JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

 

Brama balonowa na studniówce – na jaką najlepiej się zdecydować?

 

Studniówka to wyjątkowa okazja, niepowtarzalne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Należy zadbać, żeby ten dzień był idealny, dlatego miejsce studniówki musi robić wrażenie. To zadanie dla naszego zespołu JUBILA! Zadbamy o to, żeby Wasza studniówka była pięknie udekorowana przy pomocy kompleksowych dekoracji balonowych, które ozdobią również pamiątkowe zdjęcia z Waszego balu maturalnego.

 

Na studniówkę można wybrać różne dekoracje balonowe, które personalizujemy i dopasujemy do ilości gości, rodzaju miejsca, w którym odbywa się impreza i budżetu, którym dysponujecie. Są jednak dekoracje balonowe idealne na studniówkę, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Jedną z takich dekoracji jest właśnie brama balonowa! Brama z balonów to lekki i elegancki łuk balonowy, który najczęściej zdobi wejście na salę balową, ale może równie dobrze stanowić specjalny punkt do zdjęć pamiątkowych dla par, przyjaciół i znajomych.

 

Studniówka

Studniówka

Brama z balonów na studniówce – 3 pomysły na elegancką aranżację

 

Brama z balonów może mieć różne formy. Bramy z balonów dzielimy na bramy organiczne, czyli niestandardowe wykonane z różnej wielkości balonów oraz bramy standardowe, które mają prostą i symetryczną formę. Organiczna brama balonowa jest bardziej efektowna i bardziej odpowiednia na imprezy typu studniówka, natomiast klasyczna brama balonowa lepiej sprawdzi się na oficjalnych wydarzeniach czy galach. Każda z powyższych bram balonowych może być dodatkowo ozdobiona napisem balonowym. Brama balonowa to hit ostatnich lat, który jest nadal modny w sezonie 2021/22.

 

 1. Organiczna brama balonowa

Brama balonowa w wersji organicznej wyróżnia się niestandardowym wyglądem dzięki balonom różnej wielkości, które dają efekt magicznych bąbelków dzięki przezroczystym balonom oraz balonom metalicznym w różnych odcieniach. Najpopularniejszą kolorystyką jest złoto, srebro i czerń, ale świetnie sprawdzają się również białe balony oraz balony w intensywniejszych kolorach takich jak czerwień czy fiolet co w kontraście ze srebrem czy złotem wygląda bardzo efektownie.

organiczna brama balonowa

organiczna brama balonowa

 1. Brama balonowa w wersji standard

W przeciwieństwie do organicznej bramy balonowej ten typ łuku z balonów jest symetryczny i prosty, przez co stanowi subtelną ozdobę wejścia lub ważnego punktu imprezy. Brama balonowa w wersji standardowej sprawdzi się dobrze na oficjalnych wydarzeniach w szkole lub w mniejszej lokalizacji, ponieważ nie jest tak spektakularna jak organiczna brama balonowa i nie przytłoczy swoim rozmiarem skromniejszego miejsca.

Brama balonowa w wersji standard

 1. Brama balonowa z napisem!

Największym trendem dekoracyjnym sezonu 2022 są dekoracje balonowe z napisem z balonów. Napis balonowy świetnie pasuje do bramy balonowej na studniówkę – napis balonowy ożywi standardowy łuk balonowy a organiczna brama z balonów stworzy dzięki niemu tło do zdjęć. Najpopularniejsze napisy balonowe na studniówkę to między innymi „Rocznik 2004”, „Absolwenci 2022” czy „LO IV”. Niezależnie od tego jaki napis balonowy wybierzecie gwarantujemy, że zrobi furorę!

 

 

Dekoracje studniówkowe z wykorzystaniem balonów.

 

Brama balonowa to nie jedyna popularna dekoracja balonowa na studniówkę! Łuk z balonów jest najbardziej uniwersalną z dekoracji, ale dekoracje studniówkowe powinny być spektakularne i zamówione w dużych ilościach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią naszej ofert studniówkowej.

Studniówka 2022

Studniówka 2022

 

Organiczna ścianka balonowa

Ścianka z balonów lub fotoscianka to zdecydowanie najpopularniejsza dekoracja studniówkowa w naszej ofercie. Dekoracje balonowe w formie ścianki stanowią idealne tło do zdjęć lub ozdobę za bar czy stoli ze słodkościami! Ścianka balonowa na studniówkę najczęściej jest przez nas przygotowywana w ciemnej i błyszczącej kolorystyce. Czarne balony zazwyczaj stanowią główny motyw przewodni, który doskonale uzupełniają złote balony oraz srebrne balony z helem.

Organiczna ścianka balonowa

Organiczna ścianka balonowa

 

Balony z helem

Balony z helem stanowią doskonałe uzupełnienie każdej dużej dekoracji balonowej, ale same również mogą posłużyć za kompleksową dekorację. Balony z helem wykorzystujemy na różne sposoby. Najpopularniejsze z nich to balony z helem w formie balonowego sufitu (balony wypełniają całe pomieszczenie tworząc efekt podwieszonego sufitu z balonów! Ta dekoracja robi największe wrażenie z użyciem balonów LED), Mega Prezent, czyli ogromne pudło prezentowe, z którego wypuszczane są balony z helem i kompozycje balonowe w formie bukietów balonowych, doskonale nadające się jako ozdoba balonowa stołów.

Balony z helem

Balony z helem

 

Brama balonowa na studniówkę – najczęściej zadawane pytania

Studniówka to najważniejsza licealna impreza, upewnijcie się, więc że jesteście do niej odpowiednio przygotowani! Po inspiracje zapraszamy na naszą stronę na Facebooku i Instagramie!

 1. „Brama balonowa cena” – to najczęstsze pytanie jakie od Was dostajemy.
  Cena bramy balonowej zależy od kilku czynników. Po pierwsze od jej wielkości, po drugie od rodzaju balonów jakich użyjemy do jej wykonania, po trzecie od miejsca montażu (im trudniejsze warunki, np. zewnętrzna elewacja kościoła w zimie, tym cena będzie wyższa). Cena zaczyna się od 350 złotych.
 2. Jak długo dekoracja będzie się utrzymywać?
  Dekoracja wygląda najlepiej i najbardziej efektywnie przez pierwsze 24 godziny, po tym okresie nadal dobrze wygląda, jednak z niektórych balonów może zacząć ulatywać powietrze, dlatego najlepiej zamawiać dekorację na konkretną godzinę, aby jak najdłużej pięknie się prezentowała. Jeśli wymienia się balony, z których schodzi powietrze brama może utrzymywać się nawet do tygodnia!
 3. Jak zrobić bramę balonową?
  To pytanie, na które trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ istnieje wiele metod komponowania dekoracji. Najważniejsze jest posiadanie odpowiedniego stelażu, do którego przywiązujemy zawiązane balony, oraz posiadanie elektrycznej pompki do dmuchania balonów. Przy tak dużej ilości balonów do nadmuchania zwykła pompka może nie wystarczyć!