JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Balony na urodziny dla dzieci to najważniejsza atrakcja wieczoru! Dzieci uwielbiają balony z helem, dmuchane zwierzątka i bramy z balonów, więc urodziny to idealna okazja, żeby urzeczywistnić ich marzenia, a w Jubila pomożemy Ci zrealizować wszystkie plany na efektowne dekoracje balonowe. Zastanów się co lubi Twoje dziecko, jakie bajki teraz ogląda i kto aktualnie jest jego idolem. Czy to bohaterowie bajki Psi Patrol, Krainy Lodu a może Spider-Man we własnej osobie?

Balony na urodziny dla dzieci to najważniejsza atrakcja wieczoru! Dzieci uwielbiają balony z helem, dmuchane zwierzątka i bramy z balonów, więc urodziny to idealna okazja, żeby urzeczywistnić ich marzenia, a w Jubila pomożemy Ci zrealizować wszystkie plany na efektowne dekoracje balonowe. Zastanów się co lubi Twoje dziecko, jakie bajki teraz ogląda i kto aktualnie jest jego idolem. Czy to bohaterowie bajki Psi Patrol, Krainy Lodu a może Spider-Man we własnej osobie?

Wybierz motyw przewodni w guście swojej pociechy, a my stworzymy do niego najpiękniejsze dekoracje! A jeśli wydaje Ci się, że coś jest niemożliwe do zrealizowania, udowodnimy Ci, że nasza wyobraźnia nie zna granic! Balony na urodziny dla dzieci mogą przybierać przeróżne formy! Stworzymy w Twoim salonie śnieżny świat niczym z Krainy lodu, albo utkamy pajęczynę z balonów na urodziny małego Spider-Mana!

 

Urodziny dziecka – o czym musisz pamiętać?

Pamiętaj, że balony na urodziny dla dzieci to tylko wisienka na torcie całej imprezy, która musisz zorganizować! Miłość dzieci do balonów jest jednak tak wielka, że skutecznie odwróci ich uwagę na długie godziny, dlatego odpuść sobie catering czy profesjonalnego wodzireja, bo pomożemy Ci zorganizować imprezę idealną! O czym musisz pamiętać organizując imprezę urodzinową dla dzieci?

 

  • Jedzenie i napoje 


Jak najłatwiej jest zapanować nad gromadą dzieci w twoim salonie? Porządnie je nakarmić! Nic nie sprawia tylu problemów co głodne dzieci. Dlatego zadbaj o to, żeby mali goście mieli pełne brzuchy i radosne buzie. Nie gotuj jednak wymyślnych dań, tylko skup się na małych przekąskach, które mogą podjadać w przerwach od zabawy. Polecamy małe kanapeczki, najlepiej zapiekane na ciepło i pokrojone warzywa z dipem do maczania! Dzieci uwielbiają małe porcje 🙂 a Ty będziesz mieć z nimi mniej pracy.

  • Gry i zabawy

Udane urodziny wymagają zorganizowania gier i zabaw, żeby maluchy nie nudziły się ani przez chwilę! Najprostsze zabawy są najlepsze, więc w naszym top 3 zawsze będzie królować zabawa w chowanego, berek i zimno-ciepło, ale na imprezach dla najmłodszych sprawdzają się też konkursy i kreatywne zabawy. Zorganizuj konkurs na najciekawszą podobiznę solenizanta albo najśmieszniejszy narysowany prezent, a potem… nagrodź wszystkie dzieci tortem!

Dzień dziecka z JUBILA

 

  • Tort

Podstawą każdych urodzin jest tort, który jest kluczowym punktem programu, wyczekiwanym nie tylko przez solenizantkę czy solenizanta. Przede wszystkim tort powinien być zrobiony w ulubionym smaku Twojego dziecka! Nie zapomnij wspomnieć w cukierni, że to tort na imprezę dla dzieci, żeby nie dodali do niego alkoholu…

 

  • Dekoracje

balony na urodziny dla dzieci 
Najlepiej znamy się jednak na dekoracjach, dlatego chętnie doradzimy Ci jakie balony na urodziny dla dzieci będą najlepsze. Wszyscy kojarzą balony na imprezach, zazwyczaj leżą gdzieś pod nogami i pękają gdy tylko obok nich przebiegniesz. Dlatego mamy kilka ciekawych alternatyw na dekoracje balonowe na urodziny Twojego dziecka.

Urodzinowe dekoracje balonowe - 5 oryginalnych pomysłów

 

Balony na urodziny dla dzieci – 3 top motywy

Zastanawiasz się jakie balony na urodziny dla dzieci są najlepszym wyborem? Mamy kilku balonowych faworytów, ale tak naprawdę to zawsze zależy od Twoich preferencji, więc jeśli masz pomysł na idealne balony, daj nam znać a my wcielimy je w życie!

 

1. Balonowy sufit niczym pajęczyna Spidermana

Biała pajęczyna pokrywająca sufit z dużym balonem w kształcie Spider-Mana na środku pokoju na pewno spotka się z zachwytem Twojego dziecka! Może być również wykonana z czerwonych i niebieskich balonów – barw człowieka-pająka. Do tego balony z helem i kompleksowa dekoracja balonowa gotowa 🙂

2. Balony z helem
 – najlepsze balony na urodziny dla dzieci

Niezależnie od tego jaką bajkę ogląda teraz Twoja pociecha możemy udekorować wnętrze imprezy balonami z helem z wizerunkiem jego ulubionych postaci – Psi Patrol, Gwiezdne Wojny czy Dora sprawdzą się świetnie na imprezie dla dzieci. Balony z helem to zdecydowanie najlepsze balony na urodziny dzieci!

 

3. Balonowe wnętrze jak z bajki

Zamiast stawiać na poszczególne dekoracje balonowe wybierz ulubiony motyw swojego dziecka a my zmienimy jego pokój nie do poznania w bajkowy świat! Śnieżne dekoracje balonowe z Krainy Lodu? Nie ma problemu! Dżungla jak z bajki o Dorze? Robi się! Najefektywniejszą dekoracją będzie duża girlanda balonowa w punkcie centralnym i duża ilość balonów z helem – to kochają wszystkie dzieci.

 

Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama, gdzie również można składać zamówienia na dekoracje balonowe 🙂