JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Dzisiejszym tematem dnia jest nadchodzący Black Friday w JUBILA! Zapraszamy do lektury –

Dzisiejszym tematem dnia jest nadchodzący Black Friday w JUBILA! Zapraszamy do lektury –

Już w ten piątek czeka nas największa akcja promocyjna roku, czyli Black Friday. Sklepy wypełnią się radosnymi klientami a witryny zabłysną kolorowymi sloganami i ozdobami, zapraszając nas do swoich wnętrz pełnych niezwykłych okazji! Jak wyróżnić się na tle pozostałych sprzedawców i sklepów, wykorzystać swój potencjał i przyciągnąć uwagę klientów? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule na temat Black Friday w JUBILA.

 

Czym jest Black Friday – co musisz wiedzieć o Black Week?

 

Czarny Piątek to cykliczne święto, które swoją genezą sięga lat 60. XX wieku w Stanach Zjednoczonych, kiedy to zaobserwowano wzmożony ruch zakupowy w piątek po Święcie Dziękczynienia. Zjawisko to zostało określone przez ekspertów z dziedziny ekonomii jako Black Friday, a podchwycili je przedsiębiorczy właściciele sklepów i galerii, oferując w ten dzień największe zniżki i rabaty w roku. Wydarzenie to stało się cykliczną akcją promocyjną i rozprzestrzeniło się po całym świecie, w tym od 2011 roku w Polsce.

Słupki Balonowe Dekoracje Balonowe Jubila

Słupki Balonowe Dekoracje Balonowe Jubila

Jak jednak możesz wyróżnić się na tle pozostałych sprzedawców, poza oferowaniem obniżonych cen? Rozwiązań promocyjnych jest wiele, jak choćby trzeci produkt za połowę ceny czy firmowe gadżety gratis, jednak są to metody powszechne i często stosowane, dlatego w JUBILA oferujemy coś więcej! Poniżej prezentujemy najlepsze sposoby na autopromocję na Black Friday w JUBILA!

Black Friday w JUBILA – okazje w naszym sklepie internetowym

 

Co mamy do zaproponowania przedsiębiorcom i sklepom na skuteczną promocję z okazji Black Friday w JUBILA? Poza wewnętrznymi rozwiązaniami firmy ustalonymi przez dział marketingowy czy zespół kreatywnych pracowników, warto postawić na wypromowanie marki za pomocą dekoracji balonowych! Daj się zauważyć dzięki efektownym słupkom balonowym, balonom z helem czy napisowi z balonów. Przedstawiamy najlepsze dekoracje, które możesz zamówić u nas na promocji z okazji Black Friday w JUBILA w naszym sklepie internetowym.

 

 1. Daj się zauważyć dzięki czarnym słupkom balonowym

  Pierwszym krokiem do zdobycia klientów, jest przyciągnięcie ich uwagi, żeby zachęcić ich do odwiedzenia naszego sklepu czy firmy. Jeśli sklep znajduje się w galerii handlowej dobrym sposobem będzie ozdobienie jego wejścia słupkami balonowymi lub bramą balonową! Błyszczące czarne balony gładkie lub czarne balony z logo firmy na pewno zwrócą na siebie uwagę i zachęcą klientów do wejścia do środka.

  Słupki Balonowe Black Friday Dekoracje Balonowe Bielsko

  Słupki Balonowe Black Friday Dekoracje Balonowe Bielsko

   

   

 2. Balon z helem do każdego zamówienia – Black Friday w JUBILA

  Zamów u nas duży bukiet balonów z helem i rozdawaj balony do każdego zamówienia lub do zamówień powyżej określonej kwoty (na przykład 200 złotych). To dobry sposób na zachęcenie klientów do zakupów w naszym sklepie, szczególnie dla osób, które zakupy robią z dziećmi. Dzieci to w końcu nasi najlepsi klienci 😉 Do realizacji tego zamówienia możemy wykorzystać klasyczne czarne balony lub balony z logo firmy lub w firmowej kolorystyce.

  Balony z helem

  Balony z helem

   

 3. Napis balonowy z nazwą lub logo sklepu w wybranym kształcie do zdjęć dla klientów

  Jeśli potrzebujesz większej promocji możesz skorzystać z kilku rozwiązań, na przykład zamówić balony z helem i dodatkowo napis balonowy w formie logo firmy! Jeśli masz w swoim sklepie miejsce na tak dużą, kompleksową dekorację zorganizuj akcję promocyjną dla swoich klientów. Na czym miałaby polegać? Każdy klient, który zrobi sobie zdjęcie w Twoim sklepie na tle napisu z balonów i opublikuje go na swoim Facebooku lub Instagramie z wybranym przez Ciebie hasztagiem otrzyma specjalny rabat na zakupy!

Dekoracje balonowe w kształcie serca

Dekoracje b balonowe w kształcie serca

 

Skuteczna promocja to klucz do sukcesu, dlatego skontaktuj się z nami i powiedz nam jakie są Twoje potrzeby i wymagania a my zajmiemy się wszystkim i stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę promocyjną na Black Friday lub cały Black Week! Nie zapomnij też o poniedziałkowym Cyber Monday. Ten okres to okazja nie tylko dla klientów, ale również dla przedsiębiorców na wydajną sprzedaż i rozwijanie swojego biznesu. Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, gdzie znajduje się wiele projektów na Black Friday w JUBILA oraz Black Week w JUBILA!