JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

Balony na 30. urodziny pomogą Ci stworzyć imprezę z przytupem, której nie zapomnisz do 40.! W naszym poradniku polecamy najpopularniejsze dekoracje balonowe, balony urodzinowe i akcesoria imprezowe na 30. urodziny! Przyjęcie na 30. urodziny jest powszechnie uznawane za jeden z największych kamieni milowych w życiu młodego człowieka, podobnie jak ukończenie studiów, kupno pierwszego domu czy mieszkania i narodziny dzieci.

Balony na 30. urodziny

Balony na 30. urodziny pomogą Ci stworzyć imprezę z przytupem, której nie zapomnisz do 40.! W naszym poradniku polecamy najpopularniejsze dekoracje balonowe, balony urodzinowe i akcesoria imprezowe na 30. urodziny! Przyjęcie na 30. urodziny jest powszechnie uznawane za jeden z największych kamieni milowych w życiu młodego człowieka, podobnie jak ukończenie studiów, kupno pierwszego domu czy mieszkania i narodziny dzieci.

To czas świętowania końca twoich młodzieńczych i szalonych lat dwudziestych. Okazja do powitania nowej dekady dojrzałości, ustatkowania się i innych „dorosłych czynności” 😉 Impreza na 30. urodziny to pierwszy duży powód do świętowania po takich okazjach jak Sweet 16, 18 urodziny i 21 urodziny!

Bukiety balonowe

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent sprawić bliskiej Ci osobie z okazji jej 30. urodzin nasza poczta balonowa dostarczy bukiety balonowe na wybrany adres. Bukiety balonowe są świetną alternatywą dla tradycyjnych bukietów kwiatowych, które szybko więdną i dużo kosztują. Natomiast nowoczesna wersja bukietu może być spersonalizowana przez Ciebie w dowolny sposób. Do jej wykonania używamy balony pastelowe, złote balony, kolorowe balony, balony czarne, balony srebrne, balony metaliczne i wiele innych kolorów i wzorów!

Dekoracje balonowe na dużą imprezę

Balony to nie tylko proste kompozycje, ale także spektakularne dekoracje balonowe takie jak brama balonowa, girlanda organiczna czy słupki balonowe, które mogą sięgać nawet 15 metrów! Bardzo efektownie wyglądają też „balonowe sufity”, na które składają się balony z helem w dowolnej kolorystyce. Tworzymy też większe projekty dla firm i osób prywatnych o dużych niestandardowych gabarytach – są to dekoracje, których cena zależy od ilości użytych balonów, miejsca, w którym odbędzie się impreza, ilości zaproszonych gości i kilku innych czynników.

Wypuszczanie balonów z helem

Aby sprawić, że impreza na 30. urodziny będzie niezapomnianym wydarzeniem należałoby zrobić w jej trakcie coś wyjątkowego! Fajerwerki odchodzą do lamusa, ze względu na niespełnianie norm bezpieczeństwa, a chińska tradycja wypuszczania płonących lampionów grozi pożarami środowiska naturalnego… Co zatem wybrać? Polecamy Mega Prezent! Z ogromnego pudła prezentowego wypuszcza się sto okazałych balonów z helem – to zjawisko wygląda niesamowicie, szczególnie uwiecznione na pamiątkowych zdjęciach. Nasze balony są wykonane z tworzywa biodegradalnego, które nie szkodzi środowisku.

Jak długo latają balony z helem?

Balony napełnione helem po uszczelnieniu specjalnym preparatem żelowym latają nawet do 48 godzin! Minimalny czas latania balonu napełnionego helem to 24 godziny

Dekoracje imprezowe na rozkręcenie urodzin

Czasem nawet najlepsza impreza rozkręca się powoli. Jeżeli chcesz być pewny, że na Twoich urodzinach wszyscy od raz poczują świąteczny klimat a zabawa będzie niezapomniana rozważ zakup gier towarzyskich i planszówek – zawsze znajdą się jacyś pasjonaci gier, albo zdecyduj się na nasze dekoracje imprezowe! Ogromne, przezroczyste balony z konfetti nie tylko wpisują się w urodzinowy klimat, ale mogą także służyć jako przedmiot do zabaw i imprezowych gier! Na dużych imprezach często pojawiają się foto-budki, więc jeśli Twoja impreza będzie posiadać taką atrakcję warto dokupić do niej gadżety do zdjęć – szale boa, zwariowane kolorowe okulary i maski! Tego typu dodatki sprawdzą się też na urodzinową imprezę tematyczną! Jeśli chcesz wybrać motyw przewodni na swoje urodziny zapraszamy do naszej sekcji Tematyczne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! A jeśli szukasz czegoś ekstra, co zrobi furorę w ważnej chwili jak na przykład podczas zdmuchiwania świeczek na torcie mamy idealne rozwiązanie! Balony wybuchowe! Ogromne przezroczyste balony wypełniamy małymi balonikami w wybranych przez Ciebie kolorach, konfetti i czym tylko jeszcze zapragniesz (oczywiście jeśli nie jest zbyt ciężkie, bo wszystkie serpentyny i baloniki eksplodują nad Tobą i głowami Twoich gości…)!

Z nami łatwiej podejmiesz swoją decyzję

30 urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu, które powinno przebiec idealnie! W końcu tylko raz kończy się 30 lat. Wybór idealnych dekoracji balonowych na tę okazję nie jest wcale łatwy, a duża ilość możliwości może być przytłaczająca. Zapraszamy na darmowe konsultacje do naszego biura Jubila na ulicy Wita Stwosza 10 w Bielsku-Białej lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego! Dodatkowo nasze realizacje można oglądać na Facebooku i Instagramie.

Nasza propozycja dekoracji balonowych na imprezę 30. urodzin:

Balony na 30. urodziny  Balony na 30. urodziny  Balony na 30. urodziny  Balony na 30. urodziny  Balony na 30. urodziny