JUBILA LOGO

Zadzwoń teraz!

W naszym poradniku przedstawiamy kilka sposobów na udekorowanie imprezy balonami – z nami poznasz najlepsze dekoracje urodzinowe na swoją imprezę! Balony są bardzo ważną częścią każdej imprezy, w końcu przyjęcie bez balonów to tylko zwykłe spotkanie. Dekoracje balonowe są efektowne i po prostu sprawiają, że każde wydarzenie jest jeszcze bardziej radosne i energiczne.

W naszym poradniku przedstawiamy kilka sposobów na udekorowanie imprezy balonami – z nami poznasz najlepsze dekoracje urodzinowe na swoją imprezę! Balony są bardzo ważną częścią każdej imprezy, w końcu przyjęcie bez balonów to tylko zwykłe spotkanie. Dekoracje balonowe są efektowne i po prostu sprawiają, że każde wydarzenie jest jeszcze bardziej radosne i energiczne.

1) Balony z helem do ozdobienia prezentów

Torby z upominkami pojawiają się na każdej imprezie urodzinowej, jednak zazwyczaj wyglądają dość podobnie – różnią się tylko wzorami i kolorami. Teraz przedstawiamy nowy, kreatywny sposób jak dekoracje urodzinowe połączyć z prezentem dla solenizantki czy solenizanta. To bardzo łatwy i niedrogi sposób, dzięki któremu można uzyskać niesamowity efekt. Balony dobieramy pod kolorystykę opakowania na prezent i możemy stworzyć bukiet balonowy z dowolnej ilości balonów gumowych lub foliowych i dodać do kompozycji balony z imieniem lub balony happy birthday! W ten sposób nad torbą z upominkami zawiśnie balonowy baldachim z pięknymi życzeniami urodzinowymi. Możemy też stworzyć dla Ciebie personalizowany upominek z balonami w roli głównej, na przykład łącząc je z ogromnym pluszowym misiem, ogromnym pudłem czekoladek lub innym wybranym przez Ciebie prezentem urodzinowym!

2) Ścianki balonowe

Na każdej imprezie powinno być miejsce, w którym można porobić pamiątkowe zdjęcia, dlatego warto wyróżnić to miejsce w wyjątkowy sposób. Dekoracje urodzinowe z balonów powinny być okazałe i spektakularne, szczególnie jeżeli impreza odbywa się w restauracji lub w klubie, albo jeżeli jest to okrągły jubileusz. Tak więc za pomocą balonów możemy stworzyć ściankę balonową z personalizowanym napisem urodzinowym! Ścianka balonowa jest tańszą i bardziej efektowną wersją foto-budki, którą wynajmuje się na godziny. Do realizacji dekoracji można wybrać balony w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, ale można także postawić na balony w jednym kolorze.

3) Balony z helem – „balonowy sufit” na dekoracje urodzinowe

Każda niespodzianka na urodziny, którą komuś sprawisz będzie wyjątkowa i na pewno pozostanie niezapomnianym wspomnieniem. Nie ważne jak drobna to będzie niespodzianka, na pewno wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby! A dawanie spersonalizowanych prezentów jest wyjątkowo taktowne i osobiste. Idealnym sposobem na spersonalizowanie urodzin i idealną niespodziankę jest stworzenie balonowego sufitu – wystarczy zamówić u nas balony z helem i przynieść nam najpiękniejsze zdjęcia solenizanta czy solenizantki a my przypniemy je do wstążek baloników tworząc galerię wspomnień, którą możesz wypełnić pomieszczenie, w którym odbędzie się impreza urodzinowa. Tego typu dekoracje urodzinowe robią największe wrażenie!

4) Balony cyfry jako najpopularniejsze dekoracje urodzinowe

Najpopularniejsze dekoracje urodzinowe to oczywiście balony cyfry (inaczej napisy balonowe). Szturmem podbiły Instagram w 2015 roku i od tamtego czasu nadal należą do najbardziej rozchwytywanych trendów dekoracyjnych. Ich fenomen polega na ich uniwersalności i jednoczesnej prostocie. W końcu jak lepiej podkreślić najważniejsze wydarzenie roku, jeśli nie ogromnymi latającymi balonami z liczbą naszych urodzin? Balony cyfry same w sobie można zastosować jako dekorację, ale jeśli jest to większa impreza tworzymy do nich większe kompozycje balonowe. Balonowe cyfry posiadamy w różnych rozmiarach i kolorach. Najpopularniejsze są złote i srebrne cyfry, jednak trendem sezonu 2021/2022 są balony w kolorze metalicznego różu i granatu!

5) Balonowe bukiety jako ozdoba stołów

Stoliki dla gości ustawione są na każdej dużej imprezie, chyba, że jest to plenerowe wydarzenie, wtedy często stosuje się formę szwedzkiego bufetu. Warto udekorować stołu, nawet skromnie, żeby uatrakcyjnić wnętrze i podkreślić radość płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. Dekoracje florystyczne są dość drogie, szczególnie jeśli mamy do ozdobienia więcej niż kilka stolików. Urodzinowe dekoracje balonowe można umieścić pośrodku stołu jako jego centralny element. Można je wykorzystać nie tylko na przyjęciach urodzinowych, ale także na imprezach tematycznych, weselach, rocznicach i na imprezach firmowych. Balony do użyte na dekoracje urodzinowe mogą być personalizowane. Posiadamy balony z kolorowymi motywami, balony foliowe, balony serca, balony z nadrukiem, balony dla dzieci, balony lateksowe, przezroczyste balony, balony transparentne, balony z logo i balony z własnym nadrukiem Impreza urodzinowa to jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w naszym życiu, a używanie balonów na taką okazję jest bardzo ważne. Podkreśla to wyjątkowość tego wydarzenia, a przy okazji balony są niedrogie, uniwersalne i wszyscy je lubią!

 

Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku i Instagramie, gdzie prezentujemy więcej naszych realizacji.

Nasza propozycja dekoracji balonowych na imprezy urodzinowe:

dekoracje urodzinowe  dekoracje urodzinowe  dekoracje urodzinowe  dekoracje urodzinowe