowna z dostępnych dekoracji firmowych.  Zwróci uwagę kupujących na Twój sklep lub firmę na tle pozostałych sklepów, szczególnie jeśli Twój lokal znajduje się w galerii handlowej. Girlanda z balonów zawieszona nad witryną sklepową tworzy wrażenie eleganckiej bramy, szczególnie dzięki foliowym balonom! Jeśli nie posiadasz palety barw nawiązującej do logo Twojej marki zdecyduj się na klasyczne czarne balony z dodatkiem przezroczystych i złotych balonów!

 

  1. Słupki z balonów

Słupki balonowe w wersji organicznej lub klasycznej będą doskonałą formą reklamy Twojego lokalu. Nie tylko ozdobią wejście do Twojego sklepu, ale także podkreślą kolory Twojej firmy i jej logo. Słupki balonowe możemy zwieńczyć efektownymi balonami z helem, na przykład w kształcie gwiazd lub balonami cyframi, które będą symbolizować czekające w środku rabaty!

  1. Balony na patyczku

Dbając o środowisko zapewniamy biodegradalne balony na ekologicznych patyczkach. Zamów je już teraz a stworzymy dla Ciebie balony z logo Twojej firmy! Nie tylko dorośli konsumenci odwiedzają sklepy na Black Friday. Dzieci często namawiają rodziców na odwiedzanie różnych ciekawych sklepów, a balony na pewno przyciągną je do Ciebie!

 

Zastanawiasz się w jaki jeszcze sposób możesz zareklamować swój biznes na Black Week?

Aby zaakcentować profesjonalizm swojej marki wybierz balony w firmowych barwach swojego biznesu. W naszej ofercie znajdziesz też usługę dekoracji balonowych z personalizowanym nadrukiem – zamów balony z logo Twojej firmy! Dekoracje sklepu na Black Friday to obowiązkowy punkt marketingowy dla nowoczesnego przedsiębiorcy. Udostępnij zdjęcie naszej dekoracji w swoich mediach społecznościowych i zyskaj 10% rabatu na następne dekoracje! Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama po więcej inspiracji 🙂