JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

W dzisiejszym blogu prezentujemy pomysły na dekoracje sylwestrowe, najmodniejsze w tym sezonie. Do sylwestra 2022/2023 zostało jeszcze sporo czasu, jednak z doświadczenia wiemy, że czas szybko mija a pomysły i możliwości kończą się jeszcze szybciej. Dlatego przedstawiamy Wam nasze pierwsze pomysły na dekoracje sylwestrowe. Spraw, aby sylwester 2023 był niezapomnianym wydarzeniem!

W dzisiejszym blogu prezentujemy pomysły na dekoracje sylwestrowe, najmodniejsze w tym sezonie. Do sylwestra 2022/2023 zostało jeszcze sporo czasu, jednak z doświadczenia wiemy, że czas szybko mija a pomysły i możliwości kończą się jeszcze szybciej. Dlatego przedstawiamy Wam nasze pierwsze pomysły na dekoracje sylwestrowe. Spraw, aby sylwester 2023 był niezapomnianym wydarzeniem!

 

Z własnego doświadczenia wiemy, że organizację planów sylwestrowych często odkłada się na ostatnią chwilę, co skutkuje fiaskiem wszystkich pomysłów, ponieważ większość miejsc noclegowych jest już zajęta, bilety na imprezy są wykupione a nasi znajomi mają już inne plany. Dlatego też, żeby uniknąć nieudanego wieczoru spędzonego w domu w towarzystwie psa i telewizora przedstawiamy poradnik na organizację doskonałej imprezy sylwestrowej z wyprzedzeniem i na spokojnie.

 

Udekoruj dom na Sylwestra – pomysły od projektantów wnętrz

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nimi wspaniała impreza wypełniona sylwestrowymi dekoracjami. Dekoracje sylwestrowe są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a łączy je jedno: tworzą idealny nastrój na uroczysty wieczór. Jednak co wybrać spośród morza inspiracji? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przewodnik od ekspertów w projektowaniu wnętrz, który pomoże udekorować dom na sylwestra. Po więcej wskazówek dotyczących tworzenia niezapomnianego wieczoru zapraszamy do czytania naszego artykułu!

 

Kluczową częścią dekoracji na Sylwestra jest stworzenie środowiska, które jest jednocześnie ładne i praktyczne do spotkań towarzyskich. Mając to na uwadze, skup się najpierw na wyborze odpowiedniej przestrzeni. Może być to salon, patio lub jadalnia czy kuchnia.

 

Jak ozdobić dom na sylwestra – najlepsze dekoracje na ozdobę domu?

Najważniejsze – trzymaj się jednego motywu przewodniego imprezy sylwestrowej. Przejrzyj różne pomysły na motyw przewodni na sylwestra i wybierz swój ulubiony. Dzięki dbałości o szczegóły i trzymanie się określonego tematu dekoracje sylwestrowe będą spójne, nie wydasz zbyt wiele pieniędzy, ponieważ nie kupisz zbędnych przedmiotów i osiągniesz subtelny efekt bez kiczu i przepychu. Zdecyduj się na konkretną bazę kolorystyczną przed zakupem dekoracji sylwestrowych, najlepiej bazując na 3-4 barwach. Ograniczenie palety kolorów pomoże osiągnąć spójne wnętrze imprezy wypełnione oszałamiającymi sylwestrowymi pomysłami na dekorację domu.

Dekoracja balonowa na sylwestra

Dekoracja balonowa na sylwestra

 

W zależności od tego jak dużą imprezę planujesz możesz wybrać różne typy dekoracji balonowych. Możesz zamówić imponującą ściankę balonową w dwóch lub trzech kolorach z dodatkowym napisem, jak Sylwester 2023 czy Szczęśliwego Nowego Roku! Jeśli organizujesz małą imprezę lub masz niewielki metraż zbyt duża ilość dekoracji może wydawać się przytłaczająca.

 

Udekoruj stół z myślą o gościach. Bądź praktyczny i nie przesadzaj z dodatkami. Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca na łokcie i zastawę wraz z talerzami, aby goście mogli swobodnie poruszać rękami bez ryzyka przewrócenia czegoś. Zadbaj o wizualną głębię wykorzystując ozdoby sylwestrowe o różnych długościach i rozmiarach. Unoszące się balony z helem w formie bukietów kwiatowych mogą sprawić, że zwykły pokój zmieni się w magiczną salę balową.

 

Nie zapomnij o zegarze, który sprawdzi się podczas odliczania sekund do zmiany roku z 2022 na rok 2023! Możesz ozdobić miejsce, w którym wisi zegar dodatkowymi balonami, aby podkreślić wagę zmieniającego się roku lub zamówić dekorację balonową wraz z zegarem, która stanie się najważniejszym punktem imprezy.

 

Dekoracje sylwestrowe – jakie wybrać?

Balony z helem

Najpopularniejszym przepisem na idealne dekoracje sylwestrowe są balony z helem. Jednak często kojarzą się nam one z kiczowatymi ozdobami rozmieszczonymi bez ładu i pomysłu po całym domu, gdzie tworzą tylko bałagan i rozgardiasz. Na szczęście takie obrazy mogą zostać głęboko zakopane we wspomnieniach, ponieważ u nas balony z helem tworzymy w różnych eleganckich formach. Mogą to być bukiety balonowe jako dekoracja stołu lub ozdoba całego pomieszczenia w formie sufitu balonowego!

Balony z helem

Balony z helem

Fotościanka

Fotościanką nazywamy każdą ściankę balonową, która służy jako tło do zdjęć pamiątkowych na imprezach tematycznych, imprezach firmowych czy innych imprezach okolicznościowych. To doskonała dekoracja balonowa na sylwestra, ponieważ ozdobimy ją cyframi zmieniającego się roku lub… prawdziwymi zegarami! Fotościanki mogą być wykonane w dowolnej formie i kolorystyce, na życzenie klienta.

Fotościanki

Fotościanki

 

Brama balonowa

Ta dekoracja sprawdzi się szczególnie dobrze na większych imprezach, gdzie goście bawią się na sali balowej! Brama z balonów poza dowolnym kolorem może mieć również różne kształty, na przykład popularnym rozwiązaniem jest brama w kształcie serca!

Balonowe dekoracje na domową imprezę sylwestrową

Balonowe dekoracje na domową imprezę sylwestrową

 

Jakie dekoracje wybrać na swoją imprezę sylwestrową? Jeśli nie jesteś pewna jakie dekoracje najlepiej sprawdzą się na Twojej imprezie skontaktuj się z nami, a nasi fachowcy doradzą Ci jakie dekoracje sylwestrowe będą idealne do Twoich potrzeb. Po więcej inspiracji zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama!