JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Jedną z imprez okolicznościowych, które odbywają się przez cały rok jest chrzest. Niezależnie od pory roku chrzciny mogą być zorganizowane w dowolnym dniu, dlatego jest to wydarzenie uniwersalne, a jednocześnie religijne i wzniosłe. Jak zorganizować chrzest łatwo, sprawnie i bez wysiłku? Zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu – 

Chrzest 2022 – jak zorganizować go sprawnie i bez wysiłku.

Jedną z imprez okolicznościowych, które odbywają się przez cały rok jest chrzest. Niezależnie od pory roku chrzciny mogą być zorganizowane w dowolnym dniu, dlatego jest to wydarzenie uniwersalne, a jednocześnie religijne i wzniosłe. Jak zorganizować chrzest łatwo, sprawnie i bez wysiłku? Zapraszamy do lektury naszego najnowszego artykułu – 

Przyjęcie zorganizowane w restauracji plusy i minusy.

Standardowym sposobem na organizację chrztu jest impreza w restauracji. Fakt, że impreza w restauracji jest najpopularniejszym rozwiązaniem nie znaczy wcale, że jest to najlepsze wyjście. Jakie są więc plusy i minusy organizacji chrztu w restauracji? Plusów jest zdecydowanie więcej niż minusów, dzięki czemu z założenia będzie to na pewno impreza udana. 

Największym plusem organizacji chrztu w restauracji jest kompleksowa organizacja po stronie restauracji. To lokal zapewnia wyżywienie gości, obsługę i pełny catering. Zazwyczaj jedynym elementem chrztu, którego rodzice muszą dopilnować sami jest tort, który wykracza poza podstawową ofertę. Poza tym małym szczegółem chrzest będzie zorganizowany tak, żeby rodzice mogli skupić się na najważniejszym – na dziecku. 

Przyjęcie okolicznościowe takie jak chrzest odbywa się w różnych porach roku, więc restauracja jest bezpiecznym wyborem, który sprawdzi się niezależnie od pogody. Organizując chrzest na świeżym powietrzu narażamy się na deszcz i złe warunki atmosferyczne, oraz konieczność dbania o wszystko na własną rękę. Restauracja oszczędza nam tych problemów.

Przyjęcie w restauracji to również świetna okazja na zamówienie pięknych dekoracji balonowych na chrzest do podkreślenia tej wyjątkowej okazji. Najlepsze dekoracje balonowe do restauracji to balony z helem w różnych formach, ponieważ zajmują mało miejsca, a temperatura pokojowa sprzyja długiemu utrzymywaniu się balonów. W pomieszczeniu ze stałą temperaturą balony z helem mogą utrzymywać się w dobrym stanie nawet do 48 godzin!

Z naszych topowych rozwiązań dekoracyjnych polecana najbardziej jest dekoracja stołu z użyciem bukietów balonowych z balonów z helem. Idealnie ozdobi przestrzeń, przy której będą siedzieć będą goście, ale nie zajmie ona dużo miejsca ani nie przesłoni innym widoku. 

Skoro przeanalizowaliśmy największe zalety imprezy w restauracji skupmy się na wadach jakie niesie ze sobą chrzest w restauracji. Przede wszystkim takie wydarzenie wymaga dużych nakładów finansowych. Za każdego gościa, którego zaprosimy musimy zapłacić, tak więc ogranicza to nam również spontaniczność. Chrzciny organizowane w restauracjach są także bardzo popularne. Nie dla każdego będzie to wadą, ponieważ jeśli coś jest popularne jest również sprawdzone i powszechnie dostępne. Ale jeśli zależy Ci jednak na oryginalności możesz rozważyć inne opcje!

Chrzest na świeżym powietrzu z cateringiem.

Alternatywnym rozwiązaniem dla chrztu w restauracji będzie chrzest na świeżym powietrzu z cateringiem. Jest to rozwiązanie mało popularne, ponieważ ma wiele fundamentalnych wad, jednak jeśli znajdzie się na nie rozwiązanie, na pewno będzie to niezapomniana impreza.

Chrzest święty

Chrzest święty

Chrzest w plenerze wymaga dużo samodzielnej pracy, takiej jak wybranie i zamówienie cateringu, zatrudnienie obsługi (chyba, że nie zapraszamy wielu gości i będziemy sami mogli obsłużyć przyjęcie) oraz organizację przestrzeni. Jeśli nie mamy w zanadrzu dużego ogrodu czy tarasu będzie konieczne znalezienie odpowiedniego miejsca na łonie natury, zamówienie stołu i krzeseł, a nawet namiotu!

Impreza na świeżym powietrzu na pewno będzie miał piękniejszą oprawę niż ten urządzony w restauracji. Niezależnie od tego czy zorganizujesz go na wiosnę, w lecie czy na jesień przyroda będzie stanowiła najpiękniejsze tło! Możesz podkreślić to jeszcze balonowymi dekoracjami! Balonowy prezent to doskonały prezent na chrzest, a najpopularniejszym wyborem są napisy z balonów! 

Top 3 prezenty na chrzciny z naszej oferty to napisy balonowe, girlandy i fotościanki!

Organizując chrzest z naszymi dekoracjami koniecznie podziel się zdjęciem na Facebooku lub Instagramie i oznacz nas, aby otrzymać 10% zniżki na kolejne zamówienie!