JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Fotograficzna sesja mikołajkowa – pomysły na to jak dobrze spędzić mikołajkowy okres

 

Mikołajki, obchodzone w Polsce 6 grudnia, to jedno z najpopularniejszych i najradośniejszych świąt w roku! Mikołajki obchodzimy nie tylko w domowym zaciszu z naszymi najbliższymi, ale także w przedszkolach, szkołach i w pracy. Ozdoby mikołajkowe pojawiają się wszędzie – w małych sklepikach, galeriach handlowych, w szkołach, firmach i na ulicach. Mikołajki to także czas, kiedy życie zwalnia szybkie tempo a my więcej czasu przeznaczamy na drobne przyjemności i czas z rodziną czy przyjaciółmi wspólnie oglądając świąteczne filmy, piekąc i gotując potrawy wigilijne czy grając w planszówki. Jeśli jednak szukacie nowych interesujących sposobów na spędzanie wolnego czasu mamy dla was rewelacyjny pomysł – fotograficzna sesja mikołajkowa!

Świąteczna ścianka balonowa

Świąteczna ścianka balonowa

Okres jesienno-zimowy nie sprzyja wielu aktywnościom. Dni są coraz krótsze, pogoda bardziej kapryśna i słabsza odporność często prowadzi do przeziębienia. Dlatego najwięcej czas spędzamy w naszych domach i mieszkaniach, przez co czasem dopada nas sezonowa nuda. Jeśli brakuje Wam pomysłów na ciekawe spędzanie czasu mamy dla Was idealne rozwiązanie. Jest to sesja mikołajkowa! I nie jest to opcja tylko dla siedzących w domu. Sesja mikołajkowa idealnie sprawdzi się na zdjęcia dla przedszkolaków, zdjęcia szkolne i jako mikołajkowa sesja firmowa.

 

Jak zorganizować sesję z okazji mikołajek – najlepsze rady i pomysły

 

Fotograficzna sesja mikołajkowa musi różnić się od zwykłej sesji zdjęciowej. Sesja zdjęciowa z okazji Mikołajek powinna mieć odpowiedni klimat, wszyscy uczestnicy sesji powinni być ubrani odświętnie i radośnie a fotograf koniecznie musi zadbać o mikołajkowe dekoracje balonowe! W naszym artykule dowiesz się jak wykorzystać balony organiczne i fotościanki do idealnej sesji mikołajkowej, niezależnie od tego czy będzie to ogromna mikołajkowa sesja firmowa, intymna sesja rodzinna czy mini sesje zdjęciowe dla par czy grup przyjaciół.

Poczta Balonowa

Poczta Balonowa

 

  • Mikołajkowa sesja fotograficzna dla przedszkolaków

Żłobki i przedszkola często organizują pamiątkowe sesje zdjęciowe dla swoich podopiecznych. Zazwyczaj są to sesje zdjęciowe, do których zatrudnia się profesjonalnych fotografów, jednak coraz częściej zdjęcia robią także pracownicy przedszkola i dzielą się nimi z rodzicami wysyłając im efekty swojej kreatywnej pracy online. Niezależnie od tego czy planujecie zatrudnić fotografa czy samodzielnie zorganizować zdjęcia dla przedszkolaków potrzebne są Wam dekoracje i inne mikołajkowe rekwizyty. Fotograficzna sesja mikołajkowa to będzie wielkie wydarzenie!

Mikołajki w przedszkolu

Mikołajki w przedszkolu

Sesję możecie zorganizować w dwóch wersjach. Pierwsza z nich to sesja zewnętrzna, którą najlepiej zorganizować podczas spaceru. Poproście rodziców, żeby zaopatrzyli swoje pociechy w mikołajowe czapki i przygotujcie dla nich białe i czerwone balony z helem lub foliowe balony z helem w kształcie Świętych Mikołajów. Zdjęcia zróbcie w śnieżnej atmosferze w parku lub na sankach! Druga wersja sesji mikołajkowej dla przedszkolaków to mikołajkowa sesja fotograficzna urządzona w przedszkolu, która daje znacznie więcej możliwości. Polecamy użyć do niej specjalnej fotościanki z personalizowanym napisem, ozdobionej świątecznymi mikołajkowymi balonami.

 

  • Szkolna sesja fotograficzna z okazji Mikołajków

Szkoła to przestrzeń idealna nie tylko do nauki, ale także do kreatywności i zabawy! Dlatego mikołajkowa sesja fotograficzna to idealny sposób na spędzenie tego świątecznego dnia. Zamiast zatrudniać profesjonalnego fotografa zorganizuj konkurs na najlepsze zdjęcie świąteczne a zwycięzców zaproś do zorganizowania sesji zdjęciowej z użyciem balonów. Możesz połączyć tę zabawę z konkursem na najładniej ozdobioną klasę, a zdjęcia zrobić w klasach i na Sali gimnastycznej. Klasy ozdobią dzieci, ale salę gimnastyczną ozdobimy za Was! Stworzymy piękne girlandy i balony organiczne w Mikołajkowej wersji oraz mikołajkowe fotościanki – co tylko potrzebujecie.

 

  • Mikołajkowa sesja fotograficzna dla firm

Poza imprezami firmowymi wiele przedsiębiorstw stara się zapewniać również inne rozrywki swoim pracownikom i nie są to już tylko owocowe środy czy piątki z pączkami! Zorganizujcie swoim pracownikom pamiątkową sesję zdjęciową z okazji Mikołajków. Wykorzystamy balony organiczne do stworzenia pięknych dekoracji mikołajkowych takich jak girlandy organiczne, fotościanki i kompleksowe dekoracje firmy! Wszystkie dekoracje stworzymy w świątecznych barwach, żeby umilały pracę wszystkim pracownikom – balony w czerwonych i złotych barwach, czy balony w kolorach Świętego Mikołaja.

 

Po więcej inspiracji zapraszamy do naszej Galerii i na nasze profile na Facebooku i Instagramie! Fotograficzna sesja mikołajkowa to doskonały pomysł na prezent świąteczny, a jej efektami koniecznie pochwal się z rodziną i bliskimi