JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dekorowanie galerii handlowej to doskonały sposób na przyciągnięcie większej ilości klientów do sklepów stacjonarnych, szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia! Rozwój internetowych sklepów detalicznych i firm e-commerce przyćmił działalność i rozwój firm stacjonarnych, dlatego warto zadbać o świąteczne dekoracje, które umilają klientom zakupy. Poza dekoracjami radzimy także jak walczyć o klientów na inne niekonwencjonalne sposoby. Operatorzy centrów handlowych muszą teraz ciężej pracować, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć ruch, zmuszając właścicieli sklepów do opracowania unikalnych i innowacyjnych strategii, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Staje się to szczególnie ważne w okresach szczytu sprzedaży i ważnych świąt, takich jak Boże Narodzenie, Walentynki czy Halloween!

Dekorowanie galerii handlowej to doskonały sposób na przyciągnięcie większej ilości klientów do sklepów stacjonarnych, szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia! Rozwój internetowych sklepów detalicznych i firm e-commerce przyćmił działalność i rozwój firm stacjonarnych, dlatego warto zadbać o świąteczne dekoracje, które umilają klientom zakupy. Poza dekoracjami radzimy także jak walczyć o klientów na inne niekonwencjonalne sposoby. Operatorzy centrów handlowych muszą teraz ciężej pracować, aby przyciągnąć klientów i zwiększyć ruch, zmuszając właścicieli sklepów do opracowania unikalnych i innowacyjnych strategii, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Staje się to szczególnie ważne w okresach szczytu sprzedaży i ważnych świąt, takich jak Boże Narodzenie, Walentynki czy Halloween!

Dawno minęły czasy, kiedy można było przyciągnąć klientów, oferując atrakcyjne rabaty i gratisy. Coraz trudniej jest pobić niesamowite oferty, które oferują firmy e-commerce w dodatku z darmową przesyłką, która pozwala klientowi na zamawianie produktów bez wychodzenia z domu. W takim wypadku warto przeprowadzić burzę mózgów i opracować nowe taktyki, aby zwiększyć zaangażowanie odbiorców i ruch w twoim sklepie czy Galerii. Z okazji świąt Bożego Narodzenia, które są tuż za rogiem przedstawiamy kilka pomysłów na efektowne rozwiązania, dekoracje balonowe oraz inne dekoracje okolicznościowe. Aby mieć pewność, że Twoje pomysły na dekorowanie galerii handlowych odniosą sukces, potrzebujesz zapoznać się z naszą kompleksową ofertą, którą dopracowaliśmy do perfekcji. Oczywiście każda realizacja jest przygotowywana w dokładny, spersonalizowany sposób i dopasowana do potrzeb klienta, jego budżetu oraz typu miejsca jakie posiada. Dzięki naszym dekoracjom będziesz w stanie przykuć uwagę klientów (i ich dzieci, które często są motorem napędowym podczas wykonywania zakupów i to one motywują rodziców do podejmowania wielu decyzji zakupowych!), zwiększyć ruch w swoich sklepach, ukierunkować niesprecyzowane potrzeby i marzenia zakupowe potencjalnych klientów i zapewniać przyjazne dla użytkownika reklamy, które nie odrzucają nachalnością i kiczowatą formą przekazu.

1.Dekorowanie galerii handlowej – Wystrój oparty na modnych motywach

Nic tak nie rzuca się w oczy, jak zaskakujący wystrój centrum handlowego oparty na najnowszych trendach. Kluczem jest wykorzystanie trendów odpowiednio do wybranego święta i przekształcenie centrum handlowego w tematyczną krainę pełną ozdób i dekoracji. Dekorowanie galerii handlowej to temat, który często przewija się w rozmowach między znajomymi, a to z kolei wzbudza ciekawość nowych kupujących. Niezbędne jest również pobudzenie wyobraźni i oderwanie się od sztampowych dekoracji sezonowych stosowanych w większości galerii handlowych. Na przykład w czasie świąt Bożego Narodzenia nie ograniczaj się tylko do ogromnych choinek i lampek choinkowych. Możesz zamówić igloo, w którym dzieci będą mogły bawić się z Elfami i fotografować się ze Świętym Mikołajem. Do tego świetnie sprawdzi się także ścianka balonowa do zdjęć w zimowych kolorach lub brama balonowa, z której mogą zwisać gwiazdki i śnieżynki albo lodowe sople i kryształki! Dobrym pomysłem będą też Sanie Świętego Mikołaja lub fabryka prezentów, w której Elfy lub Aniołki mogą pomagać klientom w pakowaniu świątecznych prezentów! Oprócz ważnych świąt możesz tworzyć dekoracje galerii na inne okazje, takie jak popularne wydarzenia sportowe czy premiery filmowe. Powiedzmy, że niedługo ukaże się najnowsza odsłona serii filmowej o Superbohaterach. Możesz przekształcić całe centrum handlowe, aby przypominało plany filmowe i zachęcać kupujących do klikania zdjęć w różnych punktach i wstawiania ich na media społecznościowe. Obecnie Instagram, Facebook czy Twietter to najlepsze formy reklamy! Podobnie możesz czerpać inspirację z popularnych gier komputerowych i seriali. Możesz też wykorzystać ten pomysł zatrudniając niszowych artystów stworzenia na przykład murali czy instalacji czasowych służących do interakcji z odwiedzającymi. Dodatkowe spotkania z artystami są doskonałym pomysłem na przyciągnięcie większej liczby odwiedzających.

2. Dekorowanie galerii handlowej  – Pokazy sceniczne

Dekorowanie galerii handlowej przy pomocy dekoracji balonowych czy dekoracji okolicznościowych to nie jedyna droga do zwrócenia uwagi klientów. Inną skuteczną techniką wzbudzania zainteresowania jest zorganizowanie specjalnego pokazu na scenie lub występu aktorów lub lokalnej grupy teatralnej. Dzięki temu wspierasz lokalnych artystów, którzy zrobią Tobie i Twojej galerii dobrą reklamę! Od spektakli teatralnych i musicali po pokazy mody i cyrk z akrobatami – możliwości są nieograniczone. Takie występy to świetny sposób na przyciągnięcie rodzin z dziećmi, które zawsze szukają ciekawych rzeczy do zrobienia w weekendy. Kluczowe jest jednak zapewnienie najwyższej jakości wykonania. W czasach mediów społecznościowych i globalnej wioski, kiedy większość ludzi ma dostęp do wysokiej jakości rozrywki przeciętne występy szybko zniechęcą Twoich klientów. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na inne detale, takie jak dekoracje, kostiumy, rekwizyty, oświetlenie itp. Podobnie jak w przypadku wystroju galerii, można również zapowiadać pokazy, które wpisują się w najnowsze trendy i święta.

3. Dekorowanie galerii handlowej  – Rozrywka na żywo

Pomimo szybkiego postępu technologicznego w branży rozrywkowej nic nie przebije emocji związanych z oglądaniem występów swoich ulubionych artystów na żywo. Występy typu stand-up, koncerty muzyczne, pokazy magii, recitale poetyckie – istnieje mnóstwo możliwości rozrywki na żywo, które można zaoferować klientom. Kluczem jest zaproszenie wykonawców, którzy spodobają się Twojej grupie docelowej. Na przykład, jeśli Twoje centrum handlowe przyciąga lubiących zabawę milenialsów, komik natychmiast uderzy z nimi we właściwy ton. Podobnie, jeśli chcesz zwabić rodziny z dziećmi, najlepszym rozwiązaniem będzie pokaz magii. Upewnij się, że ogłaszasz wydarzenie z wyprzedzeniem i aktywnie promujesz je w internecie, aby przyciągnąć ogromne tłumy.

4. Dekorowanie galerii handlowej  – Fotobudki

Jednym z najlepszych sposobów na zaangażowanie odwiedzających w częstsze wizyty w centrum handlowym jest zainstalowanie innowacyjnej fotobudki. Przemawia ona zarówno do dzieci, jak i dorosłych i jest świetną techniką, aby sprowokować rozmowę o Twoim centrum handlowym w gronie znajomych. Dodatkowo służy jako świetny sposób na przekształcenie prostego wyjścia w niezapomniany i przyjemny czas dla rodziny. To z kolei zachęca kupujących do ponownego odwiedzenia Twojego centrum handlowego. Upewnij się, że fotobudka jest wyposażona w zabawne rekwizyty, które współgrają z najnowszymi trendami i świętami. Możesz ograniczyć się do prostej budki do selfie lub zwiększyć wrażenia, zatrudniając profesjonalnego fotografa. Powinieneś również zachęcać klientów do udostępniania zdjęć na swoich profilach w mediach społecznościowych i oznaczania Twojego centrum handlowego!

Dekorowanie galerii handlowej  – Wniosek

Dzisiejsi konsumenci nie odwiedzają centrów handlowych tylko po to, by spełnić swoje fantazje zakupowe. Wizyta w centrum handlowym to bardziej forma wyjścia z przyjaciółmi czy rodziną, w celu spędzenia z nimi czasu. Dlatego ważne jest, aby wdrożyć odpowiednie pomysły na rozrywkę w centrum handlowym, które trafią w gusta odwiedzających. Należy skupić się na przekształceniu zwykłych zakupów w niezapomnianą wycieczkę. Czy masz jakieś inne wyjątkowe pomysły na rozrywkę w centrum handlowym? Podziel się nimi z nami w komentarzach poniżej albo na naszym fanpage’u na Facebooku!

 

Nasza propozycja dekoracji balonowych dla galerii handlowych:

Dekorowanie galerii handlowej  Dekorowanie galerii handlowej   Dekorowanie galerii handlowej   Dekorowanie galerii handlowej