JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dzisiaj tematem dnia jest firmowa impreza na Halloween! Jak ją zorganizować? O czym warto pamietać? Jakie trendy są w modzie na Halloween 2022? Wszystko zdradzamy w tym artykule –

Dzisiaj tematem dnia jest firmowa impreza na Halloween! Jak ją zorganizować? O czym warto pamietać? Jakie trendy są w modzie na Halloween 2022? Wszystko zdradzamy w tym artykule –

 

31 października to najstraszniejszy dzień w roku obchodzony przez entuzjastów horrorów, kreatywnych kostiumów i dobrej zabawy. Halloween, bo o nim mowa, to święto, które „przyszło” do nas zza oceanu. Noc duchów jest ugruntowana w amerykańskiej kulturze od lat. Kraje Europy zachodniej zainspirowane zwyczajami USA przyjęły to święto entuzjastycznie już w latach 90. XX wieku, natomiast w Polsce wiązało się z nim sporo kontrowersji, jednak finalnie my również obchodzimy obecnie Halloween. Jak robić to najlepiej? Z przytupem!

 

Dekoracje na Halloween

Dekoracje na Halloween

Myśleliście kiedyś o świętowaniu Halloween na firmowej imprezie? Współpracownicy napełniający swoje dyniowe kosze cukierkami. Szefowie działów przebierający się w różne przerażające kostiumy! Straszne gry i zabawy, wspierające integracje pracowników i zapewniające niezły ubaw. Jeśli tak jak my kochacie Halloween, przedstawiamy 11 świetnych pomysłów, które pomogą zaplanować niezapomnianą, upiorną imprezę biurową. Z nami firmowa impreza na Halloween będzie ponadczasowym wydarzeniem.

Firmowa impreza na Halloween w 11 krokach

 1. Stwórz Komitet Planowania Przyjęć

Niektórzy ludzie mają smykałkę do planowania imprez biurowych. Zorganizuj konkurs i wyłoń najbardziej kreatywnych ochotników, którzy pomogą Ci zaplanować firmową imprezę halloweenową.

Pracownicy będą bardziej zaangażowani w imprezę, jeśli będą mieli możliwość sami podejmować część decyzji. Zbierz grupę osób z kilku działów, aby zorganizować imprezę Halloween, która będzie podobać się wszystkim pracownikom, wyznacz budżet i wytyczne… i pozwól im działać!

 1. Wybierz motyw na Halloween związany ze swoim biznesem

Każda dobra impreza Halloweenowa potrzebuje motywu przewodniego. Wybierz taki, który wiąże się z elementami biznesu jaki prowadzisz. Pracownicy firm IT mogą przebrać się za informatyków zamienionych w zombie, natomiast w firmie odzieżowej dobrym pomysłem będzie Halloween z konkursem na najlepsze przebranie. Ta firmowa impreza na Halloween zapadnie wszystkim w pamięci na długie lata.

 1. Postaw na klasyczne dekoracje halloweenowe – Firmowa impreza na Halloween

Nie ma nic lepszego na Halloween niż klasyczne dekoracje o przerażającym charakterze, takie jak sztuczne pajęczyny i lampiony z dyni, duchy i szkielety wychodzące z szafy. Ale jeśli twoja impreza firmowa ma motyw przewodni, myśl nieszablonowo i wybierz dekoracje tematyczne na Halloween.

 

Girlanda balonowa halloween

Girlanda balonowa halloween

 

Firmowa impreza na Halloween to idealny moment na przerażające dekoracje, takie jak ścianka balonowa z pająkami i pajęczymi, czy halloweenowa girlanda balonowa, którą można udekorować całe biuro.

 1. Zorganizuj konkurs kostiumowy

Żadna firmowa impreza na Halloween nie będzie idealna, bez konkursu kostiumowego. Daj swoim pracownikom szansę pojawienia się na imprezie jako superbohater lub jako bohater Stranger Things. Wybierz zwycięzców w różnych kategoriach — najzabawniejszy kostium, najstraszniejszy kostium czy najbardziej oryginalny. I pamiętaj, żeby rozdawać nagrody.

halloweenowy klimat || Jesienne dekoracje 2021 - jak ozdobić dom na jesień?

 1. Zorganizuj grupowy konkurs na lampiony z dyni

Wycinanie przeróżnych twarzy i motywów na dyniach to fantastyczne zajęcie integracyjne na firmowe Halloween. Stwórz grupy składające się z osób z różnych działów, aby zachęcić do współpracy pracowników, którzy zwykle nie mają szansy na interakcje.

 1. Udekoruj biura i biurka

Dekoracje zapewniają upiorny klimat na biurowych przyjęciach z okazji Halloween. Zachęcaj pracowników do dekorowania swoich miejsc pracy i przyznawaj im za to nagrody. Stwarza to atmosferę przyjaznej rywalizacji.

 1. Skonfiguruj fotobudkę

Fotobudka z rekwizytami o tematyce Halloween to niesamowita przyjemność, zapewniająca aktywność na imprezie biurowej. Wszyscy uwielbiają neonowe peruki i wampirze zęby – w końcu to Halloween! Jeśli fotobudka nie mieści się w Twoim budżecie postaw na fotościanki na Halloween, które przygotujemy specjalnie dla Ciebie! Na ich tle pracownicy mogą robić sobie pamiątkowe zdjęcia za pomocą telefonów.

 1. Cukierek albo psikus w biurze

Do największych radości Halloween należą słodycze i inne smakołyki. Zachęć personel do przyniesienia różnych słodkości lub skorzystaj z cateringu lokalnej cukierni. Każdy może chodzić od biurka do biurka po „cukierek albo psikus”. To łączy ludzi z całego biura i pozwala im na interakcję.

 1. Współpracuj przy projekcie charytatywnym

Pomoc innym zawsze łączy ludzi. Wybierz organizację non-profit i zbieraj przedmioty na przyjęciu, które można wylicytować, a zebrane środki przekazać na szlachetny cel. Pracownicy przebrani w kostiumy mogą też odwiedzać szpitale dziecięce lub ośrodki dla seniorów, aby przynieść im słodycze i zapewnić odrobinę rozrywki.

 1. Rozwiąż zagadkę morderstwa

Gdy wszyscy zaczną wykorzystywać swoją inteligencję do rozwiązywania zagadki morderstwa, odkryjesz, że zabawna impreza z okazji Halloween w biurze może naprawdę zbliżyć ludzi. Poza tym będziesz cieszyć się dreszczykiem emocji podczas grania w Sherlocka Holmesa.

 1. Gry Halloweenowe

Firmowa impreza na Halloween nie odbędzie się bez kultowych gier, takich jak wyławianie jabłek z beczki bez pomocy rąk czy konkursu na najlepszą mumię, podczas którego pracownicy muszą owinąć ochotnika w mumię używają papieru toaletowego lub serpentyn!

 

Magiczne rytuały

Magiczne rytuały

Po więcej halloweenowych inspiracji zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, a jeśli marzy Ci się firmowa impreza na Halloween koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem