JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Brama balonowa to jeden z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych każdej imprezy. I nic dziwnego – to konstrukcja o dość obszernych wymiarach, która wygląda efektywnie i imponująco. Natychmiast wypełnia pustą przestrzeń pomieszczenia, nadaje wnętrzu imprezowy wygląd i pozwala pięknie zagospodarować lokal lub podkreślić motyw przewodni imprezy.

Brama balonowa to jeden z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych każdej imprezy. I nic dziwnego – to konstrukcja o dość obszernych wymiarach, która wygląda efektywnie i imponująco. Natychmiast wypełnia pustą przestrzeń pomieszczenia, nadaje wnętrzu imprezowy wygląd i pozwala pięknie zagospodarować lokal lub podkreślić motyw przewodni imprezy.

Brama balonowa to rewelacyjna dekoracja balonowa, która najlepiej sprawdza się na dużych wydarzeniach i imprezach takich jak studniówka, ślub i wesele a także impreza firmowa. Brama z balonów daje efekt „wielkiego wejścia”, który świetnie sprawdza się na wielkich galach, pokazach mody i innych niestandardowych przyjęciach z dużą ilością gości. Oto niektóre z najpiękniejszych pomysłów na dekorację bramy balonowej, które możemy dla Ciebie zrealizować!

Powodów, dla których warto zastosować taką dekorację na swojej imprezie jest wiele:

  1. To piękna i ekskluzywna dekoracja balonowa, która ma także wiele funkcji praktycznych
  2. Jest dość prosta i niedroga, a przede wszystkim nie wygląda kiczowato
  3. Można spersonalizować ją w dowolny sposób i dostosować do motywu przewodniego imprezy
  4. Istnieje wiele oryginalnych, gotowych pomysłów na tę dekorację
  5. Brama balonowa pasuje do każdego rodzaju imprezy!
  6. Zamiast kupować kilka małych dekoracji stawiając na bramę z balonów zyskasz jedną konkretną ozdobę

Pomysły na dekorację łuku balonowego

Dzięki ogromnej różnorodności dostępnych rodzajów i kolorów balonów, ten typ dekoracji może nadać charakter całemu wydarzeniu i sprawić, że Twoja impreza będzie elegancka i dystyngowana, przebojowa i zabawna, radosna i beztroska lub jakakolwiek tylko chcesz!

Na przykład brama balonowa na wesele często ma kształt serca, ponieważ to symbol miłości. Może być ozdobiona świeżymi kwiatami, świetlistymi lampkami lub zwiewnymi tkaninami, np. tiulem. Brama balonowa w wersji romantycznej z czerwonymi i różowymi balonami świetnie sprawdzi się także na Walentynki oraz… oświadczyny! A zdjęcia z tej okazji będą uroczą pamiątką na przyszłość. Istnieje także wiele pomysłów na bramy balonowe na imprezy dla dzieci, takie jak chrzest, urodziny czy dzień dziecka! Najpopularniejsza jest brama balonowa w kolorach tęczy z białymi balonami u podstawy, które stworzą efekt chmur! Mamy wiele dostępnych motywów na dekoracje balonowe dla dzieci. Magiczne światy, zwierzęta, podwodny świat lub bohaterowie kreskówek to tylko jedne z najpopularniejszych opcji. Jeśli chodzi o łuki balonowe ozdobione kwiatami, wyglądają niesamowicie pięknie i natychmiast przyciągają uwagę, mimo że są dość trudne w wykonaniu!

Brama balonowa z balonów o różnych rozmiarach to kolejna opcja na stworzenie oryginalnej dekoracji. Dzięki niestandardowym wymiarom baloników brama przypomina odrobinę girlandę balonową. Główną różnicą jest w tym przypadku oś konstrukcji. Do tego typu dekoracji świetnie sprawdzą się także balony z różnych materiałów – nie tylko gumowe, ale także foliowe i przezroczyste. Naszą ulubioną kompozycją jest brama balonowa z białymi i złotymi balonikami poprzetykana przezroczystymi balonami z białymi piórkami lub złotym konfetti, wszystko zależy od rodzaju uroczystości.

Brama balonowa na studniówkę to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych opcji. Ta dekoracja świetnie prezentuje się w kolorystyce złoto-czarnej lub srebrno-czarnej. Dodatkowo można ją podkreślić zwiewnymi wstążkami tworzącymi falujące tło lub dodać balony cyfry w tle z rocznikiem kończącym szkołę średnią. Brama balonowa pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale stanowi także świetne tło do pamiątkowych zdjęć i sesji klasowych, które na studniówce są obowiązkowe.

Nie tylko imprezy rodzinne zasługują na piękne dekoracje balonowe. Impreza firmowa czy targi biznesowe to okazje, na których warto wyróżnić się na tle konkurencji i zrobić dobre wrażenie na pracownikach i klientach. Do tego potrzebna jest spektakularna dekoracja a nic nie zrobi takiego wrażenia jak ogromna konstrukcja z balonów z logo Twojej firmy! Jeżeli bierzesz udział w targach lub musisz zaprezentować punkt swojej firmy na ważnym wydarzeniu możemy stworzyć konstrukcję z dwóch bram balonowych, na wzór namiotu czy strefy biznesowej!

Każda okazja zasługuje na oryginalne i personalizowane dekoracje balonowe, a brama balonowa nadaje się do tego idealnie. Żeby zrealizować swoją wizję skontaktuj się z nami pod numerem +48789125225 lub napisz do nas na adres biuro@jubila.pl. Zapraszamy także na bezpłatne konsultacje do naszej Pracowni Dekoratorskiej JUBILA na ulicy Wita Stwosza 10 w Bielsku-Białej!

Zapraszamy Was na naszego Facebooka i Instagrama, na których dzielimy się innymi ciekawymi sposobami na ozdoby i dekoracje na imprezy tematyczne!
Nasza propozycja dekoracji balonowych w wersji bram balonowych:

Brama balonowa  Brama balonowa  Brama balonowa  Brama balonowa