JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Komunia to wyjątkowe wydarzenie organizowane zazwyczaj w klasycznej formule, ale mamy dla Ciebie pomysł na przyjęcie komunijne w stylu Garden Party! Mimo, że organizacja komunii nie zmieniła się za bardzo na przestrzeni ostatnich lat to coraz więcej osób decyduje się tematyczne przyjęcia komunijne. Najpopularniejszym motywem przewodnim przyjęcia komunijnego w sezonie 2022 jest garden party, czyli przyjęcie na świeżym powietrzu. 

Komunia to wyjątkowe wydarzenie organizowane zazwyczaj w klasycznej formule, ale mamy dla Ciebie pomysł na przyjęcie komunijne w stylu Garden Party! Mimo, że organizacja komunii nie zmieniła się za bardzo na przestrzeni ostatnich lat to coraz więcej osób decyduje się tematyczne przyjęcia komunijne. Najpopularniejszym motywem przewodnim przyjęcia komunijnego w sezonie 2022 jest garden party, czyli przyjęcie na świeżym powietrzu. 

 

Ile może kosztować dekoracja sali na przyjęcie komunijne?

 

Komunia to pierwsze tak ważne wydarzenie w życiu dziecka, które nierozerwalnie wiąże się z nowym etapem jego życia. Na tę uroczystość przyjeżdża rodzina i przyjaciele, aby wspólnie celebrować ten ważny, duchowy moment, dlatego tak ważne jest przygotowanie idealnego przyjęcia komunijnego. Dlatego kluczowe jest prawidłowe zarządzanie budżetem, przeznaczonym na organizację tego wydarzenia. Poza uroczystym strojem dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, w koszta należy również wliczyć menu na komunię, zaproszenia dla gości oraz dekoracje sali na przyjęcie komunijne

 

Komunia 2022

Komunia 2022

 

Istotne przy wybieraniu dekoracji na komunię jest pytanie “ile może kosztować dekoracja sali na przyjęcie komunijne?”. Jest to kwestia zależna od kilku czynników. Istotna jest przede wszystkim kwestia ilości zaproszonych gości, miejsca, w którym będzie odbywać się komunia, oraz typu wybranej dekoracji. Mimo wszystko dekorację zazwyczaj dobieramy do budżetu jakim dysponują nasi klienci, a nie odwrotnie. 

 

8d21019d95d526ced90b91cbf890e87c 1

 

Przyjęcie komunijne to uroczyste wydarzenie, które zasługuje na piękną oprawę, więc dekoracje balonowe na przyjęcie komunijne nadają się idealnie! Niezależnie od tego czy planujecie przyjęcie komunijne w domu, w restauracji czy na świeżym powietrzu dobierzemy dekoracje balonowe odpowiednie do waszych potrzeb, z uwzględnieniem konkretnego budżetu i preferencji. Najpopularniejsze, a zarazem najpiękniejsze dekoracje komunijne tworzymy zawsze na bazie białych balonów i uzupełniamy je balonami i dodatkami w kolorze srebra, złota, pudrowego różu lub błękitu. Dekoracje balonowe na komunię wyglądają świetnie także z dodatkiem przezroczystych balonów oraz balonów z konfetti. 

 

Dekoracje komunijne na przyjęcie dla dziewczynki

Dekoracje komunijne na przyjęcie

 

Cena dekoracji sali na przyjęcie komunijne będzie się zmieniać zależności od wybranego rodzaju balonów i innych elementów dekoracji, jednak wszystko zależy od indywidualnej wyceny przygotowanej dla naszych klientów odpowiednio do ich potrzeb. Ceny za dekoracje komunijne zaczynają się od 280 zł za standardową girlandę balonową i sukcesywnie rosną w zależności od wybranego typu dekoracji balonowych oraz od ich rozmiarów czy wybranych materiałów (patrz Cennik). Przygotowujemy także kompleksowe dekoracje sali na przyjęcie komunijne, które zawierają w sobie takie dekoracje jak dekoracja krzeseł na komunię, balonowy łuk, fotościanka, i stół komunijny ozdobiony w nawiązaniu do pozostałych dekoracji.

 

Przyjęcie komunijne na świeżym powietrzu

 

Komunia to uroczystość organizowana w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda jest już nieco łaskawsza, a dni po zimie robią się coraz cieplejsze i bardziej słoneczne. Organizując komunię w maju, a tym bardziej w czerwcu warto zastanowić się nad zorganizowaniem przyjęcia w wersji garden party, zwłaszcza jeśli posiadasz duży ogród lub działkę. Jeśli obawiasz się pogorszenia pogody, która niestety bywa czasem kapryśna i lubi płatać figle, miej w pogotowiu namiot ogrodowy lub altankę! Jeśli nie dysponujesz taką formą zadaszenia zawsze możesz przenieść się z gośćmi do domu w razie niespodziewanego wiosennego deszczu! 

 

Komunia na świeżym powietrzu

Komunia na świeżym powietrzu

 

Przyjęcie komunijne na świeżym powietrzu – jakie są jego wady i zalety? Jak już wspomnieliśmy powyżej, największą wadą przyjęcia garden party jest niepewność udanej pogody. Jeśli jednak dysponujesz jakąś formą zadaszenia na działce z łatwością wyeliminujesz ten problem. W przypadku braku altanki możesz wynająć zewnętrzny namiot na przyjęcie komunijne. Biały namiot będzie pięknie wyglądał na pamiątkowych zdjęciach przyozdobiony dekoracjami balonowymi! Brzydka pogoda jest jedyną wadą, na którą wpadliśmy, jaka może się wiązać z przyjęciem komunijnym w ogrodzie. Zalet takiego rozwiązania jest zdecydowanie więcej. Nieograniczona przestrzeń dla gości, brak konieczności wynajmowania restauracji czy sali na komunię, bliskość natury i miejsce zabaw dla dzieci to tylko najważniejsze z nich!

 

Dekoracje komunijne

Dekoracje komunijne

 

Zastanawiasz się czy organizując przyjęcie komunijne w stylu garden party nadal warto decydować się na dekoracje balonowe? Oczywiście, że tak! Balony nie reagują dobrze jedynie w skrajnych temperaturach i warunkach pogodowych, dlatego wiosna jest doskonałą porą na organizację imprezy z dekoracjami balonowymi na zewnątrz. Girlanda balonowa z dodatkiem srebrnych i przezroczystych balonów będzie odpowiednią dekoracją balonową do ozdobienia namiotu ogrodowego, natomiast brama balonowa to najczęściej wybierana dekoracja do postawienia na wejściu do ogrodu! Girlanda z balonów może również służyć do stworzenia pięknej kompozycji na długi stół komunijny, a balony z helem mogą ozdabiać miejsca siedzące dla gości! 

 

Potrzebujesz więcej inspiracji na wyjątkowe przyjęcie komunijne swojego dziecka? Odwiedź nasz profil na Facebooku, żeby znaleźć zdjęcia naszych najpiękniejszych dekoracji lub zadzwoń do nas i umów się na indywidualne darmowe konsultacje z naszym profesjonalnym zespołem!